بوندسلیگا بازیکن Thuram طول می کشد یک زانو پس از به ثمر در میان جورج فلوید تظاهرات (تصویری)

بوروسیا منچنگلدبچ به جلو مارکوس Thuram ساخته شده آشکار همبستگی با تظاهرات در مرگ جورج فلوید در ایالات متحده به عنوان او در زمان یک زانو پس از به ثمر در بوندسلیگا برخورد در برابر یونیون برلین در روز یکشنبه.

Thuram رهبری به خالص در دقیقه 41 بازی را به تیم خود را 2-0 پیش پس از آن کاهش یافته و به یک زانو در یک حرکت یادآور که سابق NFL quarterback khezri و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در آمریکا.

احیای نماد توسط 22 ساله Thuram می آید به عنوان تظاهرات همچنان به خشم در سراسر آمریکا پس از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

Thuram – که از فرانسه در جام جهانی برنده و ملی فوتبال نماد لیلیان Thuram زده و دوباره در دقیقه 59 از بازی مقابل اتحادیه در بوروسیا پارک ورزشگاه بازگرداندن دو هدف کوسن پس از سباستین اندرسون کشیده بود یک هدف را برای بازدید کنندگان است.

Alassane درخواست پس از آن اضافه شده یک چهارم اواخر در منچنگلدبچ نقل مکان کرد تا به رده سوم جدول نگه داشتن خود را بصورتی پایدار و محکم در شکار برای لیگ قهرمانان فوتبال.

در روز شنبه ما بین المللی وستون McKennie که نقش بوندسلیگا و تیم شالکه 04 عینک بازوبند با پیام “عدالت برای جورج” بر روی آن نوشته شده در تیم خود را در دیدار مقابل Werder Bremen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>