می اجتماعی فاصله پنهان بایدن از رای دهندگان تا ماه نوامبر ؟

حزب دموکرات پیشتاز جو بایدن را رد کرد و امکان برگزاری یک مناظره تلویزیونی با رقیب برنی ساندرز بالا بردن سوال در مورد مبارزات انتخاباتی خود را استراتژی رفتن به جلو.

تصریح می کند که “ما تا به حال به اندازه کافی بحث” معاون سابق رئیس جمهور ادعا کرد که او با تمرکز بر مبارزه با شیوع کروناویروس. “تمرکز من این است که فقط در برخورد با این بحران در حال حاضر” بایدن روز چهارشنبه گفت: وقتی پرسید که آیا او می خواست دیگر بحث بعدی در ماه است. “من فکر می کنم ما باید با این.”

رسانه های جریان اصلی است که به طور کلی درمان تصمیم خود را به عنوان یک واکنش قابل فهم به واقعیتهای اجتماعی فاصله با نیویورک تایمز گزارش داد که “بایدن مجبور شده است خاموش فیزیکی مبارزات انتخاباتی به دلیل شیوع کروناویروس و دست و پنجه نرم با راه های جدید برای برقراری ارتباط با رای دهندگان و از طریق شکستن در اخبار رسانه ها است.”

ادامه مطلب

Start with yourself? CNN host chides Biden after he coughs into his hand ON AIR while ripping Trump coronavirus response

اما اخراج او از این فرصت برای دیدار با حریف خود را در یک در یک بحث سوخت حدس و گمان است که مبارزات انتخاباتی خود را است که از ترس از دست دادن بیش از حد قرار گرفتن در معرض عمومی. با هشتگهای مانند #WhereIsJoeBiden روند در توییتر منتقدان با اشاره به این که DNC قول داده بود 12 دموکراتیک بحث وجود داشته است و فقط 11 تا کنون.

رد یکی دیگر از بحث با ساندرز می آید پس از چند ظاهر عمومی که درو گسترده بررسی نشانه هایی از بایدن را آشکار زوال شناختی و ممکن است نگرانی های بهداشتی. در یک سری از مصاحبه این هفته بایدن بارها و بارها سرفه و عمل اشتباه گاهی اوقات اظهارات ساخته شده است که کمی احساس.

در یک بحث و گفتگو در این دیدگاه مورد نیاز برای یک واکسن برای coronavirus بایدن چپ همه خاراندن سر خود را زمانی که او گفت: “ما باید به مراقبت از درمان است. که بدتر مشکل را بدون توجه به آنچه.”

در زمان های دیگر خود جملات را مخروطی بدون تکمیل یک فکر. در یک مصاحبه زنده در, MSNBC, او شروع به بیان غرور و افتخار در خط مقدم پاسخ به coronavirus اما موفق به پایان دوران محکومیت خود را. “من خیلی رفو افتخار,” او گفت: “از مردم بیچاره که از دست داده اند…. به هر حال.”

این gaffes منجر به مصاحبه به دنبال مشخصه ناراحت کننده با بایدن را آشکار شناختی مشکلات در نمایش برای همه برای دیدن.

همچنین در rt.com خواندن autocue هرگز نگاه خیلی سخت: جو بایدن ظهور از 6 روز در خفا با سکندری جریان ویدئو

رئیس جمهور تهمت حامیان در حال حاضر تصرف در برخی از بایدن را ورقه به تمسخر presumptive نامزد با مغلوب ساختن پیشی جستن اتاق جنگ حساب توییتر با اشاره به روز چهارشنبه که “جو بایدن به معنای واقعی کلمه forg[ي] او معاون رئیس جمهور ایالات متحده” در ظاهر او ساخته شده در CNBC.

این بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در تلاش برای کنترل خسارات ناشی از این فاجعه ظاهر عمومی اما منتقدان مدعی هستند که بایدن به استعفا رهبری ملی با ناپدید شدن به مدت چند روز در وسط coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که برخی در مبارزات انتخاباتی خود بدون شک خواهم برای مخفی کردن او را تا زمانی که انتخابات عمومی در ماه نوامبر این است که واقع بینانه نیست به خصوص با توجه به این که این کشور در چنگال بهداشت عمومی اورژانس. بنابراین به نظر می رسد مانند او را مجبور به انتخاب خود انجمن ها با افزایش مراقبت.

چگونه کمپین راه می رود این tightrope می تواند تعیین شانس خود را در برابر تهمت می زنیم به انتخابات و بعد از این سال.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im