عشق سابق جزیره مجری کارولین فلک مرگ باعث شد نه فقط ابراز غم و اندوه اما تقاضا برای آن را تبدیل به یک نقطه عطف برای درمان افراد مشهور در شبکه های اجتماعی از رسانه ها و مطبوعات است.

شب پس از میزبانی اولین نسخه زنده از X Factor در 2015, کارولین فلک بود و نه در بالا پس از رسیدن به اوج دیگر در زندگی حرفه ای او. او در اشک پس از نگاه رسانه های اجتماعی.

“واکنش کاملا طاقت فرسا چون من فکر نمی کنم مردم خواهد بود صحبت کردن در مورد چگونه من نگاه کنید, چگونه من می توانم راه رفتن و یا چگونه من خنده,” او گفت: در آن زمان.

“هر کس در حال رفتن به مانند شما در همه زمان ها نیست هر کس به فکر می کنم شما اما یک تفاوت وجود دارد بین نظر و سوء استفاده است.”

اینها کلماتی است که بسیاری از افراد – به خصوص زنان – را مربوط به.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صحبت با BBC صبحانه در روز سه شنبه, Billie Eilish – تازه از برنده پنج جایزه گرمی, ضبط جدید James Bond theme و داشتن بهترین فروش آلبوم های 2019 – نشان داد او تا به حال به تازگی متوقف شد به دنبال در نظرات.

“این باعث خرابی زندگی من,” او گفت:. “این عجیب و غریب, کولر چیزهایی که شما را وادار به انجام هستند و مردم بیشتر از همه نفرت دارید. آن دیوانه. این راه بدتر از آن را به حال شده است در حال حاضر.”

او برادر و تولید و آهنگسازی شریک Finneas o’connell افزود: “شما ممکن است ببینید کسی که یک “مشهور” و شما ممکن است فکر می کنم چوب و سنگ هیچ چیز من می توانم بگویم این است که رفتن به در واقع قوی به آنها را. اما از آن همه است. این همه بسیار برابر آنلاین.”

Little Mix خواننده Jesy نلسون بریت برنده جایزه دعا Lipa و سابق Girls Aloud ستاره و نقاب خواننده قهرمان نیکولا رابرتز هستند و چند نفر دیگر که صحبت در مورد تاثیر چرخش.

“رسانه های اجتماعی یک witch hunt’

“وجود دارد یک خط” رابرتز گفت: اخبار بی بی سی در روز دوشنبه. “وجود دارد یک فرهنگ اندکی شکار ساحره است که اتفاق می افتد و رسانه های اجتماعی قطعا می تواند به اثبات می شود سمی ،

“من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند از بین بردن این عناصر در درون جامعه است.”

رسانه های اجتماعی آمده است تحت بررسی در جستجو برای توضیح و سرزنش از فلک خودکشی در روز شنبه در سن 40 – به عنوان جریان اصلی رسانه ای و خدمات تاج دادستان (CPS) برای فشار دادن به جلو با یک محاکمه پس از او به اتهام آزار دوست پسر خود.

در آخرین جلسه در 23 دسامبر, که در آن او التماس کرد گناه نیست مجری تلویزیون به نظر می رسید به مبارزه با این توجه رسانه ها و دادگاه فشار است.

روز بعد – Christmas Eve – she wrote on Instagram که “این نوع از بررسی و گمانه زنی های زیادی را برای یک فرد به خود”.

هیچ کس واقعا می دانم آنچه Flack فکر و دلایل هر خودکشی معمولا متعدد و پیچیده است.

و همچنین توجه فلک از دست داده بود کار خود را در جزیره ایستاده بودند و پس از شارژ بودن; شده ممنوع از تماس با دوست پسر او توسط دادگاه و محاکمه برای استفاده داخلی.

بلندترین خودداری پس از مرگ او مردم را به “نوع”, به ویژه در رسانه های اجتماعی.

لورا Whitmore که جایگزین فلک در عشق جزیره به دادگاه تجدید نظر به شنوندگان در BBC Radio 5 Live show “نوع” به دیگران و افزود: “به paparazzi و شایعات به دنبال ارزان فروش به عضو شورای نظارت مدت پنهان شدن پشت یک صفحه کلید به اندازه کافی.”

