‘انصراف از فرهنگ بیزار تنوع از نظر’: ناشر می گوید آمازون به حالت تعلیق در پرداخت تبلیغات برای کتاب جدید در ‘نما شوق’

رو به رشد ‘انصراف از فرهنگ’ را مجبور آمازون به تبر یک آگهی کمپین یک کتاب توسط یک وال استریت ژورنال نویسنده بسیار مهم است که لیبرال نمایش در نما هویت آن شرکت چاپ و نشر کرده است.

Regnery چاپ و نشر گفت که جف بزوس “شرکت خود را به حالت تعليق آگهی پرداخت برای کتاب” آسیب غیر قابل برگشت به: نما شوق سکس دختران ما’ توسط وال استریت ژورنال نویسنده ابیگیل Shrier.

به گفته نویسنده این کتاب به بررسی این ایده که “trans-شناسایی و تبدیل به یک همکار سرایت میان دختران نوجوان است.”

تبلیغ حذف به عنوان آن را “ممکن است مناسب برای همه مخاطبان” به دلیل تبلیغ و یا کتاب خود ادعا می کند به “تشخیص, درمان و یا سوال گرایش جنسی” فاکس نیوز گزارش با استناد به یک ایمیل از آمازون تبلیغات بخش پشتیبانی به Regnery.

ناشر ادعا آگهی موجود تنها یک عکس از این پوشش که ویژگی های یک نقاشی از یک دختر جوان با یک سوراخ در شکم او. کتاب خود را هنوز هم در دسترس برای خرید در سایت آمازون.

Regnery توصیف این وضعیت به عنوان یک مثال تازه به اصطلاح “انصراف از فرهنگ’ یک جنبش اجتماعی را به سکوت و چهره های عمومی و پنهان کردن محصولات است که گروه های خاصی پیدا کردند.

لغو فرهنگ روشن ساخته است که از آن بیزار تنوع نظر و آن را تحمل نمی کند, علم اطلاعات و حقایق یا هر چیزی که در تضاد با تایید روایت است.

آمازون نمی دیدگاهها برای Regnery را با خود ندارد.

E-commerce غول پیکر شده است انتقاد در گذشته برای از بین بردن کتاب های آن را بداند بحث برانگیز از وب سایت خود را.

همچنین در rt.com آمازون پشت پایین پس از, از جمله, Elon Musk, با شدت بهم زدن آن را برای سانسور کتاب سوال Covid-19 تهدید

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de