اما او را عفو راجر سنگ ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن بخشش برای Blagojevich, Kerik, Milken & DeBartolo سوخت حدس و گمان

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را شگفت زده کرده هر کس با یک سری از رضایت است که – تا کنون – را شامل نمی شود هر یک از دستیاران خود را در ‘Russiagate’ تحقیقات اگر چه خود توییتهایی پیشنهاد می کنم این بیش از حد ممکن است آینده.

برای اولین بار در لیست سابق سان فرانسیسکو 49s NFL صاحب حق رای دادن ادوارد DeBartolo Jr که التماس گناه در سال 1998 به عدم گزارش یک جنایت او را فاش نمی کند که فرماندار لوئیزیانا extorted او را برای رشوه در ازای مواقعی کازینو پروانه. او جریمه شد $1 میلیون و محکوم به دو سال آزادی مشروط. او NFL حرفه ای به طور موثر بیش از او انتقال مالکیت تیم به خواهر او.

تهمت نیز عفو سابق پلیس نیویورک کمیسر برنی Kerik و “junk bond پادشاه” مایکل Milken. Kerik به چهار سال محکوم شد در زندان فدرال در سال 2010 به اتهام تقلب مالیاتی و اظهارات نادرست. Milken خدمت دو سال در زندان فدرال برای تقلب اوراق بهادار و گزارش تخلفات بیش از تجارت خودی در 1980s. اگر ممنوع از معامله اوراق بهادار, او پس از ریخت و ثروت خود را به تحقیقات سرطان.

سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich را عفو کرد اما یک تخفیف از 14 سال حبس به زمان خدمت کرده است. Blagojevich یک دموکرات بود استیضاح و حذف از دفتر در سال 2009 و در زندان به اتهام تلاش برای فروش باراک اوباما را بسازید. تخفیف مطرح شده است و برخی از ابرو مغلوب ساختن پیشی جستن در میان هواداران.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سرنخ زمانی که او گفت Blagojevich را “مضحک جمله” نتیجه محاکمه توسط “همان گروه” پشت “Russiagate’ تحقیقات که هدف او و دستیاران خود را برای سه سال اول ریاست جمهوری خود.

این بیشتر سوخت حدس و گمان است که تهمت می تواند تنظیم کردن یک عفو طوفان که گسترش به برخی از حامیان رئیس جمهور در وب سایت ویژه مشاور رابرت مولر – که نگاه واقعی آن یافت صفر شواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام “روسیه تبانی.”

راجر سنگ, زمان, سیاسی, عمل محکوم شد توسط یک Washington, DC داوران برای دروغ گفتن به کنگره و مانع مولر شد. هفته گذشته از آن پدید آمده که foreperson از سنگ داوران برجسته بود دموکرات فعال و وکیل خودش که هر دو باید رد صلاحیت او. سنگ را با درخواست اعاده دادرسی رد شد توسط قاضی امی برمن جکسون, اما, و صدور حکم در روز پنجشنبه. چهار دادستان که خواستار حکم نه سال زندان را پس از ترک مورد یا وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

در یک صدای جیر جیر در صبح روز سه شنبه تهمت توییتی نظر از فاکس نیوز تحلیلگر Judge Andrew Napolitano انتقادی از سنگ محاکمه در چه MSNBC حقوقی تحلیلگر تفسیر به عنوان آماده سازی برای یک سنگ عفو.

مورد دیگری جلب توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان این است که از اولین مشاور امنیت ملی, ژنرال مایکل فلین. سابق آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ارشد entrapped به دروغ توسط FBI agent پیتر Strzok در اولین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری مجبور به استعفا شد و در نهایت فشار به شفاعت گناه زمانی که مولر را تهدید به تعقیب او است.

در چند ماه گذشته, فلین به دنبال تغییر تقاضای خود را دریافت و مورد پرتاب بر اساس ناخالص دادستانی در آوریم. با DOJ به دستور قرنطینه هر و همه اطلاعات به دست آمده از طریق نادرست صادر FISA حکم برای جاسوسی بر مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین تهمت خود اشاره کرده است که او در مورد همه مولر تعقیب به عنوان نامعتبر است.

“همه چیز نیاز به انجام با این جعلی بررسی است که به شدت آلوده و به نظر من باید پرتاب کردن” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت صبح روز سه شنبه.

از سوی دیگر ممکن است که DeBartolo عفو است چیزی بیش از یک شگرد برای گرفتن رای بیشتر در اوهایو — که در آن سابق NFL نجیب زاده است – به عنوان واشنگتن پست ملی خبرنگار فیلیپ دست انداز بحث شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده و در مجموع هفت عفو و چهار commutations در روز سه شنبه, با توجه به کاخ سفید. در علاوه بر این به DeBartolo Milken و Kerik او عفو لابی دیوید Safavian ساخت و ساز اجرایی پل Pogue و ” زنان خانه دار واقعی شخصیت آنجلا استانتون.

دیگر commutations شامل Tynice Nichole سالن (که در خدمت 14 از 18 سال از او مواد مخدر حکم) کریستال Munoz (خدمت 12 سال به صورت قاچاق ماری جوانا) و جودیت Negron (خدمت هشت از 35 سال برای بهداشت و درمان تقلب). آنها باید “پرداخت بدهی های خود را به جامعه و کار کرده اند برای بهبود زندگی خود و زندگی دیگران در حالی که زندانی” کاخ سفید گفت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی