کا قانون اعتراض و درگیری: دهلی نو به رفتار خشونت آمیز پلیس با 13 کشته و بیش از 150 مجروح

حداقل 13 نفر کشته و 150 زخمی در درگیری های فرقه ای بیش از یک تابعیت جدید قانون در دهلی نو, هندوستان, شدید پس از فوران خشونت در نقاط پایتخت در روز یکشنبه در بیمارستان خبر داد.

وجود دارد گزارش ها از سنگ پرانی توسط معترضان با برخی دیده می شود تحمل میله های فلزی که تازه درگیری آغاز شد روز سه شنبه بین مردم در حمایت از این قانون و کسانی که در برابر آن.

حدود 3500 پلیس و طرف مقابل باید مستقر شده اند به گفته مقامات محلی با پلیس شلیک گاز اشک آور و گلوله برای متفرق کردن جمعیت معترضان.

پلیس دهلی به نام آرامش با ارسال یک پیام در توییتر جذاب به مردم به گسترش شایعات آنلاین است که می تواند تحریک خشونت بیشتر.

مجامع عمومی ممنوع شده است در محله بدترین تحت تاثیر این درگیری ها در حالی که مدارس در شرق دهلی و چند ایستگاه های مترو بسته شد در روز سه شنبه.

دهلی نو به تازگی دوباره انتخاب وزیر, Arvind Kejriwal, درخواست برای آرامش و اصرار مردم برای حل و فصل مسالمت آمیز مشکلات اضافه میکند: “خشونت را نمی خواهد کمک به پیدا کردن یک راه حل است.”

مرده شامل حداقل یک افسر پلیس است. آتش نشانان می گویند که آنها نیز مورد خشونت قرار گرفته در حالی که در پاسخ به تماس های اضطراری با یکی از وسایل نقلیه خود را سوزانده شده توسط معترضان در روز دوشنبه.

“ما به دنبال حفاظت پلیس به عنوان وسایل نقلیه ما مسدود شده از ورود به مناطق آسیب دیده. وضعیت بسیار ترسناک,” گفت: دهلی نو آتش نشانی مدیر Atul Garg.

همچنین در rt.com ‘وضعیت بسیار متشنج’: مرگ و میر در دهلی نو کا قانون درگیری جهش به 7 عنوان تهمت می رسد

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de