‘می توانید بگویید جوکوویچ بیش از حد؟”: روسی آس Rublev در قرنطینه پس از مثبت Covid-19 آزمون به عنوان طرفداران چکش بحث برانگیز تور

روسی, ستاره تنیس آندره Rublev را آزمایش کرده است منفی ها برای Covid-19 اما در قرنطینه پس از ظاهر شدن در بحث آدریا تور سازماندهی شده توسط تحت آتش جهان شماره یک نواک جوکوویچ.

Rublev با توجه به چهره جوکوویچ در فینال تور دوم پا در زادار, کرواسی, در تعطیلات آخر هفته althougn این مسابقه اوراق پس از همکار رقیب گریگور دیمیترو آزمایش مثبت برای Covid-19.

کرواتی ستاره برنا Coric نیز پس از آن آزمایش مثبت در حالی که محلی گزارش دولت جوکوویچ در تناسب اندام مربی مارکو Panichi است به همین ترتیب قرارداد این بیماری است.

همچنین در rt.com ستاره دوم از نواک جوکوویچ در آدریا تور تایید به عنوان Covid-19 مثبت اما جهان ندارد.1 ‘حاضر به تست در کرواسی

روسیه ستاره Rublev تایید کرد که او تا به حال آزمایش منفی بود اما هنوز ورود خود انزوا.

“سلام به همه! من می خواستم به شما بگویم که من خوب و سالم است. من تست منفی برای Covid-19. من امیدوارم که زندگی ما به زودی به حالت عادی بازگشت. و ما می تواند آن را اداره کند با هم” نوشته شده Rublev در حساب رسمی توییتر روز دوشنبه بعد از ظهر قبل از زیر با یکی دیگر از اطلاعیه.

“چه اتفاق می افتد در جهان در حال حاضر مسئولیت ما است. این یک مشکل جهانی و تاثیر آن بر همه ما. ما نیاز به همه کمک به کاهش گسترش این ویروس است. بنابراین من می خواهم به خود قرنطینه برای بعد از 14 روز. با تشکر از شما برای حمایت شما” نوشت 22 ساله.

در حالی که طرفداران تنیس تشویق, حرکت, بسیاری از ما حیاتی بود از Rublev و دیگران برای درگیر شدن در محکوم تور در وهله اول رزرو خاص خشم برای سازمان جوکوویچ.

“خوب شنیدن. اما شما نباید گرفته اند در چنین غیر مسئولانه مسابقات است. شما مسئولیت به عنوان” chided یکی.

“شما می توانید متن جوکوویچ بیش از حد[?]” پاسخ داد: یکی دیگر از.

پس از گزارش امتناع Covid-19 آزمون در Crotia 17-زمان گرند اسلم پادشاه در حال حاضر بنا به گزارش های گرفته شده از یک آزمون خود را در صربی میهن و منتظر نتایج.

همکار آدریا ستاره الکساندر Zverv و Marin Cilic باید در جای دیگر اظهار داشت: در Instagram و توییتر بود که آنها را به بیرون آمدن از این مسابقات را با همه روشن است.

در عین حال حتی اگر جوکوویچ شرح زیر است با توجه به واکنش در برابر او و بقیه آدریا تور دهندگان به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه.