بوش در دوران جنگ عراق مجوز رای دادند با ما خانه

مجلس نمایندگان رای دادند در امتداد خط حزب به لغو یک سال 2002 قانون اجازه ما به جنگ در عراق است. قانون استفاده شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای توجیه کشتار ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی.

خانه رای داده 236 به 166 به کشتن 2002 مجوز برای استفاده از نیروی نظامی (AUMF) در عراق است. این قانون پیش نویس در زمان ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش به اجازه 2003 حمله به عراق استفاده شده است و پس از آن توسط دولت به ادامه عملیات نظامی در این کشور اخیرا برای توجیه عملیاتهای ترور در ایران ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد در اوایل این ماه.

این لایحه شد یکی از دو قطعه از قانون تصویب شده توسط مجلس در روز پنج شنبه با هدف مهار مغلوب ساختن پیشی جستن warmaking قدرت. قبل از تصویب آن لایحه منع مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از بودجه فدرال برای “غیر مجاز نیروی نظامی علیه ایران” پاک کف خانه, دوباره همراه, حزب, خطوط, با رای 228-175.

همچنین در rt.com مجلس نمایندگان برای جلوگیری از بودجه برای اقدام نظامی علیه ایران

هر چند هر دو صورتحساب گذشت دموکرات-کنترل آنها به احتمال زیاد خواهد شد به ضرب گلوله در جمهوری برگزار شد و مجلس سنا و یا وتو با مغلوب ساختن پیشی جستن اگر آنها را به میز خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه تهدید اقدام نظامی علیه ایران در هفته های اخیر هر چند اسکناس نوشته شده بود پس از سلیمانی کشتن زمانی که ایران در پاسخ قابل توجه عراق پایگاه های نظامی مورد استفاده نیروهای آمریکایی با سراسیمگی از موشک های بالستیک – باعث ترس رئیس جمهور ایالات متحده ممکن است راه اندازی یک حمله در جمهوری اسلامی است.

در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند با کف دست زدن, بیشتر تحریم های اقتصادی بر ایران به جای استفاده از نیروی نظامی.

2002 AUMF است که اغلب با اشتباه دیگری AUMF به تصویب رسید و در سال 2001. سال 2001 مجوز اعطا رئیس جمهور قدرت به جنگ بدون کشورش در برابر هر کسی که او بداند “برنامه ریزی شده و مجاز متعهد یا به وسیلهی” 9/11 حملات تروریستی است. پس از آن عبور از قانون استناد شده است 41 بار توسط چند دولت به ما اجازه می دهد اقدام نظامی در 19 کشور جهان از جمله افغانستان و عراق و سوریه و سومالی و یمن.

2001 AUMF در محل باقی می ماند با وجود چندین تلاش برای لغو آن است. کالیفرنیا در کنگره باربارا لی (D) نویسنده هر دو پنج شنبه لایحه و یک سال 2017 لایحه به قراضه قانون تنها عضو از خانه به رای در برابر AUMF در سال 2001.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی