کانادا سوخت های فسیلی شرکت “خریداری” یک کلانتر واحد در اورگان با هدف کنترل و نظارت بر رفتار و فعالیت های ضد گاز خط لوله فعالان و کارشناسان محیط زیست را رهگیری نشان داده است.

در نوامبر 2018, کوس شهرستان کلانتر دفتر – که از نزدیک تحت نظارت محلی مخالفان به اردن یارو پروژه انرژی – میزبانی دو روز یک رویداد آموزشی برای افسران آموزش آنها را چگونه به مقابله با جنگ علیه داعش است.

در عین حال این رویداد هزینه از $26,250 پرداخت شد توسط Pembina, خط لوله Corp. – کانادا شرکت انرژی که صاحب اردن یارو گاز طبیعی مایع و پروژه, که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان یکی از اولویت بالا پروژه های زیربنایی.

نه تنها آن را پوشش هزینه های آموزش پلیس, رویداد, Pembina برای چهار سال بود “تنها منبع مالی” از یک واحد در کلانتر, اختصاص داده شده به دست زدن به نگرانی های امنیتی در اطراف خط لوله توسعه با توجه به یک تحقیق جدید توسط رهگیری.

با وجود این واقعیت است که پروژه انرژی هنوز هم نیاز به تایید توسط فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات بين 2016 و 2020 کلانتر گزارش صرف $2 میلیون نفر از Pembina نقدی و استفاده از پول برای خرید riot gear نظارت بر فعالان و هماهنگ هوش-جمع آوری عملیات با “شرکت های امنیتی خصوصی” که مشغول به کار با انرژی کانادا ، یک تصمیم FERC بود و انتظار می رود در فوریه 13 شد اما تاخیر یک هفته دیگر.

مالی تنظیم در انتظار قرار داده شد در مارس 2019 اما Coos County Sheriff کریگ Zanni گفت: این همکاری به احتمال زیاد تمدید می شود, این گزارش گفت:.

همچنین در rt.com ایستاده, سنگ, عاقبت: کانادا قبیله جنگ خط لوله شتاب زمین

در همان زمان از طرف Pembina ارتباطات و اطلاعات عملیات در اردن یارو منجر شد توسط شرکت مشاوره جهانی Teneo که تاسیس شد و توسط دستیاران سابق به بیل و هیلاری کلینتون.

همچنین کشف شده است که یکی از کارگاه های آموزشی داده می شود در سال 2018 Coos County آموزش رویداد منجر شد توسط کارکنان از Washington DC-based company به نام گودی است که وابسته به حزب جمهوری خواه و همکاری با پلیس در طول تظاهرات گسترده علیه داکوتای دسترسی به خط لوله در سال 2016. کارگاه دیگری منجر شد توسط TigerSwan دفاع شرکت که تا به حال شده است برای انتقاد از خود تهاجمی و نظامی اداره داکوتای دسترسی به خط لوله شد.

Pembina, پول نیز مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای تعمیرات به یک معدن-مقاوم در برابر کمین محافظت خودرو توسعه یافته برای استفاده در مناطق جنگی و اما آن مستقر شد و در طول سال 2016 فرگوسن شورش و در جایگاه راک تظاهرات.

محیط زیست محلی و قبیله ای می گویند اعضای اردن یارو خط لوله آسیب آبراه حیاتی و نقض بومی حاکمیت. این امر عبور بیش از 300 آبراه در طول 229-مایل مسیر برنامه ریزی شده به ساحل. صاحبان املاک نیز می تواند خود را ببینید, زمین های خصوصی ضبط شده تحت دامنه برجسته اگر این پروژه مورد تایید است.

همچنین در rt.com داکوتای شمالی لایحه می تواند به طور دائم مهر پلیس سوابق دولت در خط لوله تظاهرات

یک چنین ملک لری منگان بازنشسته اداره مدیریت زمین زیست شناس گفت: رهگیری که آن را “تقریبا غیر قابل تصور است که ما نیروی پلیس محلی خواهد بود تا سرمایه گذاری” در خاموش کردن مخالفت با این پروژه است.

آن است که کاملا غیر معمول برای سازمان های اجرای قانون در ایالات متحده به دریافت کمک های مالی برای تجهیزات از شرکت های, اما این عمل انتقاد شده است توسط گروه های آزادی های مدنی که می گویند آن را به نفع منافع و فساد را قادر می سازد.

رهگیری که بر اساس آن تحقیقات بر روی بیش از 15000 صفحه از اسناد به دست آمده از طریق باز کردن پرونده درخواست گفت: Coos County بودجه یک “افراطی مثال” از یک روند موجب آن شرکت های “توسعه خلاق به معنی” به قیف میلیون ها نفر به سازمان های اجرای قانون و تبلیغات تلاش خود را با توجه به دستور کار است.

اردن یارو گفته فعالان وب سایت آنها را شگفت زده با نظارت است. “این باید روشن برای هر کسی که هنوز هم شک و تردید که به سمت پلیس ها واقعا در و که آنها در حال سرمایه گذاری در خدمت” فعال هالی میلز گفت.

همچنین در rt.com ایستاده راک سو قبیله بزرگ ایجاد مزرعه خورشیدی در کنار بحث برانگیز خط لوله

ادارات پلیس و شرکت همکار هستند و نه فقط نظارت بر ضد خط لوله فعالیت ، آنها به طور فعال دخالت در تبلیغات جنگ و سازماندهی مبارزات ضد سرکوب سیاسی تظاهرات.

در سال 2017 رهگیری گفت: دو سابق TigerSwan مشاوران رابرت برنج و مقابله جانسون ملاقات با داکوتای شمالی ساکنان نگران ایستاده راک تظاهرات. برنج پیشنهاد به گروهی که آنها شروع به یک غیر انتفاعی و آمد تا با یک نام جاذب مانند “مادران علیه خشونت آمیز فعالان” به تحریک علیه فعالان آنلاین. او گفت: “بسیاری از شرکت ها خواهد پرتاب پول” در یک گروه مانند آن.

“اگر شما آن را حق شما احتمالا می تواند دریافت های ناشناس از اشخاص علاقه مند. سرفه — نفت — سرفه,” او گفت: با توجه به ضبط صدا از جلسه شنیده های رهگیری.

این نوع از تاکتیک های است که افزایش جدی در قانون اساسی سوال اگر آنها در حال تدریس و کار با اجرای قانون ACLU وکیل کلی سیمون گفت: رهگیری.

هنگامی که از شرکت کنندگان خواسته برنج اگر او تا به حال منافع مقرره در این مسئله او گفت که او تا به حال هیچ منافع “غیر از بهره گیری از shenanigans.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی