کالیفرنیا بی خانمان مرگ و میر زاد و ولد به عنوان Covid-19 مستندات قطع دسترسی به مراقبت های پزشکی, مواد غذایی و بهداشت

مرگ و میر از مردم بی خانمان مشخصی میان Covid-19 pandemic – اما از آنجا که از virus. مستندات آنها را محروم از همه چیز از مراقبت های پزشکی به التماس درآمد به آب و صابون در حالی که پناهگاه باقی مانده است دشوار است.

سان فرانسیسکو دیدم 48 مرگ و میر در میان آن جمعیت بی خانمان در طول دو ماه گذشته بیش از سه برابر مرگ و میر دیده می شود در طول مدت مشابه در سال گذشته با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت عمومی, خیابان, پزشکی, تیم, که به اشتراک گذاشته گریم آمار با سان فرانسیسکو کرونیکل در روز سه شنبه. به طور متوسط شش نفر بی خانمان اند و هر هفته از این شهر را مستند آغاز شد و در اواخر ماه مارس است.

همچنین در rt.com من دیده ام بیش از حد بسیاری از خانواده ها لگد از خانه های خود. چرا من ناامیدی در مورد سونامی اخراج که در آینده

در حالی که یکی ممکن است انتظار coronavirus به در حال اجرا شایع از طریق پناهگاه و encampments شهرستان سرزنش مستند خود را که مختل پناهگاه و خدمات پزشکی به افراد بی خانمان بر تکیه می کنند. پناهگاه تبدیل شده و ساکنان را بر روی خیابان به نام اجتماعی فاصله – spooked توسط “عظیم” Covid-19 شیوع در شهر بزرگترین پناهگاه – در حالی که راه رفتن در درمانگاه درهای خود را بسته و یا به طور قابل توجهی کاهش می یابد ساعت کار.

کسانی که خارج از پناهگاه تا به حال به جایی بروید و تعدادی از چادر و دیگر سازه های موقت در این شهر بدنام فیله محله افزایش یافت 285 درصد از ماه ژانویه در مقایسه با 71 درصد افزایش در این شهر به عنوان یک کل. اما موقت, هوای آزاد, خوابگاه کمبود آب در حال اجرا و اساسی بهداشت و ناخوشایند پیاده رو-ازدحام خاطره شد یک پناهگاه برای بیماری و همچنین به عنوان مواد مخدر و جرم و جنایت.

قادر به دست آوردن درمان پزشکی و محروم از بسیار به عنوان یک محل برای شستن دست های خود بسیاری از شهرستان های آسیب پذیر ترین ساکنان دیدم خود را کاهش بهداشت و درمان در طول coronavirus مستند. در حالی که حداقل دو مرده تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در یک نقطه و نه در اثر این ویروس با توجه به شهرستان مقامات بهداشتی. دیگران قربانی مواد مخدر مصرف بیش از حد: با کمی به هیچ درآمد در دسترس از طریق panhandling بازیافت و یا دیگر معمولی جریان درآمد بیشتر entrepreneurially-تمایل در میان جمعیت بی خانمان تبدیل به preying در معتادان به مواد مخدر در میان خود گستاخی و فروش مواد مخدر (از جمله مرگبار فنتانيل) در باز.

ادامه مطلب

Too little, too late? Shock as NY subway cleaned overnight for FIRST time in 115 years amid Covid-19 crisis

کثافت و جنایت در نهایت باعث یک طرح دعوی در دادگاه از پشت مازو ساکنان و صاحبان کسب و کار منجر شهردار لندن نژاد به اعلام برنامه ای برای تغییر وسیع در هوای آزاد encampments به یک منطقه تعیین شده است که از ویژگی های خطوط نقاشی در پیاده رو شش فوت از هم جدا به طوری چادر صاحبان حداقل می تواند حفظ اجتماعی فاصله. از همه مهمتر طرح سازماندهی مجدد می افزاید: قابل حمل دستشویی های عمومی و آب چشمه شرایطی است که بشدت احساس در میان بی خانمان جوامع به عنوان مستندات شاتر درمانگاه ها و کسب و کار آنها ممکن است یک بار استفاده می شود.

