سازمان از فرانسه در جشنواره فیلم کن در نهایت به تعویق افتاد دو هفته سینما رویداد تا پایان ماه ژوئن پایان هفته حدس و گمان بیش از ستاره های نوک امر است که هرگز به تعویق افتاد و در تاریخ آن است.

این جشنواره در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 12 تا 23 بوده و آزمایشی نقل مکان کرد و تا پایان ماه ژوئن به ماه ژوئیه اما ممکن است به تعویق افتاد و حتی بیشتر سازمان روز پنجشنبه اعلام کرد که فرانسه همچنان تحت مستند و coronavirus مرگ و میر در کشور کنه تا 372.

همچنین در rt.com اقامت در نزدیکی خانه و هیچ دوچرخه سواری: فرانسه تدابیر Covid-19 مستند محدودیت برای ‘حداکثر 2 کیلومتر از خانه’

“در این زمان از بهداشت جهانی بحران افکار ما رفتن به قربانیان Covid-19 و با ما ابراز همبستگی ما با همه کسانی که در حال مبارزه با بیماری” جشنواره گفت: در بیانیه ای هشدار می داد که یک تاریخ قطعی نشده بود انتخاب شده برای تغییر زمان.

“به محض این که توسعه فرانسوی و بین المللی و وضعیت سلامت ما اجازه خواهد داد برای ارزیابی امکان واقعی ما را تصمیم ما شناخته شده است.”

جشنواره کن احتمالا بالاترین-مشخصات رویداد در دنیای سینما شده است هرگز به تعویق افتاد پس از اولین نسخه آن در سال 1946 هر چند از آن لغو شد در سال 1968 با توجه به اعتراضات دانشجویی در فرانسه. این کشور شده است ضربه سخت coronavirus – پس از ایتالیا و اسپانیا این است که اکثر موارد با 10,995 که از پنج شنبه. مرگ و میر افزایش 41 درصد بیش از روز قبل.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام “جنگ” در این ویروس در روز سه شنبه با تحمیل اجباری قرنطینه برنامه ریزی شده به آخرین 15 روز است. مردم مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید لوازم ضروری و پزشکی و به شرکت در ورزش و هر کسی که در بر داشت در خارج بدون توضیح کتبی خود را کسب و کار می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین در rt.com آمازون فشردن کارگران در میان Covid-19 بحران ‘غیر قابل قبول’ – وزیر امور مالی فرانسه

جشنواره کن می پیوندد یک لیست طولانی از جشنواره به تعویق افتاد به دلیل coronavirus از جمله فیلم ترایبکا جشنواره Cannes Lions. دیگران لغو شده است از جمله, جنوب, غرب, Glastonbury جشنواره موسیقی و مسابقه آواز یوروویژن.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی