CANDACE اونز ناودان به عنوان “سفید SUPREMACIST’ و ‘نژادپرستانه’ برای اعلام جورج فلوید ‘نه یک شهید یا قهرمان

Candace اونز است که به نام یک نژادپرست توسط حامیان این تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ برای سادگی برجسته مجرمانه خود گذشته و در برابر استدلال و او را تبدیل به یک “شهید” به آمریکایی های سیاه و سفید.

“من را پشتیبانی نمی کند جورج فلوید و رسانه ها تصویر او را به عنوان یک شهید برای امریکا” اونز گفت: در یک ویدیو که در حال حاضر رفته ویروسی.

اونز اذعان فلوید باید درگذشت در بازداشت پلیس — چهار افسران درگیر در این حادثه در حال حاضر در حال شارژ — و او امیدوار است او در خانواده “می شود عدالت است.”

او افزود: پاسخ به Floyd مرگ را نشان می دهد “شکسته سیاه و فرهنگ” در آمریکا یکی که جشن جنایتکاران.

همچنین در rt.com ‘شما چه کسانی هستند؟’ بینام و پلیس ضد شورش گشت Washington DC خیابان اما نمی خواهد خود را شناسایی

“ما منحصر به فرد است که ما تنها مردم که مبارزه و جیغ و تقاضای حمایت و عدالت از مردم در جامعه ما هستند که به هیچ خوب,” او گفت:. “شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک فرد یهودی که پنج نانامی به بازی در زندان که مرتکب جرم و جنایت و می میرد در حالی که ارتکاب جرم و مردم یهودی قهرمان و خواهان عدالت است.”

اونز به نام جنبش برای lionize فلوید “گاو**t” و افزود: “ما نباید خرید تی شرت با نام خود بر روی آن است.”

فلوید را سابقه کیفری شامل پنج سال پشت میله های زندان به جرم سرقت و تجاوز است.

اونز که سیاه و سفید است, نامیده شده است, همه چیز از “نژادپرستانه” به “سفید supremacist” در توییتهایی که بدست هزاران نفر از واکنش های.

اونز اولین بار نیست فرد برای انتقاد از انفجار بخش هایی از جنبش اعتراض فلوید مرگ است. دیگران مورد حمله قرار گرفته اند و حتی اخراج برای انتقاد از غارتگران درگیر در تظاهرات در سراسر کشور.

صریح تهمت حامی در پاسخ به انفجار منتقدان او به عنوان عدم تحمل.

پس از ویروسی تصویری از فلوید مرگ در دست مینیاپولیس افسران تظاهرات لگد سراسر کشور خواستار پلیس اصلاحات و اتهامات عنوان شده علیه کسانی که در این حادثه. تمام چهار افسر متهم شده اند در حالی که برخی از اعتراضات تفویض به غارت و خشونت و حتی قتل.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de