رسانه ها نگه می دارد درآوریم سیاه, زنان نمایندگان مجلس برای هر یک از دیگر چرا که احترام آنها را به عنوان مقدار به عنوان همتایان سفید یک کار MP گفته است.

شب های استاندارد با استفاده از یک عکس از زنگ Ribeiro-Addy در یک داستان در مورد همکار کار MP مارشا د Cordova.

این داستان در مورد بی بی سی مجلس, شرح, Ms د قرطبه به عنوان کارگر معاون رهبری امیدوار سحر ساقی.

Ms Ribeiro-Addy گفت: اخبار بی بی سی: “ما با توجه به احترام ما سفید همتایان و این درست نیست.”

MP که نشان داده شده است Streatham در جنوب لندن از سال گذشته انتخابات گفت: او پذیرفته شده است که “هر کسی اشتباه می کند” اما افزود: “این اتفاق می افتد تمام وقت با ما.

  • انتخابات 2019: شش نمودار در بریتانیا متنوع ترین مجلس

“این به اندازه کافی سخت است برای ما انتخاب می شوند اما هنگامی که ما در اینجا ما در حال درمان به عنوان افراد است.”

او گفت که او استفاده می شود به اشتباه برای سحر ساقی زمانی که او به عنوان رئیس ستاد سایه دبیر خانه دایان ابوت “از آنجا که من باید یکی دیگر”.

BBC Parliament channel اشتباه آمد در طول یک عوام بحث در کشاورزی لایحه در روز دوشنبه.

به Tweeting یک عکس از نادرست عنوان خانم باتلر گفت: “من دوست دارم خواهر @MarshadeCordova اما ما دو نفر متفاوت است.

“مارشا شگفت انگیز است و سزاوار به نام خود نام. تنوع در محل کار مهم است و آن نیز کمک می کند تا برای جلوگیری از ساخت اشتباهات ساده مثل این.”

Ms د Cordova است که کار را به سایه وزیر برای افراد معلول گفت: این اشتباه بود “نه OK در همه”.

بخشی از مشکل این بود که عدم تنوع در بسیاری از اتاق های خبر, Ms Ribeiro-Addy گفت و گرایش روزنامه نگاران برای درمان, در اقلیت قومی (بام) نمایندگان مجلس به عنوان بخشی از یک گروه همگن.

“چرا بسیاری از نمایندگان مجلس را وادار به افراد و ما فقط به بخشی از یک گروه است که اشتباه با هر یک از دیگر؟”

بی بی سی “صمیمانه عذر خواهی کرد” به Ms ساقی و خانم د Cordova برای اشتباه.

یک سخنگو گفت: “گاهی اوقات ما به اشتباه شناسایی نمایندگان مجلس در لحظه ای که آنها ایستاده به صحبت می کنند. این خطا بود که بلافاصله اصلاح شود بر روی صفحه نمایش.”

استاندارد سرزنش آژانس عکس گتی ایماژ, که همچنین لوازم تصاویر به بی بی سی برای به اشتباه captioning یک تصویر از Ms Ribeiro-Addy به عنوان Ms د Cordova.

گتی ایماژ “صمیمانه عذر خواهی کرد” به صورت نادرست شرح تصویر Ms Ribeiro-Addy و صدور یک “unreserved عذرخواهی” به نمایندگان مجلس “برای هر جرم این ممکن است باعث شود”.

یک گتی سخنگوی گفت: “به عنوان به زودی به عنوان ما ساخته شد آگاه از خطا توسط استاندارد شب ما اصلاح عنوان اطلاعات در وب سایت ما و در یک اطلاعیه فرستاده شده به مشتریان.

“گتی ایماژ خود را نگه می دارد به یک استاندارد بالا از سرمقاله یکپارچگی و اتحاد قوی اقدامات در محل برای اطمینان از محتوای ما مصرف روند نشان دهنده این استانداردها.

“اگر چه این اشتباهات نسبتا نادر, ما, مانند, همه اخبار سازمان های پشیمانی زمانی که این اقدامات موفق به گرفتن اشکالات.”

تاتنهام MP دیوید Lammy یکی از طولانی ترین خدمت, سیاه, نمایندگان مجلس در توئیتر خود نوشت: “این نمی رفت. مردم سیاه و سفید همه یکسان نیستند. ما نیاز به تنوع بیشتر در اتاق های خبر.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im