لیگ طرفداران بیس بال در حال آماده شدن برای زمستان آموزش stateside اما یک مجموعه از هواداران در حال حاضر گفت: تیم خود را که تغییرات بزرگ را در تجارت خود را انتخاب کند.

San Diego Padres تا به حال یک نام تجاری جدید کلاه بیس بال طراحی خود را برای زمستان آموزش محدوده و آن را ناشی از کمی منصفانه بحث کنید.

کلاه طراحی شده توسط مشهور تولید کنندگان کلاه عصر جدید بودند در Padres’ آشنا قهوه ای و طلا colorway و برجسته خود را ‘نوسانی راهب’ موتیف جلو و مرکز.

اما Padres طرفداران با اشاره به یک مشکل است. کلاه جدید طراحی شبیه به یک صلیب شکسته.

همچنین در rt.com حکم بازداشت صادر شده برای شوهر از UFC fighter پس از اتهام حمله های داخلی

این ‘نوسانی راهب نیز برجسته Padres’ “SD” در سراسر بدن است که پس از نگاه اول قطعا شبیه بدنام نماد حزب نازی.

قابل توجه آن در زمان Padres طرفداران به نقطه این گروه تمرکز و طراحان به نحوی از دست رفته چه به نظر می رسد بسیار آشکار است.

Padres افسر ارشد بازاریابی Wayne Partello با صدور بیانیه ای به San Diego Union-Tribune گفت: تیم خواهد با چوب سنتی آن “SD” کلاه فرسوده در طول فصل به طور منظم به جای بحث طراحی جدید.

“پس ما offseason, یکنواخت, نام تجاری جدید تعریف و به شدت پاسخ مثبت از Padres طرفداران ما تصمیم به پوشیدن ما فصل به طور منظم قهوه ای کلاه با طلا ‘SD’ برای اکثریت بهار آموزش.”

عبارت …اکثریت بهار آموزش” اشاره به این واقعیت است که این تیم را در فصل جدید بحث برانگیز طراحی حداقل یک بار – احتمالا به صورت قراردادی دلایل – قبل از بازگشت به سنتی خود کمتر مشکوک طراحی شده است.

همچنین در rt.com از اوکراین فوتبالیست ‘می تواند به صورت 3 سال در زندان’ به صورت فلاش, لباس زیر, در حالی که آواز خواندن سرود ملی وکیل می گوید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su