برنلی را محکوم ‘سفید زندگی از ماده” بنر


A banner reading 'White Lives Matter Burnley' is flown above Etihad Stadium before a Premier League match between Manchester City and Burnley

برنلی هستند “شرمنده و خجالت” توسط یک بنر خواندن “سفید زندگی ماده برنلی’ بود که یدک کشیده شده توسط یک طیاره بیش از ورزشگاه اتحاد در روز دوشنبه دیدار مقابل منچستر سیتی.

هواپیما دور بیش از ورزشگاه فقط پس از لگد کردن در شهر 5-0 برنده شوید.

برنلی و شهر بازیکنان و کادر گرفته بود زانو در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش لحظات پیش از آن.

“طرفداران می خواهم که سزاوار نیست به اطراف فوتبال” Clarets کاپیتان بن Mee گفت BBC Radio 5 Live.

  • Dyche چهره “عجیب و غریب” وضعیت با بازیکن قرارداد
  • Foden به معنی هیچ سیلوا جایگزین مورد نیاز – رونالدو

مدافع Mee افزود: “ما شرمنده ما خجالت.

“این اقلیت از حامیان ما – من می دانم که من صحبت می کنند به صورت گسترده بخشی از پشتیبانی ما است که فاصله خود را از هر چیزی شبیه به آن.

“آن را قطعا تا به حال تاثیر گسترده ای بر روی ما را ببینید که در آسمان است.

“ما خجالت است که ما نام آن در این است که آنها سعی کردند به آن متصل به باشگاه ما – آن تعلق ندارد در هر نقطه در نزدیکی باشگاه ما است.”

در یک بیانیه برنلی گفت که بنر “به هیچ وجه نشان دهنده” آنچه در این باشگاه می ایستد و آنها را “کار به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و اقدام مناسب”.

“برنلی به شدت محکوم اقدامات کسانی که مسئول این هواپیما و توهین آمیز بنر” در این بیانیه اضافه شده است.

“ما مایل به آن را روشن است که کسانی که مسئول هستند خوش آمدید در چمن مور.

“ما عذر خواهی صراحت کامل به لیگ برتر برای منچستر سیتی و به تمام کسانی که کمک به ارتقای سیاه زندگی مهم است.

“باشگاه افتخار سابقه کار با همه جنس ادیان و مذاهب از طریق خود برنده جایزه جامعه طرح می ایستد و در برابر نژاد پرستی از هر نوع.

“ما به طور کامل پشت لیگ برتر سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ابتکار و, در خط با سایر بازی های لیگ برتر پس از انجام پروژه راه اندازی مجدد بازیکنان ما و فوتبال کارکنان با میل و رغبت در زمان به زانو در لگد کردن در منچستر سیتی.”

هر دو برنلی و شهرستان شد و با پوشیدن پیراهن با بازیکنان نام های جایگزین شده با ‘Black Lives Matter’.

از آنجا که لیگ برتر از سر گرفته شد در 17 ژوئن پس از 100 روز وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بازیکنان و مقامات شده اند نشان دادن حمایت خود را برای جنبش برابری نژادی پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده در ماه گذشته.

فلوید 46 ساله غیر مسلح سیاه درگذشت به عنوان یک افسر پلیس برگزار زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او موجب تظاهرات در سراسر جهان است.

سابق منچستر سیتی مدافع میکا ریچاردز گفت: با دیدن این بنر “دلسرد کننده”.

“پس چه حد ما آمده ایم در این چند هفته واقعا درد نکنه من,” او گفت: آسمان ورزشی.

“من با شما موافقم همه باید آزادی بیان اما زمانی که آن را شبیه همه چیز بود در بالا وجود دارد بخش کوچکی که می خواهید برای آن را خراب کردن.”

شهر و انگلستان رو به جلو Raheem Sterling گفت: این یک “گام عظیم” است که بازیکنان در زمان زانو در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در شب افتتاحیه از بالا پرواز بازگشت.

در مورد بنر, شهرستان, رئیس, پپ گواردیولا گفت: جامعه نمی تواند واژگون 400 سال از نژادی و بی عدالتی در یک هفته اما افزود: “ما در حال رفتن به تغییر وضعیت”.

“ما نیاز به زمان نژاد پرستی هنوز هم وجود دارد. ما باید به مبارزه هر روز و محکوم کردن چیزهای بد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de