ترمیم کابینه: جولیان اسمیت و آندریا Leadsom میان اوایل تلفات

ایرلند شمالی وزیر جولیان اسمیت و کسب و کار, منشی, Andrea Leadsom در میان اوایل تلفات به عنوان بوریس جانسون شروع یک ترمیم کابینه.

وزیر مسکن استر McVey و محیط زیست, وزیر ترزا ویللیرس نیز ،

دادستان کل جفری کاکس که با حضور کابینه استعفا داد.

ارشد آمار و ارقام مانند صدراعظم ساجد جاوید وزیر امور خارجه Dominic Raab و دبیر خانه Priti پاتل انتظار می رود در محل باقی می ماند.

بسیاری از دولت منصوب شدند وقتی که آقای جانسون شد نخست وزیر در ماه جولای.

نخست وزیر چپ کابینه خود را تا حد زیادی دست نخورده پس از حزب محافظه کار تعیین کننده پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر در انتظار چه منابع پیشنهادی در آن زمان خواهد بود و مهم تر پس از تعمیرات اساسی بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31.

آقای جانسون است که انتظار می رود به ایجاد تغییرات در junior سطح وزرا – یعنی مجلس تحت-وزرای خارجه – که می تواند یک 50/50 تعادل جنسیتی در یک فشار به ترویج زن استعداد.

نیز وجود دارد یک طرح را به حداقل 60 درصد از مجلس خصوصی دبیران زنان در تابستان – در مقایسه با 18 درصد در حال حاضر.

وجود دارد و انتظار می رود تبلیغات برای تعدادی از نمایندگان مجلس در دولت از جمله Anne-Marie Trevelyan Suella sophie dany e. و جیلیان کیگان.

دفتر هیئت دولت وزیر الیور Dowden و توسعه بین المللی وزیر Alok شارما نیز انتظار می رود برای دریافت بیشتر نقش برجسته.

یک شماره 10 منبع گفت: “نخست وزیر می خواهد این تجدید سازمان تنظیم پایه برای دولت در حال حاضر و در آینده [و] به ترویج یک نسل از استعداد است که خواهد شد ترویج بیشتر در سال های آینده.”

‘Uncomplaining’

اما دیگران در دولت فعلی هستند در امن کمتر موقعیت.

وزیر دفاع بن والاس به بی بی سی گفت این بود تا نخست وزیر بود که در بالای تیم است.

“من شده است در این بازی به اندازه کافی بلند به می دانم که کابینه وزرا انجام می دهد وحشیانه” او به بی بی سی گفت در طول سفر به بروکسل, جایی که او با حضور در یک نشست دبیرکل ناتو.

“من مشتاق به خدمت می کنند. من لذت بردن از کار وزیر دفاع. من یک جانباز هستم از شمال MP. من در واقع در ارتش. بنابراین من فکر می کنم امیدوارم تمام کسانی که واجد شرایط من اما چه کسی می داند؟”

زمانی که او دوباره منصوب به عنوان وزیر فرهنگ در دسامبر نیکی مورگان گفت: او تنها در انتظار به ماندن در نقش یک زن و شوهر از ماه ایستادگی کردن به عنوان نماینده در انتخابات و منصوب همکار.

میان کاربر بیشتر وزرای آن دسته از مخفیگاه آنان برای ارتقاء شامل ویکتوریا اتکینز الیور Dowden, Kwasi Kwarteng و لوسی فریز در حالی که استفان بارکلی می تواند یک بازگشت سریع به دولت پس از نقش خود به عنوان Brexit این اوراق پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا.

آقای جانسون در انتظار تعیین وزیر جدید برای نظارت بر ساختمان HS2 خط راه آهن تصویب نهایی که برای آن داده شده بود در این هفته.

او همچنین نیاز به پیدا کردن کسی برای اجرای Cop 26 اجلاس آب و هوا در گلاسکو بعد از این سال پس از آن جمهور قبلی کلر پری اونیل اخراج شد و دو نفر از رهبران حزب محافظه دیوید کامرون و خداوند لاهه را رد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی