پیت Buttigieg است که منجر برنی ساندرز در آیووا قفقاز بر اساس نتایج قسمی از اولین مسابقه در سال 2020 دموکرات نامزدی ریاست جمهوری روند خدشه دار سردرگمی و هرج و مرج مقصر “برنامه نویسی خطا است.”

آیووا حزب دموکرات منتشر شد چوب خط حساب کردن از 62 درصد از این حوزه در همه دولت 99 شهرستانهای استان در روز سه شنبه بعد از ظهر تقریبا یک روز تمام پس از قفقاز به پایان رسید. جنوب خم ایندیانا شهردار در حال حاضر اعلام پیروزی در رسانه ها در حالی که سناتور ورمونت به کمپین گفت: آن را تا به حال نشان داده در غیر این صورت.

این روند خدشه دار شد با هرج و مرج و سردرگمی در چند حزبی سایت و همچنین سرخوردگی آنلاین پس از حزب عدالت و به طور غیر منتظره با تاخیر گزارش از نتایج و منتشر شده بود تنها بخشی از آنها سه شنبه شب.

تاخیر در اصل مقصر در یک “برنامه نویسی خطا” است که یک “بررسی” و همچنین نیاز به رای محسوب می شود ، اما آیووا حزب دموکرات صندلی گفت: نتایج جدول از طریق یک برنامه بحث برانگیز شد “دقیق است.”

ادامه مطلب: حزب دموکرات می گویند آیووا انجمن هرج و مرج ناشی از ‘موضوع برنامه نویسی’

هر چند Buttigieg پیشرو در حال حاضر هنوز هم وجود دارد رای محسوب می شود و وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک جدول زمانی برای زمانی که آنها منتشر خواهد شد. آیووا حزب دموکرات اما ادعای آنها را منتشر کرده اند یک “اکثریت” از نهایی برگه.

این ادعا به شماره یک نقطه در یک قیمت می آید. پیت Buttigieg بحث برانگیز اعلام کرد خود را “پیروز” در غیاب نتایج و انجام صبح روز سه شنبه نشان می دهد دور است. او بعد از دو برابر کردن در این ادعا در نیوهمپشایر رالی. برنی ساندرز’ کمپین منتشر شده خود را داده و نشان داد ساندرز با سرب سنگین بر مخالفان خود را قبل از رسمی مجموع رای منتشر شد. این کمپین گفت: خود اطلاعات جمع آوری شده از “حوزه کاپیتان در سراسر کشور.”

همچنین در rt.com آیووا انجمن فاجعه: ‘ویژگی های قطعی’ spawns تئوری های توطئه & دموکرات ها تنها خود را سرزنش

بیشتر پیچیده از نتایج آرای مردمی از حزبی را برانگیخت که در آن ساندرز است که در واقع پیش از Buttigieg – 28,220 به 27,030 بود. سناتور الیزابت وارن (D-ماساچوست) قرار داده شده سوم با 22,254 آرا یا 18.3 درصد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن – دور از فرمانداران او یک بار اعلام کرد – به ارمغان آورد تا عقب با 14,176 آرا یا 15.6 درصد است.

ساندرز حامیان نیز skewering حزب دموکرات بالاتر یو پی اس برای ظاهرا مهندسی سیستم در برابر نامزد سوسیالیست چیزی حزب نیز متهم به انجام در سال 2016. شمارش هرج و مرج و رایگان برای همه در میان نامزدها قطعا کمک نمی کند حزب دموکرات تصویر حتی در چشم برخی از حامیان.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بی وقفه در چرخش دموکرات ها برای این افتضاح در آیووا نیز اعلام خود تنها روشن ویکتور در دولت است.

آیووا قفقاز هستند نامزدهای اولین چالش پیش رو از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه ژوئیه که در آن یک حزب تنها نامزد خواهد شد رسما انتخاب به رفتن در برابر تهمت در انتخابات عمومی ، آیووا است که به طور سنتی در نظر گرفته شده مهم دولت توسط کمپین استراتژیست و رسانه ها به دلیل قفقاز وجود ارائه یک نگاه اجمالی در چه بقیه مقدماتی ممکن است نگاه.

همچنین در rt.com “شما فقط باید یک کار آیووا’: تاخیر با ما حزب دموکرات برای اولین بار قفقاز نتایج جرقه خشم و جوک های آنلاین

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im