“فرض شما نیاز به اجرا برای رئيس جمهور!’ NBA بزرگ LeBron James وزن تا شانس تبدیل شدن به مرد قدرتمند ترین در ایالات متحده

در شروع مبارزات انتخاباتی که در آن او ممکن است درگیر شده اند اما خود را برای لس آنجلس لیکرز قرارداد NBA بزرگ LeBron James شده است گفت: او ‘تاثیر’ و ‘تاثیر’ برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده.

سه بار قهرمان NBA جیمز شناخته شده است خود را برای مبارزه به خصوص اجتماعی و نژادی مسائل و همچنین جامعه خود پروژه با هدف توانمند سازی محروم افراد جوان است.

کسانی که طرح های از جمله افتتاح یک مرکز آموزشی برای 240 نفر از دانشجويان بودند که شناسایی شده به عنوان در معرض خطر را غالبا منجر به جیمز در حال تبلیغ به عنوان یک آینده ریاست جمهوری نامزد شده است.

در اوایل این هفته جیمز team-mate مرکز DeMarcus Cousins استدلال کرد که 35 ساله است و این بازیکن NBA که بسیار عالی رئیس جمهور گفتن پادکست همه دود: “او را به انجام آن راه حق.

همچنین در rt.com Hoop dreams: LeBron James نظر چهارم المپیک پیش از سال 2020 توکیو بازی

“من به او گفتم روز دیگر…” فرض شما نیاز به اجرا برای رئيس جمهور!’ من فکر می کنم او می تواند آن را انجام دهد. من قطعا [رای گیری برای او]. او که نوع تاثیر, تاثیر و فقط یک فرد واقعی.”

جیمز لبخند زد وقتی پرسیده شد که در مورد عموزاده’ نظرات coyly پاسخ: “او گفت: آن را چند بار به عنوان فصل رفته است.”

قبل از امضای چهار سال معامله گزارش به ارزش $154 میلیون با لیکرز, James بمب در حال اجرا در برابر رئیس جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال برگزار شد.

در مواجهه با چشم انداز فرضی از مغلوب ساختن پیشی جستن بودن تضمین پیروزی دیگری در غیاب ماندگار رقابت جیمز سی ان ان گفت در سال 2018: “خب در این صورت من ممکن است در [عرصه]. من معتقدم که وجود دارد برخی از مردم خارج وجود دارد من امیدوارم. اجازه دهید را ببینید.

“ما از رئیس جمهور این است که با استفاده از ورزش برای تقسیم ما, و این چیزی است که من نمی توانم به آنجا که من می دانم که ورزش اولین بار بود که من تا کنون در سراسر کسی که سفید است.”

در فوری تظاهرات خود را گسترده نفوذ جیمز خود را تبدیل دولتمردی به بیس بال در این هفته در یک داغدار فوران در مورد رسوایی است که درگیر Houston Astros.

منعکس کننده خشم خود را با Astros بودند که جریمه 5 میلیون و محروم از چهار پیش نویس میدارد برای استفاده از دوربین مخفی در طول بازی جیمز گفت: مخاطبان خود را از بیش از 45 میلیون دنبالکننده در توییتر: “من می دانم که اگر کسی فریب خورده من از برنده شدن عنوان و من در مورد آن من خواهد بود f****** خشمگین! منظورم این بود غیر قابل کنترل در مورد من چه خواهد/می تواند انجام دهد!”

سوال بیس بال, رئیس, Rob مانفرد ظاهری عدم پاسخ جیمز fumed: “گوش دادن در اینجا بیس بال کمیسر. گوش دادن به بازیکنان خود صحبت امروز در مورد چگونه منزجر mad صدمه دیده و شکسته [آنها] در این مورد.

“به معنای واقعی کلمه توپ در دادگاه خود را (و یا باید من می گویم درست) و شما نیاز به تعمیر این به خاطر ورزش است.”

در طول سال 2017 و 2018 جهان سری آستروس مورد استفاده خود را پنهانی خوراک برای تماشای فو و کوزه قبل از کوبیدن سطل زباله به hitter زمین چه خواهد بود در آینده.

Astros مدیر کل جف Luhnow و مدیر AJ Hinch شد و پس از آن به حالت تعلیق توسط MLB برای کل سال 2020 فصل قبل از اخراج توسط تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im