Whitmore افزود: “من قصد ندارم به تظاهر او کامل است اما هر کسی ؟ او زندگی می کردند هر اشتباه علنا تحت موشکافی رسانه ها.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

راسل برند کمدین تکرار گریه او در وبلاگ خود: “من عصبانی هستم چرا که من به تماشای این بازی از قبل با افراد آسیب پذیر در چشم های عمومی است و من می خواهم به ذبح با برخی از صالح شمشیر به شهوت پرست فوم های پی در پی مجبور, trolling قضاوت که تعقیب او را به قبر,” او نوشت.

طومار خواستار “کارولین قانون” است که آن را به یک جرم برای رسانه ها به “آگاهانه و خستگی ناپذیر قلدر یک فرد” رسیده 700,000 امضا در زمان نوشتن.

نام تجاری گفت: او را تحسین “خوش بینی” درخواست. “اما رسانه ها ساخته شده است تا از مردم جهان از افراد مشهور ساخته شده است تا از مردم و رسانه های اجتماعی ساخته شده است تا از مردم است. همه فرهنگ همه ارزش ها از طریق آگاهی افراد و تعاونی,” او نوشت.

“اگر ما می خواهیم جهان را تغییر, برای مردم کمتر به مرگ در درد و شرم و سپس ما باید مکث قبل از ما در کنار دریچه لذت چاقو از کینه جو قضاوت یا jeering محکومیت.”

واقعا ترسناک’

پرسید: چقدر روح محبت ممکن است آخرین مقاله نویس و نویسنده جوآن اسمیت که صندلی شهردار لندن با خشونت علیه زنان و دختران مدیره پاسخ داد: “آن طول می کشد حدود 10 دقیقه معمولا آن را نمی کند?”

زنان مانند فلک جذب یک نوع متفاوت از توجه رسانه ها نسبت به مردان اسمیت گفت BBC Radio 4 زن ساعت اشاره کرد که مجری قانونی صورت داده بود تحت شدید نور افکن.

“این نوع از توجه برای کسی که شکننده است واقعا ترسناک” او گفت:. “من فکر می کنم بخشی از مشکل این است که اکثر مردم این را مورد به مورد و بر اساس. “این واقعا افتضاح است. چیزی باید اتفاق می افتد.’ و سپس آن را تمام می میرد و دوباره.”

او افزود: “اما ما در واقع یک تحقیق Leveson پرس و جو که من خودم به شواهد و هر چه اتفاق افتاد؟”

2011 و 2012 تحقیق بررسی رفتار مطبوعات پس از تلفن-نرم رسوایی اما بخش دوم پرسش شد اوراق توسط دولت و یک سیستم جدید خود تنظیم راه اندازی شد.

“من به یاد داشته باشید گفت: در آن زمان آن را مستقل آن را بیش از حد تحت تاثیر قرار توسط سردبیران روزنامه. و من هنوز هم فکر می کنم که مورد” اسمیت گفت.

‘ما در حال تغذیه هیولا’

کار MP جو استیونس که نشسته در مجلس عوام فرهنگ رسانه و ورزش انتخاب کمیته گفت: بخش دوم از Leveson پرس و جو “را نگاه دقیقا نقش روزنامه ها در گزارش در این نوع از فعالیت”.

او کمیته را “می خواهم به نگاه” آنچه گفته شد در مورد Flack در رسانه های اجتماعی و در مطبوعات او گفت BBC Radio 5 Live. “و ما نیز باید به خودمان نگاه کنیم و چگونه با ما رفتار کنند.

“از آنجا که این داستان که نوشته آنلاین, هر بار که کسی کلیک بر روی یک داستان به عنوان خوانده شده در مورد آن شهوت پرست شایعات داستان در مورد مشاهیر و شخصیت ما در حال تغذیه است که هیولا به دلیل آن است که ایجاد درآمد برای وب سایت است.”

اما سابق یکشنبه آینه ویرایشگر پل Connew گفت: بسیاری از پوشش فلک را مورد بوده است بر اساس آمار در حوزه عمومی یا اطلاعات او قرار داده بود در رسانه های اجتماعی.

“او زندگی می کردند زندگی خود را بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی و در راه هنگامی که در حوزه عمومی شما نمی توانید سرزنش رسانه های جریان اصلی برای تمرکز بر روی آن” او گفت:.