سان فرانسیسکو است که به هیچ وجه تنها شهرستان در نتیجه مبتلا – لس آنجلس بیش از حد به نظر می رسید در ابتدا نامشخص از نحوه رسیدگی به آن عظیم جمعیت بی خانمان در میان بحران کشیدن پای خود را در نصب شش دست شویی ایستگاه در نزدیکی شهر بدنام Skid Row (جمعیت 8,500). لس آنجلس جامعه اقدام شبکه محلی غیر انتفاعی پل شکاف با 30 ایستگاه های خود را از مد افتاده تجاری سطل زباله و جعبه اتصال الکتریکی در سبک شبیه بهداشت ایستگاه های مورد استفاده در طول شیوع بیماری در کشورهای آفریقایی. در حالی که این شهر در نهایت به کمک چند قابل حمل دستشویی به گرد نوار حتی آن واحد در معرض خطر تبدیل شدن به عفونت بردار اگر نه اغلب به اندازه کافی تمیز.

اورنج کانتی نیز شاهد یک جهش در تعداد بی خانمان مرگ و میر در دو ماه گذشته هر چند مقامات مطمئن نیستید چه چیزی باعث افزایش دهد. آوریل بود مرگبارترین ماه برای شهرستان را بی خانمان در پنج سال با 34 و میر – 80 درصد بیشتر از نمونه ماه – با توجه به پزشکی قانونی شهرستان ، در علاوه بر این به مشکلات دسترسی به بهداشت و مراقبت های پزشکی بسیاری از مواد غذایی خدمات و کمک رسانی سازمان بسته درهای خود را در اواسط ماه مارس و تنها بازگشایی شد در پایان ماه گذشته ترک کسانی که به اندازه کافی تیره بخت بدون سرپناه از شانس تا آنجا که تغذیه نگران بود.

مردم که نمی شد متصل به سرپناه و گرسنه بودند” بی خانمان توسعه هماهنگ پل لئون محلی گفت خروجی صدای OC. در ضمن پناهگاه شد قابل پیش بینی باغ برای ویروس.

با چند سیاسی صدای مایل به حمایت از طرف آنها بی خانمان هستند و به طور معمول فراموش شده در سیاست و تصمیم گیری است. یکی سیاتل اپیدمیولوژی به چاپ مقاله در ماه مارس نشان می دهد حمام بود توقیف برای جلوگیری از گسترش این ویروس تنها به تحقق بخشیدن به او می خواهم به طور موثر سپرده ده ها هزار بی خانمان آمریکایی ها به نقاشی با آبرنگ روی گچ اجابت مزاج. حتی شهرهای بزرگ unhoused جمعیت اغلب قادر به حمایت از آنها.

همچنین در rt.com مرگبارتر از Covid? پزشکان صدای زنگ به عنوان مستند خودکشی افزایش می یابد در آمریکا و مقامات بهداشتی می دانستم که این اتفاق می افتد

اما بی خانمان دور از آنهایی که تنها سقوط قربانی به ما سیستم بهداشت و درمان این اختلال در طول بیماری همه گیر. نیویورک تایمز معمولی اذعان کرد در روز دوشنبه که دهها هزار نفر از مردم تا به حال به احتمال زیاد از درگذشت “تاخیر در درمان های پزشکی برای بیماری های دیگر” در طول همه گیر glibly گسترده این تلفات با Covid-19 تعداد بدن. یک نامه امضا شده در هفته گذشته توسط 600 پزشکان هشدار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که این بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن خود را یک “توده تلفات رویداد” با مرگ و میر ناشی از عدم درمان غیر coronavirus شرایط و خودکشی به احتمال زیاد به تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de