انصراف از فرهنگ شکست: ‘سمی pariah” و “تهدید برای جامعه” وودی آلن می یابد یک ناشر برای خاطرات

فیلمساز وودی آلن پیدا کرده است یکی دیگر از ناشر به صورت بحث برانگیز خاطرات دور زدن تلاش برای انصراف از او که در یک نقطه درگیر کارکنان قبلی خود ناشر راه رفتن در اعتراض.

نیویورک-بر اساس بازی های آنلاین انتشارات اعلام کرد روز دوشنبه آنها خانه جدید برای آلن خاطرات با عنوان ” Apropos از هیچ چیز.’ بازی های آنلاین تماس کتاب “رک و جامع حساب شخصی” از آلن زندگی.

ویرایشگر جینت Seaver در بیانیه ای گفت که شرکت او حاضر به “کمان برای کسانی که مصمم به سکوت” آلن.

این کتاب بنا به گزارش شامل یک اسکریپت که در آن آلن به طور مستقیم آدرس Hacthette تصمیم به رها کردن آن را به عنوان به خوبی به عنوان “اخاب-مانند تلاش” توسط شریک زندگی سابق میا فارو به خراب کردن شهرت خود را با اتهامات که او تعرض خود را به تصویب دختر دیلن.

همچنین در rt.com انصراف از فرهنگ دوباره برنده: ناشر قطره وودی آلن, خاطرات پس از اعتصاب کارکنان

Hatchette توافق به انتشار خاطرات در حالی که به طور کامل آگاه از تکرار اتهام از میا و دیلن فارو آلن نوشت. “هنگامی که واقعی توپخانه ضد هوایی را وارد آنها ملاحظه مجددا موقعیت خود را و ریخته این کتاب مانند آن بود که یک مرد قوی هیکل از زنون 135,” او می نویسد همچنین با اشاره به خود را به عنوان یک “سمی pariah و تهدید برای جامعه است.”

آلن پسر رونان فارو یکی دیگر از پرفروشترین Hatchette نویسنده نیز تحت فشار ناشر به آزادسازی پدرش خاطرات. بین آن و راه رفتن را از یک دوجین از کارکنان در اوایل این ماه Hatchette اعلام کرد که انتشار کتاب “امکان پذیر نیست.”

فیلمساز یک بار دیگر با رد هر گونه تخلف در این پست اسکریپت, نوشته, , “من هرگز گذاشته انگشت در دیلن هرگز چیزی به او که می تواند حتی به غلط به عنوان سوء استفاده از او آن بود که در مجموع ساخت از آغاز تا پایان.”

هر چند این اتهام تکرار شده است وقت و زمان دوباره و منجر به حرفه ای عواقب در پست #MeToo عصر برای آلن, او به طور مداوم آنها را تکذیب کرد و مورد بررسی قرار گرفت چند بار زیر اصلی 1992, اتهام, اما اتهامات واصل هرگز.

همچنین در rt.com برهنه مدونا تماس coronavirus را بزرگ ‘گل’ در, عجیب و غریب, تصویری, الهام بخش, فوری, مسخره

به گزارش آسوشیتد پرس آلن خاطرات باید در دسترس خواهد بود در روز دوشنبه, هر چند شرکت آمازون تاریخ انتشار ذکر شده در مارس 7.

آلن نیز تا به حال مشکل پیدا کردن توزیع برای فیلم های او در سال های اخیر بیش از حد. او حل و فصل یک دعوی در دادگاه در ماه نوامبر سال 2019 پس از Amazon Studios لغو شد فیلم خود را ‘یک روز بارانی در نیویورک است.’ با وجود انتشار چندین پروژه از این فیلمساز در گذشته آلن شکایت کرد و ادعا کرد این شرکت در حال حاضر به دلیل خودداری از نشان دادن کار خود را از ترس از واکنش ، ‘یک روز بارانی در نیویورک’ است پس از تنها نشان داده شده است در سطح بین المللی است و هنوز منتشر نشده در ایالات متحده است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de