Carphone Warehouse به تمام فروشگاه مستقل در هزینه از 2900 مشاغل

Carphone Warehouse است به همه آن 531 مستقل و فروشگاه ها در 3 آوریل و در نتیجه از 2900 بررسی قرار گرفته است.

این شرکت می گوید: حرکت است نه مربوط به شیوع کروناویروس شد اما به دلیل تغییر در بازار تلفن همراه.

تلفن همراه خرده فروش به مغازه های داخل 305 بزرگ PC جهان و کاری فروشگاه و این خواهد بود که نه تحت تاثیر این تغییرات است.

تقریبا 40 درصد از کارکنان (1,800) تحت تاثیر تعطیلی انتظار می رود به نقش های جدید در کسب و کار این شرکت گفت.

گروه اجرایی الکس بلدکک گفت: مشتریان به طور فزاینده خرید آنلاین و از آن فروشگاه های بزرگ – که فروش رایانه و تلویزیون و همچنین به عنوان تلفن همراه – به جای آن کوچکتر مستقل تلفن همراه مغازه ها.

“آنها نمی تواند پیدا کردن این همه در تلفن همراه تنها فروشگاه که یک بیستم از اندازه; آنها در حال بازدید از این کمتر و این فروشگاه ها در حال از دست دادن پول بیشتر به عنوان یک نتیجه,” او اضافه شده است.

‘ضروری گام بعدی’

شرکت مستقل فروشگاه نمایندگی 8 درصد از Dixons Carphone کل انگلستان فروش فضا.

آن را می گوید حرکت است “ضروری گام بعدی” تبدیل تلفن همراه خود را کسب و کار به عنوان بخشی از یک استراتژی مشخص در دسامبر سال 2018 است.

هدف این است که برای بازگشت به این سمت کسب و کار که از دست دادن £90 متر در این سال به سودآوری است.

صحبت کردن در مورد از دست دادن شغل آقای بلدکک افزود: “من دست کم نگیرید چگونه ناراحت کننده این اخبار را برای همکاران ما و ما درمان هر کس با صداقت و احترام و مراقبت.

“اما هر چند این است که تا کنون سخت ترین تصمیم ما تا به حال به آن لازم است. ما باید به دنبال مشتریان ما. آنها می خواهند با کمک همه فن, همه در یک مکان و این روند تنها رفتن به سرعت در بیشتر متصل 5G جهان است.”

Dixons Carphone اضافه شده که از آن باقی مانده متعهد به تلفن همراه و گفت: مشتریان را برای دریافت خدمات تخصصی در آن فروشگاه های بزرگ به صورت مستقل مغازه ها.

آن اضافه شده است که آن را راه اندازی یک تلفن همراه جدید عرضه و بعد از آن در سال, و همه چیز هنوز هم در دسترس آنلاین.

Kester مان از بازار محققان CCS Insight. به بی بی سی گفت: “Carphone Warehouse گرفتار شده است در این مایه تیررس طول تلفن همراه جایگزینی چرخه مداوم و بی تفاوتی در انگلستان خیابان بالا.

“روشن شده است برای برخی از زمان است که چیزی تا به حال به در کسب و کار خود را. تمرکز بیشتر بر خرید و فروش آنلاین است که یک حرکت منطقی.

“با بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم انتظار می رود برای حفظ فعلی خود را در تلفن همراه برای بیش از گذشته خود را یکی بلند کاهش یافته است و تلفن همراه خرده فروشی است که سخت تر از همیشه. Carphone Warehouse تا به حال هیچ گزینه ای جز ایجاد برخی از تغییرات عمده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de