بودجه سال 2020: “بدون عذرخواهی” برای استقراض می گوید صدراعظم


قرض گرفتن پول بیشتر برای سرمایه گذاری به انگلستان “حق اقتصادی چیزی برای انجام” صدراعظم گفته است.

Rishi Sunak به بی بی سی گفت که نرخ های بهره در “چند دهه کم” و او “نه رفتن به یک عذرخواهی” برای بودجه که شامل £30bn بسته های سرمایه گذاری است.

بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد که کاهش نرخ بهره در روز چهارشنبه.

اما این قطعنامه بنیاد هشدار داد £575 یک سال به خانواده ها حتی قبل از تاثیر coronavirus.

این اتاق فکر گفت: mark down اقتصاد بریتانیا توسط دفتر بودجه مسئولیت بدون در نظر گرفتن شیوع بیماری به حساب بود “فوق العاده ترسناک و در عین حال هنوز هم باور خوش بینانه”.

آن, مدیر اجرایی, Torsten بل گفت: “در زمانی که ما نگاهی به تاثیر اقتصادی coronavirus به حساب این است که ضعیف ترین رسمی چشم انداز رشد اقتصادی در سابقه بوده است.”

حزب کارگر جان مکدانل به بی بی سی گفت امروز برنامه های او استقبال بیشتر سرمایه گذاری از دولت اما “10 سال ریاضت آورده و کشور را به زانو ما” و بودجه بود “تنها بخشی از راه را برای ساخت” برای حزب محافظه کاهش است.

صدراعظم گفت: برنامه های او گذاشته شد روز چهارشنبه یک “گام مهم تغییر” برای دولت و مبلغ آن را سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

و همچنین به عنوان یک پوند 5bn پاسخ اضطراری صندوق بیمه خدمات درمانی و تعدادی از دیگر اقدامات برای مقابله با شیوع کروناویروس او اعلام کرد هزینه های بیش از £600bn در جاده ها و راه آهن و مسکن و پهنای باند در سراسر پنج سال آینده.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما در مورد سوال بیش از OBR را پایین رشد اقتصادی در کوتاه مدت آقای Sunak گفت: این سازمان در حال ستایش دولت سرمایه گذاری بلند مدت در نظر دارد.

“ما می توانیم نگاهی که به دیدن ما در مسیر صحیح و با برنامه های ما انجام می دهند و آن شروع خواهد شد به یک اثر فوری بر مردم گفت:” امروز.

‘بی سابقه’

نخست وزیر سابق ترزا ممکن است خواستار “خویشتنداری و احتیاط” در هزینه های پس از اطلاعیه بودجه.

او گفت: Commons: “اگر چه هزینه های زیادی از پول ممکن است باشد و ممکن است به نظر می رسد طبیعی چیز برای انجام وجود دارد, البته, که ضرورت به یک ارزیابی واقع بینانه از دراز مدت تاثیر آن تصمیمات و دراز مدت عواقب.

“همچنین لازم است برای اطمینان حاصل شود که ما که خویشتنداری و احتیاط است که ما را قادر می سازد به امور مالی عمومی همچنان قوی به آینده است.”

آقای Sunak در دفاع از برنامه های خود گفت که او خواهد بود چسبیده به قوانین مالی را در بر حزب محافظه کار در انتخابات مانیفست.

“اما ما می رویم به استفاده از این لحاظ تاریخی و بی سابقه نرخ بهره بسیار پایین به سرمایه گذاری در دراز مدت بهره وری از اقتصاد ما,” او گفت:.

“است که من فکر می کنم حق اقتصادی چیزی برای انجام در حالی که به طور کلی داشتن ثبات مدیریت از ما بدهی.”

آقای Sunak افزود: “من قصد ندارم به یک عذرخواهی برای پاسخ در مقیاس جامع مد به چالش های فوری ما از coronavirus. من فکر می کنم که چیزی که حق انجام دهد.”

این است که یک دولت جدید با صدراعظم بسیار گرسنه برای هزینه های بسیار گرسنه برای قرض گرفتن و خیلی کمتر زحمت در مورد اندازه بدهی های ملی – و ما در حال صحبت کردن در مورد خیلی اعداد بزرگ در اینجا.

این مورد باعث می شود دولت این است که: آن است که منسجم و درست به انجام این کار, آن را به عنوان مرده ارزان برای دولت به قرض گرفتن در دراز مدت.

Rishi Sunak معتقد است که آغاز شده است به طور موقت دوره فوق العاده را از نرخ بهره پایین است که اساسا در حال حاضر قفل شده است برای مدت طولانی.

آن اقتصادی و سیاسی مد در حال حاضر به آن فکر می کنم در حال رفتن به یک وضعیت بلند مدت اگر استقراض است تا ارزان, چرا شما نمی خواهید به فلش با پول نقد ؟

اما با توجه به اقتصاددانان گاهی اوقات توپ کریستال خود را کمی ضعیف چیزهایی که می توانید تغییر دهید و برخی از محافظه کاران در backbenches معتقدند که این ممکن است زمان برای اجرای جدید و اضافی گنده, اضافه برداشت.

دولت قضاوت است “در حال حاضر زمان’ – حداقل به این خاطر که آنها می خواهم که قادر به نگه داشتن بسیاری از وعده های آنها را ساخته اند به رای دهندگان.

آسان بودجه آنهایی که در آن شما ایستاده و نوشتن بزرگ چک. اما گاهی اوقات آنها هموار کردن راه برای بسیار سخت تر بودجه در سال به آمده است.

هزینه های دولت در این بودجه است که تا حد زیادی پرداخت می شود با افزایش استقراض دولت.

افزایش وام گرفتن

دولت انتظار دارد به قرض گرفتن تقریبا £100bn بیشتر در این مجلس (قبل از اواسط سال 2024) از انتظار بود آخرین باری که ما تا به حال هیچ پیش بینی.

و این رقم را شامل نمی شود £12bn به صرف گرفتن اقتصاد از طریق شیوع کروناویروس.

خزانه اسناد می گویند که پول خواهد شد در اختصاص بودجه بعدی در پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im