می استمناء و چوچوله بازبان و دهان بهبود عملکرد ورزشی? سکسولوگو مورد بحث تایسون خشم را آموزش رژیم’

تایسون خشم ادعا می کند به 7 بار در روز به بالا بردن تستوسترون و عمل و چوچوله بازبان و دهان به تقویت فک خود را در آموزش. اما یا می تواند به شما لبه در یک مبارزه ؟ RT ورزش صحبت کرد به سکسولوگو برای پیدا کردن حقیقت.

سابق IBF, WBA و WBO قهرمان سنگین وزن خشم شهرت برای خود tongue-in-cheek اما آیات اخیر در مورد نامتعارف نظام آموزش داد و جزئیات تازه در مورد 31 ساله انگلیسی دیگر استعداد با زبان خود.

برای جلوگیری از برابر یک لیس در مسابقه برگشت برابر وایلدر برای WBC عنوان در MGM بزرگ این آخر هفته خشم ادعای او انجام شده است برخی از لیسیدن خود را به افزایش خود را پانچ مقاومت با دقت بیشتری توسط “انجام بسیاری از p* * * * **y زدن به تقویت فک بالا”.

همچنین در rt.com ‘من انجام شده است بسیاری از p* * * * **y لیس’: تایسون خشم نشان می دهد X-rated آموزش تکنیک جلوتر از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت (صوتی)

آمریکا وایلدر است که به طور گسترده ای به عنوان سنگین ترین hitter وظیفه در بوکس با سرد 41 حذفی برنده از 43 دعوا حتی کف خشم دو بار در اولین جلسه خود را در ماه دسامبر سال 2018 است.

و منظور او را به یک لبه بیش از ‘برنز بمب افکن’, خشم نیز نشان داد او با پیوستن به یک رژیم جلق هفت بار در روز در تلاش برای بالا بردن سطح تستوسترون.

اما آیا واقعا وجود دارد هر گونه مزایای خشم را tantric آموزش روش ؟ RT ورزش صحبت کرد به بالا سکسولوگو و روان آمنه Nazaralieva برای پیدا کردن اگر Gypsy King ممکن خواهد به نفع او در این آخر هفته و معلوم می شود این یک ضربه کوچک و از دست ندهید.

“در موضوع و چوچوله بازبان و دهان به طور کلی عضلات فک قوی خود در بدن انسان, و من نمی دانم که دقیقا چه مقدار شما را مجبور به انجام به آنها قدرت فوق العاده,” می گوید Nazaralieva دکتر مسکو روان مرکز بهداشت.

“من فقط می تواند به بیان تحسین من برای خشم چرا که او تا به طور فعال به شیوه های تحریک مهبل و چوچوله بازبان و بدون شک شریک زندگی خود را بسیار خوشحال با چنین ورزشی رویکرد در زندگی خود را.

“من شک چانه را تبدیل به به طور قابل توجهی قوی تر از طریق آی. اما خود ارتباط عاطفی و عشق خود را قطعا تبدیل شدن به قوی تر به خصوص اگر شریک زندگی خود را دوست خود روش و این واقعیت است که به طور خاص آن است که در حال انجام توسط شما است.”

خشم اغلب ساخته شده پر اب و تاب حرکات اعلام عشق فنا ناپذیر خود را برای همسر خود در پاریس از جمله crooning ballads به مادر پنج فرزند خود را پس از دعوا.

یک تصور آن دشوار خواهد بود برای خشم به رعایت یک قانون نانوشته در میان pugilists که دیکته بوکسورهای باید پرهیز از رابطه جنسی – یا با شرکای خود و یا با خود – در هفته قبل از مبارزه برای حفظ تستوسترون برای شب از مبارزه است.

این به طور گسترده ای تمرین مراسم باعث می شود آن همه عجیب تر که خشم خواهد بود بنابراین پرکار در شکستن زمان افتخار حکومت در آماده سازی برای بزرگترین مبارزه بر روی زمین است. با توجه به منچستر جنگنده: “من خود ارضایی هفت بار در روز نگه داشتن تستوسترون پمپاژ.”

اما به گفته کارشناس ما ممکن است که خشم را از عشق به خود و ارسال به کسانی که شخص خواستار حتی کسانی که بر محور رضایت خود باعث می شود که او هیچ نگرانی در همه. است که اگر او نمی خرافی.

“بسیار کمی وجود دارد که تحقیقات در مورد این موضوع اما تحقیقاتی که به ما می گوید که به طور کلی رابطه جنسی مجاز است. آن را نمی کند به هیچ وجه تاثیر منفی در راه یک فرد انجام خواهد شد ورزشی-حکیم” Nazaralieva توضیح می دهد.

“مزایای استفاده از ممتنع هستند اگر ورزشکار احساس می کند خرافی. اگر آنها بر این باورند در این بسیار به شدت به مانند یک باستان اسطوره سپس آنها می توانند بر این باورند که آنها را به نوعی تابو [دوش] و ضعیف شده و از دست دادن است که به دلیل.

“من فکر می کنم که آن را به طور گسترده ای اذعان کرد که درست است چرا که اسطوره ها بسیار دیرینه و مردم بازگویی این داستان به یک دیگر.

“وجود دارد این است که برخی از تحقیقاتی که نشان می دهد که هورمون تستوسترون را افزایش می دهد, بر, خود ارضایی, اما این یک واقعیت است که این اثر در چگونه یک ورزشکار انجام می دهد. شما نیاز به بسیار مراقب باشید با استفاده از این اطلاعات به دلیل آن است که بسیار قدیمی است. و از آن مطمئن نیستید مقدار خود ارضایی, که می تواند یک اثر در یک ورزشکار عملکرد.

“من شک دارم آن را می سازد هیچ تفاوتی به غیر از این نبوت خود انجام است. هنگامی که یک فرد القا این باور را در خود — آن کار می کند. می کند که نشان می دهد آن است که آیا خوب است یا بد. این کار دقیقا مانند یک خرافه تقریبا یکسان ساز.”

UFC phenom Conor McGregor یکی بالا مشخصات جنگنده به دولت خود را بی توجهی به جنسیت ممنوعیت در حالی که در آموزش مشاهده آن را دقیقا به عنوان خرافات و بنابراین چیزی بیش از یک فرم از ترس’.

اما خشم را به اتهام برنامه ریزی برای افزایش نیرومندی خود را از طریق یک دوز سنگین از انفرادی تحریک می تواند جنبه های منفی قابل توجهی در خارج از حلقه در کنار برخی از مزایای که چین با خشم شخصیت.

“جنبه های منفی هستند که خیلی ساله خود را می توانید عوارض جانبی. شما نیاز به فکر می کنم مورد چقدر تمایل ورزشکاران احساس و یا اینکه آیا آنها در حال تبدیل زمانی که آنها جلق زدن” می گوید Nazaralieva.

“خود ارضایی, بدون هیچ نوع تحریک جنسی و نه فقط به دلیل آن است که لازم باشد می تواند اثر نامطلوبی بر qaulity از زندگی جنسی خود را در آینده است. بنابراین من توصیه می کنم ابزار تنها زمانی که شما احساس می کنید تمایل بیش از حد و نه فقط به این دلیل شما نیاز به.

همچنین در rt.com تایسون خشم می گوید او با زدن هفت بار در روز پیش از دئوتای وایلدر مسابقه برگشت

“من دو مزیت کلیدی از خود ارضایی. اولا لذت. و ثانیا آن کمک می کند تا او را الهام بخش اعتماد به نفس در خود را به دلیل برخی از خرافات و خود تحقق پیشگویی همچنین می توانید کار را به نفع خود.”

آیا خشم را آموزش رژیم را حرکت تند و سریع خود اعلام کرد lineal قهرمان به عمل در این آخر هفته و dispell هر گونه شک طولانی به عنوان به که در جهان است, بهترین سنگین وزن باقی مانده است دیده می شود.

و در حالی که علمی بحث همچنان ادامه دارد بیش از مزایای استفاده از چنین عصر جدید appraoches برای مبارزه با آموزش یک چیز می توانید مطمئن باشید: حتی اگر خشم آتش سوزی خالی با نتایج مورد نظر او خواهد شد که قطعا لذت می برد مطلوب پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی