واکنش به سی ان ان روزنامه نگار ریک ویلسون مسخره از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در حال جوش با رئیس جمهور ایالات متحده خود را کوبیدن بخش مهمان با استفاده از توجه به ترویج کتاب خود.

این فیلم کوتاه پخش شده توسط شبکه خبر در روز شنبه نیز ممکن ترین cringeworthy از سال 2020 چرخه انتخابات اما نمی نگه داشتن نفس خود را برای عذر خواهی.

“دونالد ترامپ یکی از باهوش هر خانواده elitists خنگ هستند!” گفت: سابق استراتژیست جمهوریخواه ریک ویلسون در یک سنگین لهجه جنوبی به عنوان میزبان سی ان ان همین لیمو و دیگر مهمان مقاله نویس نیویورک تایمز Wajahat Ali پشت سر هم به خنده.

“شما elitists خود را با جغرافیا و نقشه های خود را و خود را املایی!” گفت: علی پیوستن به در در مسخره.

“خود را در ریاضی و خواندن خود را!” Wilson پاسخ داد. “تمام کسانی که از خطوط بر روی نقشه!”

تبادل آمد و به عنوان پانل مورد بحث نئونازی اوکراین بین دولت مایک Pompeo و NPR خبرنگار Mary Louise کلی. آنها استدلال بر اینکه اکثریت آمریکایی ها در مورد مراقبت از آن با Pompeo گفته پرسیدن کلی به او نشان می دهد اوکراین بر روی نقشه. ویلسون معمول کمدی آغاز شده و با یک پیشنهاد که رئیس جمهور تهمت خود را نمی خواهد تا به جغرافیای وظیفه و نه خواهد خود را پایه و یا “زود باور نسل روب نسخه ی نمایشی که پشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” به عنوان او آن قرار داده است.

سابق CNN دیجیتال تولید استیو Krakauer برجسته این بخش در توییتر گفت: اگر تهمت برنده انتخابات مجدد آن خواهد بود “کامل داده ها با یگدیگر چرا این اتفاق افتاد.”

رئیس جمهور ایالات متحده خود را در پاسخ به این کلیپ در مد معمولی در توییتر تماس لیمو “اشتباهترین مرد در تلویزیون (با رتبه وحشتناک)”.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر مبارزات انتخاباتی براد Parscale مشترک با یک نظر: “Deplorables. این اسفناک آماده است” اشاره به توهین نام داده شده به تهمت حامیان خود 2016 رقیب هیلاری کلینتون ،

در حالی که تهمت حامیان گریه ناپاک و می گویند پانل در نهایت روشن ساخته است چه “چپ” فکر می کند که حدود نیمی از کشور, Wilson آغازگر ارز دو برابر شده است و بیش از رفتار او.

“بهترین بخش این است که چگونه آنها در حال تکرار در حال حاضر-کلاسیک #UCrane بیت و تقویت یک خط است که به وضوح ساخته شده realDonaldTrump خشمگین” او هنوز توییتی.

ویلسون نیز کشف و ضبط این فرصت داده شده توسط یک افزایش توجه عمومی به تبلیغ خود را به تازگی منتشر, کتاب, تهمت و هجوم در حال اجرا در برابر شیطان است.’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی