کانادا بسته است: PM ترودو قفل کردن کشور به اتباع خارجی به جز اتباع ایالات متحده بیش از coronavirus

افرادی که کانادا, شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم نمی خواهد اجازه ورود به این کشور, نخست وزیر, Justin Trudeau, اعلام کرده است, در آخرین اقدام برای مبارزه با covid-19 coronavirus گسترش یافته است.

این محدودیت را به اثر در چهار شنبه با شرکت های هواپیمایی ملزم به نوار مردم از پروازهای اگر آنها نشان می دهد علائم.

“اگر شما در خارج از کشور آن است که زمان را برای شما به می آیند خانه” ترودو اعلام کرد روز دوشنبه از محل اقامت خود در اتاوا که در آن او است در خود به انزوا بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. او اضافه کرد که کانادایی ها باید به جلوگیری از غیر ضروری سفر تا اطلاع ثانوی و باید در خانه باقی می ماند به عنوان آنجا که ممکن است.

همچنین در rt.com Covid-19 تعریف بهداشت جهانی بحران در زمان ما که هشدار می دهد که بیشتر مرگ و میر و موارد گزارش شده در بقیه جهان در چین

بعلاوه تنها کلگری مونترال و تورنتو و ونکوور فرودگاه اجازه خواهد داشت برای پذیرش پروازهای بین المللی. هوا خدمه, دیپلمات ها, خانواده از شهروندان کانادایی و ما شهروندان خواهد بود معاف از مستند.

پرسید که چرا او ساخت یک استثنا برای کانادا همسایه جنوبی ترودو گفت: این دو کشور از لحاظ اقتصادی یکپارچه و که او بازیگری “هماهنگی” با مقامات ایالات متحده برای محدود کردن گسترش ویروس مرگبار است.

تجارت خود ادامه خواهد داد با کشورهای دیگر ترودو اضافه شده است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه کانادا تا به حال 324 تایید موارد Covid-19 با بیشتر 17 “احتمال” موارد است. چهار نفر در کانادا فوت کرده اند از سرعت گسترش ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال 2019.

سازمان بهداشت جهانی مارک را همه گیر “تعریف بهداشت جهانی بحران از زمان ما” روز دوشنبه به عنوان تعدادی از موارد در بقیه جهان بیش از کسانی که گزارش شده در چین.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im