بریتیش ایرویز خلبانان رای به قبول شغل مقابله


بریتیش ایرویز خلبانان باید رای به پذیرش یک معامله است که به طور موقت قطع پرداخت 20 درصد و از بین بردن 270 شغل می گوید: خلبانان اتحادیه Balpa.

این توافق مانع از بحث برانگیز “آتش و rehire” طرح که در آن کارکنان می شده اند تحویل قراردادهای جدید “در شرایط بدتر”.

20% کاهش دستمزد را کاهش می دهد به 8 ٪ بیش از دو سال و به صفر در دراز مدت.

رای گیری نتیجه دیدم 85 درصد از اعضای قبول معامله در 87 درصد مردم در انتخابات.

“اعضای ما را ساخته اند یک تصمیم عملی در شرایط اما واقعیت این است که ما قادر به متقاعد کردن BA برای جلوگیری از افزونگی اجباری است تلخی ناامید کننده” گفت: Balpa دبیر برایان Strutton در بیانیه ای.

با پیشنهاد کرده بود را 12,000 کارکنان برکنار شده آن را به عنوان مبارزه با تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس با 1,255 خلبان شغل در خطر است.

Balpa گفت, هنوز هم وجود دارد برخی از افزونگی اجباری حدود 270 شغل اگر چه این تعداد است “به احتمال زیاد به سقوط” به عنوان BA خواهد شد کار با این اتحادیه برای کاهش تاثیر تغییرات.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در 28 جولای اتحادیه های کارگری متحد تهدید صنعتی اقدام علیه شرکت هواپیمایی “با اثر فوری” در طول برنامه به دست کارکنان خود توجه کنید و سپس rehire آنها را در قرارداد جدید با تفسیر ،

مذاکرات با دیگر BA کارکنان مانند کابین خدمه و مهندسین و کارکنان دفتر هنوز هم ادامه دارد.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال مبارزه برای زنده ماندن به عنوان بیماری همه گیر به شدت مختل جهانی سفر.

غوطه در سفر خواهد شد درایو هواپیمایی ضرر و زیان بیش از $84bn (£66bn) در این سال بین المللی حمل و نقل هوایی هشدار داده است. آن گفت: در ماه گذشته که تا سال 2020 درآمد را به رها کردن $419bn پایین 50 درصد از 2019.

با اصرار دارد که در آن در حال انجام بهترین خود را به صرفه جویی در شغل. در روز پنج شنبه ویلی والش رئیس BA صاحب IAG به بی بی سی گفت که coronavirus بحران بدترین شرکت مواجه شده است و در تاریخ آن است.

IAG گزارش از دست دادن €4.2 میلیارد دلار (£3.8 میلیارد دلار) برای نیمه اول سال و آقای والش گفت: آن را حداقل تا 2023 برای مسافر سطوح به بهبود می یابند.

وجود خشم از کارکنان بیش از این راه است که در آن با با نزدیک شدن کاهش شغل با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک کسب و کار خبرنگار تئو لگت.

برای خدمه کابین وجود دارد نه تنها تهدید از افزونگی اما همچنین امکان بزرگ کاهش پرداخت برای خدمت کارکنان – در برخی از موارد بیش از 50 درصد است.

بسیاری از کسانی که تحت تاثیر قرار بر این باورند این شرکت با استفاده از بحران کنونی به زور از طریق تغییرات آن را می خواستم به را برای سال.

دیگر خدمت خدمه در BA قرارداد که با استانداردهای مدرن نسبتا سخاوتمندانه. آنها تاریخ را به یک دوره زمانی که صنعت هواپیمایی بود و کمتر ferociously رقابتی قبل از ظهور از بودجه حمل مانند Ryanair و Easyjet مجبور قدیمی تر شرکت های هواپیمایی برای کاهش هزینه ها و تغییر مدل های کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید