پلیس شهری به مراجعه خود به پلیس ناظر پس از مرگ ستاره تلویزیون کارولین فلک.

اسکاتلندیارد را اداره استانداردهای حرفه ای (DPS) بررسی تمام تماس قبلی با Ms Flack, 40 قبل از آن ساخته شده چهارشنبه ارجاع.

آن عمل استاندارد برای ارجاع می شود ساخته شده است زمانی که یک فرد که به های اخیر در تماس با پلیس کشته شده اند ملاقات گفت.

Ms Flack مرده پیدا شد در لندن روز شنبه به عنوان او در انتظار محاکمه به اتهام آزار دوست پسر خود.

استنطاق به عشق سابق جزیره میزبان مرگ باز شد و موکول در روز چهارشنبه.

بیانیه ای از این ملاقات گفت: “بدون اطلاع از تحقیقات بوده است و خدمت در هر افسر و بدون انجام مسائل شناسایی شده توسط DPS. هیچ افسر است در محدود وظایف و یا به حالت تعلیق درآمد.”

دفتر مستقل برای پلیس انجام سخنگو گفت: “ما تصمیم گیری در این سطح از درگیری ما پس از دقت در ارزیابی اطلاعاتی که ما دریافت کرده اند.

“دریافت یک ارجاع به این معنا نیست بررسی خواهد شد و لزوما به دنبال.”

Ms Flack چپ نقش خود را ارائه ITV2 دوستیابی نشان می دهد پس از متهم شدن به آزار او شریک لوئیس برتون در ماه دسامبر و با توجه به محاکمه در ماه آینده.

در یک منتشر نشده Instagram پست به اشتراک گذاشته شده توسط خانواده اش او گفت: “تمام جهان و آینده فرا گرفت از زیر پای من” پس از دستگیری او.

Ms Flack التماس کرد گناه نیست به حمله با ضرب و شتم در دادگاه ظاهر در ماه دسامبر هنگامی که آن را شنیده بود شریک زندگی خود را پشتیبانی نمی کند دادستان است.

او با قید وثیقه آزاد شد اما دستور داده شد برای جلوگیری از هر گونه تماس با آقای برتون پیش از محاکمه.

عاشق جزیره بود نه هوا در روز شنبه و یا یکشنبه اما بازگشت در روز دوشنبه با ادای احترام به سابق X Factor مجری و صرفا آمده, رقص, برنده, که به میزبانی این برنامه در سال 2015.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی