ایسنا خوانندگان مشتاق به دریافت به روز رسانی در جنگ سوریه شده اند تحت درمان با تازه گزارش “رژیم جنایات” به نقل از مظنونین… و یا آن را تنها به نظر می رسد به عنوان شبکه reran یک دو سال از داستان به جای.

با استناد به انگلستان مبتنی بر و شورشی وابسته به ناظر حقوق بشر سوریه, داستان ادعا می کند که نیروهای وفادار به رئیس جمهور سوریه بشار اسد و کشته شدن 71 نفر و زخمی 325 نفر دیگر در یک سری از حملات هوایی بر شورشیان غوطه شرقی. منتشر شده در این هفته گزارش های ویژه در وب سایت سی ان ان ‘جهان’ و ‘میانه’ بخش.

تنها مشکل این است که غوطه شده است و تحت کنترل بشار اسد دولت برای نزدیک به دو سال است. خانه در منطقه هستند که بازسازی شده و نه وارد توسط بمب.

در واقع سی ان ان زد همان داستان کلمه به کلمه در فوریه 2018. همان پاراگراف جزئیات وحشتناک بمب گذاری به نظر می رسد همراه با نرم افزار get-out-بند: “سی ان ان نمی تواند به طور مستقل صحت این ادعا است.”

پس چرا گفتن اخبار قدیمی دوباره ؟ آیا این شبکه احساس نیاز به یادآوری خوانندگان خود را دوباره که به سمت آنها باید در سوریه هشت سال جنگ داخلی? آیا سردبیران آن لغزش در یک داستان قدیمی در زیر رادار به صورت فله تا آخر هفته آن پوشش?

هر چه دلیل روز شنبه است و اغلب آهسته اخبار روز و کلیک کلیک. اگر نیست آن را برای تبلیغ درآمد تولید شده توسط داستان مثل این سی ان ان نمی تواند ارسال آن خبرنگاران را در این زمینه برای پوشش داستان که واقعا مهم مانند زمانی که آن را نشان داد که چگونه رئیس جمهور تهمت می خورد “مرغ با چنگال.” و نه می تواند آن را استطاعت به پرداخت آن روزنامه نگاران به doxx pro-مغلوب ساختن پیشی جستن الگوی رفتاری سازندگان و مسخره تهمت حامیان’ ‘برزگر’ لهجه.

شاید سی ان ان به گوش مخاطبان خود یکی از آنها شکایت در روز یکشنبه “چگونه هنوز هم وجود دارد هیچ چیز در مورد سوریه در همشهری صفحه اول.” شاید در عجله برای پمپ کردن سوریه-مطالب مرتبط با این یک بیننده سردبیران آن نمیفهمد هر چیزی بهتر از هیچ چیز است.

سی ان ان است که گاهی اوقات متهم به واسطه ‘جعلی, اخبار,’ اما دلیل واقعی برای سوریه تکرار شد و احتمالا کمتر شوم. مقاله URL ویژگی های همان سال 2018 تاریخ به عنوان اصلی معنی برخی از overworked ویرایشگر به احتمال زیاد اشتباه فشار داده دکمه در وب سایت باطن.

هر چند انتشار آن به احتمال زیاد یک لغزش ماوس مقاله به راحتی تقویت طرفدار شورشی پوشش سوریه ارجمند جنگ است.

“مطمئن شوید که سی ان ان ادعا می کنند وجود دارد جزئی ویرایش” روزنامه نگار اوا Bartlett نوشت on Facebook. “اما به عنوان یک” حرفه ای, اخبار سازمان,’ اگر که مورد عجیب و غریب آنها باید حذف fake مقاله خبری از بقیه فعلی خود خبر جعلی.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im