بروکسل برای نجات ؟ Ursula von der Leyen هل Covid-19 ‘طرح مارشال” به عنوان بلوک است که به دور از ایالات

رئیس کمیسیون اروپا در دفاع از اقدامات به درایو اروپا از coronavirus بحران قوی تر از قبل از آن بود اما ترک در داخل بلوک روابط مارس بازیگران سایه روشن او پروژه ها.

Ursula von der Leyen گفت: چهار عضو آغاز شده بود بحث در مورد چه چیزی برای انجام با مرزهای بسته شد توقیف در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“ما در مشورت با کشورهای عضو در مورد چگونگی ادامه فراتر از عید پاک,” او گفت: اروپا 1 radio.

او همچنین حمایت برای استفاده از اتحادیه اروپا بعد از بودجه به عنوان یک راه برای ایجاد یک “طرح مارشال” برای تحریک رشد اقتصادی پس از همه گیر با این استدلال که این بلوک باقی خواهد ماند قوی و آب و بحران با هم.

Von der Leyen قبلا با انتقاد از تصمیم اتحادیه اروپا برای بستن مرزهای خود را گفت: اقدامات شدید تضعیف همبستگی اروپایی.

همچنین در rt.com همبستگی (در)عمل: کمیسیون اروپا سر معذرت خواهی به ایتالیا وعده €100bn Covid-19 صندوق امداد… که ممکن است اتفاق می افتد

درخواست تجدید نظر برای فعال تر و متحد اروپا ممکن است بیش از حد کمی دیر اما. آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer می خواهد به گسترش کشور خود را کنترل مرز به بیشتر شامل متحده و همچنین فرودگاه, اشپیگل گزارش داد روز جمعه.

همچنین انتقادات و پیشنهادات به Von der Leyen عذرخواهی به ایتالیا برای بروکسل خاموش پاسخ به همه گیر شده است کمتر از خوش بینانه است. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت که او از این خبر استقبال اما این بلوک خواهد نیاز به ایجاد یک “اروپایی قایق نجات” به منظور غلبه بر بحران.

همبستگی اروپایی … نبود احساس در اولین روز از این بحران و در حال حاضر هیچ زمان بیشتری را به هدر

Matteo Salvini سر مخالفان لیگ گفت: در پاسخ به von der Leyen عذرخواهی که آن را “قابل درک” چرا ایتالیایی ها می خواهم به ترک اتحادیه اروپا به طور کامل. او گفت که این بلوک باید گسترده و اقدام فوری برای کمک به کشور خود.

اتحادیه اروپا همچنان به قفل شاخ بر سر نحوه مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. عضو تقسیم می شوند بیش از این ایده از صدور یوروباندز – اغلب به عنوان ‘کرونا اوراق قرضه’ – کمک به کشورهای عضو برای خروج از رکود اقتصادی و افزایش هزینه های بهداشت و درمان.

ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در میان سخت ترین ضربه coronavirus در اروپا و حمایت از این ایده. اما از آن شده است به شدت مخالف با بهتر کردن کشورهایی مانند آلمان و هلند.

همچنین در rt.com بیمارستان های اروپا ‘در حال اجرا’ از ضروری ICU meds برای Covid-19 گروه هشدار می دهد

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im