پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

عشق سابق جزیره میزبان کارولین فلک یافت شده است مرده در لندن, تخت, خانواده او را تایید کرده اند.

وکیل این خانواده گفت: ستاره گرفته شده بود زندگی خود را.

او ایستاده بود را از نشان می دهد قدمت پس از او به اتهام آزار شریک زندگی خود را در ماه دسامبر و با توجه به محاکمه در ماه آینده.

و همچنین به عنوان ارائه ITV عشق جزیره او تا به حال میزبانی شرکت در فاکتور X و برنده Strictly Come Dancing in 2014.

خانواده در بیانیه ای گفت: “ما می توانیم تایید می کنند که ما کارولین گذشت امروز 15 فوریه.

“ما می خواهیم که مطبوعات احترام به حریم خصوصی خانواده در این زمان دشوار است و ما می خواهیم آنها را هیچ تلاشی برای تماس با ما و/یا عکس ما.”

  • اطلاعات و پشتیبانی در دسترس است از BBC عمل خط

تایید شنبه شب عشق, جزیره, قسمت خواهد بود, پخش, یک ITV سخنگوی گفت: “همه در عشق جزیره و ITV است شوکه و غمگین این به شدت غمگین اخبار.

“کارولین بود خیلی دوست داشتم عضو از عشق جزیره و تیم ما صادقانه افکار و تسلیت با خانواده و دوستان او.”

کانال 4 خود را اعلام کرد مجموعه تلویزیونی به نام Surjury شامل Flack به عنوان میزبان دیگر هوا.

لورا Whitmore که در زمان بیش از ارائه عاشق جزیره زیر فلک را بازداشت ارسال شده یک عکس از جفت در توییتر نوشت: “من در تلاش برای پیدا کردن کلمات, اما من می توانم.”

از کودکان تلویزیون به شیکاگو روی صحنه

بسیاری از طرفداران بزرگ شده Flack پس از دستیابی به موفقیت خود را میزبانی شرکت صبح روز شنبه نشان می دهد TMi با سام و علامت گذاری در CBBC در سال 2007.

از وجود او رفت و در را به جلو گلادیاتورها در آسمان یک, ITV2 من مشهور… من از اینجا! spin-off و Xtra Factor قبل از حرکت به فاکتور X خود را با Olly Murs در سال 2015.

او سمان محبوب او درخواست تجدید نظر هنگامی که او برنده Strictly Come Dancing in 2014 با شریک پاشا Kovalev.

او با اعتبار عشق جزیره یکی از بزرگترین نشان می دهد در تلویزیون بریتانیا و یکی را انتخاب کنید تا جایزه که آن را برنده بافتا برای بهترین واقعیت نشان می دهد در سال 2018 است.

همان سال Flack او ساخته شده غرب پایان اولین مرحله به عنوان Roxie هارت در شیکاگو و حتی به نظر می رسد در این نسخه از بزرگ انگلیسی پخت.

حمله به شارژ

در زمان مرگ او شده بود به جای Whitmore برای زمستان سری از عشق جزیره است.

فلک شد به اتهام آزار دوست پسر او را با یک لامپ بعد از پلیس نامیده می شدند به خانه او در ماه دسامبر.

او التماس کرد گناه نیست در دادگاه بعد همان ماه بود و با قید وثیقه آزاد شد به شرط او تماس برتون.

او وکیل ساخته شده است یک نرم افزار به این شرایط وثیقه برداشته با این استدلال که آنها باقی مانده است و می خواستم به صرف کریسمس با هم.

میزبان تلویزیون با محبوب تجدید نظر

توسط ایان Youngs, سرگرمی, خبرنگار

به عنوان عشق جزیره میزبان چهار سال برنده سال 2014 را به شدت می آیند و مجری آمار نشان می دهد مانند X Factor Flack یکی از مهمترین و در تقاضا و دوست داشتنی شخصیت در تلویزیون بریتانیا.

او شامپانی جذابیت و محبوب درخواست تجدید نظر او ساخته شده یک انتخاب ایده آل هنگامی که عاشق جزیره بود مجددا در سال 2015 و به او کمک کرد تا آن را به یکی از بزرگترین نشان می دهد در تلویزیون بریتانیا.

مشخصات خود را ساخته شده او را ثابت در شایعات و روابط خود – از جمله با یک جهت ستاره هری سبک و شایعات در مورد هری پاتر و شاهزاده – قرار داده و او را در صفحات.

اما او حرفه ای بود در تعادل پس از دستگیری او به ظن حمله در ماه دسامبر منجر به او به جا شود در عشق جزیره توسط لورا Whitmore.

بیشتر بخوانید از ایان

ادای احترام ستاره ها

عشق جزیره ستاره وس نلسون به نام فلک “مطلق الماس” و گفت که او دل در مرگ “یکی از گرمترین جالب ترین مردم من تا به حال دیده ام”.

کهربا Davies, عشق, جزیره 2017 برنده در توئیتر خود نوشت: “قلب من است که در واقع شکسته شده است.”

مجری تلویزیون Davina McCall نوشت: “من حتی نمی دانم چه می گویند. اما قلب من می رود به دوستان و خانواده x من ممکن است کمی آرام امشب در رسانه های اجتماعی .. فقط به نظر نمی رسد درست است .”

به شدت به تس دالی سیتی گفت: “کاملا شوکه شده و ویران کرد در این خبر غم انگیز. استراحت در صلح کارولین شما دختر زیبا.” او شرکت میزبان کلودیا Winkleman گفت که “چنین دلخراش اخبار”.

امروز صبح مجری Phillip Schofield ادای احترام با یک پست در Instagram, نوشته: “شما فقیر دختر عزیزم قلب من است شکستن #BeKind”.

مجری تلویزیونی جاناتان راس گفت که او تا به حال شده است در تماس با Flack به تازگی و “امیدوار بودم او انجام بهتر”.

“او با استعداد و هوشمند و دوست داشتنی است و او خواهد شد از دست رفته است. این افتضاح” او هنوز توییتی.

و و آذر توصیف شده در اخبار به عنوان “غم انگیز”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی