کالیفرنیا زن می خواست برای حمله پس از عمدا سرفه به صورت 1yo نوزاد (تصویری)

پلیس در سان خوزه در lookout برای یک زن که به نظر می رسد به عمد سرفه در 1-سال-کودک پس از اصرار مادرش ایستاده بود و بیش از حد نزدیک است. مظنون که عمل دستگیر شد, در ویدئو, انجمن در حال حاضر می خواستم برای حمله به.

اخلال حادثه باز شدن در سن خوزه رستوران در اوایل این ماه که در آن زن ناشناس دیده می شود در فیلم های نظارت ایستاده در خط در کنار یک مادر هل دادن نوزاد در یک پرسه زن. به گفته پلیس مطبوعاتی, زن عصبانی شد که مادر “بود و نه حفظ مناسب اجتماعی فاصله,” و در اقدامی تلافی جویانه “حذف صورت ماسک رو به صورت کودک و سرفه 2-3 بار.” او در سمت چپ صحنه بلافاصله پس از آن.

مادر شناخته غرب عراق تفيش مرا محلی وابسته به NBC گفت که در این مختصر اختلاف زن نیز آنچه که او معتقد است به یک نژادپرست نظر. “او گفت:” پس شما را درک نمی کنند و شما حتی درک آنچه من گفته بود و من حتی صحبت کردن به زبان انگلیسی,” گفت: مرا که اسپانیایی.

من نمی توانم باور کنم که کسی که دارای قلب به انجام این کار – و چرا ؟ فرزند من هیچ کار اشتباهی انجام داد.

سن خوزه اداره پلیس به نام های عمومی برای کمک به شناسایی مظنون – یک زن سفید متوسط ساخت تصور می شود در 60s – که بزرگ باقی می ماند.

هر چند این زن در حال حاضر می خواستم به صورت ساده و حمله به برخی از حوزه های قضایی محسوب شده و پیگرد قانونی مشابه عمدی “سرفه حملات” به عنوان اعمال تروریسم در میان Covid-19 گیر با وزارت دادگستری طبقه بندی ویروس به عنوان یک “عامل بیولوژیکی.”

همچنین در rt.com سوئد و نوجوانان هشدار داد برای جلوگیری عمدا سرفه در افراد مسن در نفرت ‘coronavirus چالش’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de