حامل کاپیتان اخراج بیش از coronavirus نامه می شود و آخرین مقاومت آیکون

ویدئوها از خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت تشویق کاپیتان خود را رها از فرمان توسط نیروی دریایی میان Covid-19 جنجال را تبدیل به یک ضربه بزرگ در میان منتقدان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که گرفتن سرزنش.

صدها نفر از ملوانان جمع آوری شده بر روی عرشه روزولت در پنج شنبه شب به خداحافظی کاپیتان برت Crozier تشویق او و ذکر نام خود را به عنوان او راه می رفت خاموش کردن کشتی. آنها نشان دادند که هیچ نشانه ای از نگرانی است که انجام این کار ممکن است آنها را در معرض coronavirus – که شروع شده و کل, درام, برای شروع با.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا آن را دوست دارم” گفت: Erik Slavin نویسنده نظامی روزنامه ستاره و راه راه های یک Facebook تصویری از Crozier را sendoff از داخل روزولت آشیانه بای.

فیلم دیگری را نشان می دهد Crozier راه رفتن gangplank بر روی این اسکله به عنوان خدمه جمع آوری در بالا ذکر نام خود را و کف زدن.

آن را فقط خدمه از روزولت که تشویق Crozier در حال – فیلم های خود را به سرعت به خدمات فشرده توسط گالری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان در رسانه های اجتماعی که به دنبال مقصر Crozier را اخراج از رئیس جمهور آنها عشق را به نفرت.

تشکر. تد لیو (D-کالیفرنیا) گفت که او خواستار یک تحقیقات داخلی به شلیک Crozier برای “باد سوت” در coronavirus شرایط هیئت مدیره روزولت.

“ما مردم برای صحبت کردن مانند یک دیکتاتوری” شکایت دکتر یوجین گو که با وسواس در پاسخ به هر تهمت صدای جیر جیر.

“شرم آور” و “ظالمانه” گفت: anti-مغلوب ساختن پیشی جستن سی ان ان دانشمند آنا ناوارو.

وجود دارد بسیاری از دیگر نمونه هایی از رتبه و فایل توییتر #مقاومت کنندگان به خوبی شناخته شده جریان اصلی صاحب نظران و همه چيز همان چیزی که.

یکی از خاص استدلال آورده Rep. جکی Speier (D-کالیفرنیا) – و بسیاری دیگر – بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه شلیک Crozier اما ایستاده بود تا برای مهر و موم نیروی دریایی رئیس ادی گالاگر که متهم به جنایات جنگی است.

این گالاگر موازی نیز استناد کرده اند OANN روزنامه نگار جک Posobiec یک جانباز نیروی دریایی است که معمولا با نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن اما در این مورد به نظر می رسید در Crozier گوشه.

Crozier نام اول شد دانش عمومی در هفته گذشته زمانی که او نوشت: یک درخواست مهیجی به نیروی دریایی برای ارسال کشتی خود را به گوام و اجازه می دهد او را به قرنطینه خدمه به عنوان Covid-19 سرعت در حال گسترش در هیئت مدیره در شرایط که در آن ‘اجتماعی فاصله’ غیر ممکن بود. نامه منتشر شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل.

همچنین در rt.com تیراندازی مسنجر ؟ نیروی دریایی ایالات متحده کیسه کاپیتان برای ‘باعث زنگ’ با درخواست برای صرفه جویی در زندگی Covid-19-زده حامل خدمه

روز قبل از پنتاگون تصمیم گرفته بود برای جلوگیری از گزارش جزئیات Covid-19 عفونت به ویژه در شاخه های خدمات دستورات و پایگاه با استناد به عملیاتی امنیتی است.

وزیر نیروی دریایی توماس Modly توافق کردند که در حالی که Crozier مراقبت برای زندگی و رفاه خدمه اش به جای صحبت کردن به فرماندهی دریاسالار “راست پایین گذرگاه” کاپیتان تصمیم به ارسال نامه ای ناامن از طریق ایمیل به خارج از زنجیره ای از فرمان و به عموم مردم که “ساخته شده ملوانان خود را به خانواده و بسیاری بر این باورند که نامه اش بود و تنها دلیل کمک به از ما بزرگتر نیروی دریایی خانواده در آینده بود که به سختی مورد.”

همچنین در rt.com ‘حتی کمی نیست!’ تهمت می بیند هیچ محاکمه و تعقیب جادوگران در نیروی دریایی ایالات متحده شلیک Covid-19 whistleblower کاپیتان

در مورد خواسته Crozier در پنجشنبه تهمت مخالفت کرد که کاپیتان شلیک شد و مجازات به دنبال محافظت از خدمه خود را.

روزولت بود به یاد می آورد به گوام از آن استقرار در دریای چین جنوبی در هفته گذشته و خدمه آن است که تحت آزمون به صورت ویروس خواهد بود و قرنطینه در هتل ها در ساحل.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im