برادوی شد: فرماندار نیویورک دستور بسته شدن تئاتر, ممنوعیت تجمعات 500+ با توجه به کروناویروس

به دنبال “کاهش تراکم” از مردم در سراسر نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرده ممنوعیت گردهمایی 500 نفر یا بیشتر و تعطیل برادوی تئاتر در منهتن.

تئاتر ممنوعیت اثر طول می کشد در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی روز پنج شنبه در حالی که توقف در اجتماعات بزرگ به اجرا گذاشته خواهد شد شروع 5 بعد از ظهر روز جمعه کومو گفت.

بعلاوه کومو مقرر کرده است که همه امکانات با این حقوقی اشغال حد کمتر از 500 نفر را که در قطع 50 درصد است.

“ما در حال حاضر صحبت به تئاتر در مورد این اقدامات جدید و آنها موافقت کرد” فرماندار توییتی زودتر تایید گزارش های رسانه های محلی که خاموش بود.

بازیگران سهام یک اتحادیه به نمایندگی از هنرمندان شده است لابی گری برای ممنوعیت زیرا اعضای آن در مورد قرارداد COVID-19 coronavirus. خاموش شدن است و انتظار می رود به گذشته از طریق مارس 12.

فیلارمونیک نیویورک در حال حاضر لغو همه از طریق اجرای 31 مارس با استناد به “ایمنی و امنیت مهمانان ما نوازندگان و کارکنان است.”

همچنین در rt.com “من نگران نیست’: مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن ترس او CORONAVIRUS پس از Bolsonaro را comms sec او در ملاقات Mar-a-لاگو تست مثبت

همه حوادث در شهر نیویورک کتابخانه های عمومی لغو شده, شروع اما کتابخانه ها باز باقی می ماند در حال حاضر.

کومو آخرین اقدامات در نظر گرفته شده برای اجرای “اجتماعی, فاصله,” به نیویورک در تلاش برای جلوگیری از شیوع COVID-19. وجود دارد 112 عفونت های جدید یک شب, آوردن دولت مجموع 328 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه.

فرماندار در حال حاضر راه اندازی یک “مهار منطقه” در نیو راشل حومه شهر نیویورک در مرفه Westchester County است که وارد 148 موارد تا کنون. این ویروس در حال حاضر به نیویورک که در آن 95 موارد ثبت نام شده اند و به جزیره ای که در آن 40 نفر تست مثبت است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im