“اما رسانه های جریان اصلی نیست و اتخاذ نوعی رویکرد است که صورت گرفته در رسانه های اجتماعی در غرب وحشی از فضای مجازی که در آن مردم می تواند به عنوان توهین آمیز و بی رحمانه و شدید نادرست به عنوان آنها می خواهم چرا که آنها تقریبا در همه موارد پشت گمنامی.”

جامعه ویراستاران که نشان دهنده سردبیران روزنامه گفت: آن را “اشتباه مقصر رسانه ها” برای Flack مرگ “بدون دانستن حقایق”.

آن را به نقل از سامریان راهنمایی که می گوید که حدس و گمان بر این “باعث” اغلب “oversimplify” این “واقعیت پیچیده خودکشی.”

در بیانیه جامعه گفت: “این هم غلط است برای سیاستمداران به استفاده از مرگ غم انگیز به عنوان وسیله ای برای حمله به رسانه ها و تماس برای تغییرات در راه سیاستمداران خود را گزارش شده است.”

این اضافه شدن تحقیقات پلیس و CPS تصمیم به دنبال حمله به پرونده فلک “در حوزه عمومی است و باید پوشش داده شود”.

“به این باور است که با خاموش کردن رسانه های جریان اصلی به این مسائل جلوگیری می کند گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی که در آن شایعه و اتهامات اجرای بدون کنترل توسط مقررات رسانه پایبند به, است که هر دو ساده لوحانه و خطرناک است ،

PM: رسانه های اجتماعی شرکت باید بیشتر’

شده اند وجود دارد خواستار قوانین و مقررات سخت تر از رسانه های اجتماعی در پی ستاره مرگ با پیشنهادات خود را برای اقدامات مانند برداشتن گمنامی که با وادار کردن کسی که نشانه های بالا به ارائه شناسه و یک عکس.

که بیشتر از طرح های موجود در یک پیشنهاد قانون جدید برای مقابله با “آنلاین مضرات آن تنظیم Ofcom را “مجموعه ای از مراحل است که باید انجام شود برای مقابله با مزاحمت سایبری”.

در پاسخ به فلک مرگ در روز دوشنبه یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “این صنعت باید همچنان تلاش های خود را برای رفتن بیشتر است. ما انتظار داریم آنها را به قوی فرآیندهای در محل برای از بین بردن محتوای عبور خود را قابل قبول استفاده از سیاست.”

سال گذشته یک اتاق فکر مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت منتشر شده یک گزارش نشان می دهد افراد باید پاسخ به عضو شورای نظارت مدت با نادیده گرفتن و مسدود کردن آنها.

  • قدرت بیشتر برای Ofcom به پلیس رسانه های اجتماعی شرکت
  • دیگر کشورها سخت تر در رسانه های اجتماعی شرکت است ؟

روز دوشنبه گوینده سابق و برادر بزرگ مسابقه اندی غرب گفت: “زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد راه حل های عملی اگر شما در پیدا کردن رسانه های اجتماعی دشوار است و آن را شما پایین – و خداوند می داند که آن را تقریبا هر روز امتحان کنید و کنترل خود را و مطمئن شوید که شما در حال اضافه کردن به که با درگیر شدن در nastiness و خود را مسئولیت شخصی است.

“اما من کاملا موافقم که ما به یک نقطه رسیده ایم در حال حاضر که در آن برای به دست آوردن صدای خود در رسانه های اجتماعی شما باید ثابت کند که شما می گویند شما هستند و شما باید مایل به ایستادن با کلمات خود را.

“من می خواهم بیشتر و می گویند شما باید به یک عکس است که شما می توانید تایید کرده اند.”

مونیکا شفق, مدیر اجرایی, بهداشت و سلامت, موسسه خیریه, لوله شکل نما به همراه گروه افزود: “حذف حساب های خود را. مردم را تایید, برای مثال قبل از آنها در واقع می توانید شروع به استفاده از توییتر.

“وجود دارد به برخی از کنترل ها در جای زیرا مردم در حال از دست دادن زندگی خود را به عنوان یک نتیجه. این یک شوخی نیست.

“کارولین نه اول شخص به یک قربانی از این و متاسفانه او نمی خواهد آخرین تا زمانی که ما برخی از تغییرات قابل توجه است.”


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im