Bye-bye بالوتلی? چالاک مهاجم ماریو بالوتلی تبدیل شده به دور از برشا آموزش زمین در میان اخراج شایعات (تصویری)

بحث برانگیز مهاجم ایتالیایی ماریو بالوتلی اضافه شده یکی دیگر از فصل پر حادثه خود را حرفه ای به عنوان او تبدیل دور در دروازه برشا آموزش زمین.

بالوتلی بوده است از عمل با توجه به تقلا گاستروانتريت اما نگاه او به بازگشت به آموزش و رزومه آمادگی خود را برای بازگشت از سری مسابقات.

اما زمانی که او وارد دروازه از زمین آموزش او متوقف شد یک مقام امنیتی که صحبت با این بازیکن قبل از بالوتلی بازگشت به خود مرسدس بنز پارک شده در پارکینگ و سوار کردن.

رسما بالوتلی را رد مطلب از او به خاطر نداشتن مدرک معتبر گواهی پزشکی. که بنا به گزارش ها قرار است به اثر آمده در روز چهارشنبه.

همه سری بازیکنان ملزم به ارائه اسناد و مدارک معتبر پزشکی به عنوان بخشی از لیگ را دقیق مقررات طراحی شده برای کمک به ورزش را به بالا و در حال اجرا پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

و به عنوان بالوتلی نداشتیم پزشکی مورد نیاز اسناد و مدارک همه بازیکنان باید پس از ورود در آموزش او به سرعت دور فرستاده.

اما با وجود مدارک بدبختی در برابر مشکل مهاجم در حال حاضر در بر داشت خود را در طرف بد از برشا را صاحب ماسیمو Cellino که بنا به گزارش ها تصمیم به خاتمه بالوتلی قرارداد پس از تعدادی از آموزش بدون نشان می دهد توسط بازیکن. بالوتلی هنوز در سال اول از یک قرارداد سه ساله با این باشگاه است.

که اخراج است رسما تایید شده است و از آن جالب است برای دیدن چه اتفاقی خواهد افتاد اگر او را برمی گرداند به آموزش روز چهارشنبه با کارهای اداری خود را در دست.

همچنین در rt.com دیوانه ماریو: ستاره فوتبال بالوتلی ‘می پردازد نوار صاحب €2,000’ به سوار موتورگازی به دریا (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de