BrightHouse: اجاره-به-خود درآورد چین به عنوان coronavirus خاموش مغازه

BrightHouse – بزرگترین اجاره-به-خود اپراتور در انگلستان – سقوط کرده است با مدیران در حال حاضر در تلاش برای نجات بخش هایی از کسب و کار.

مشتریان باید همچنان به پرداخت های ماهانه مورد نیاز برای نگه داشتن خانواده خود کالا با مدیران شرکت اقدام به عنوان عامل جمع آوری.

این شرکت تا به حال تلاش شده است پس از هجوم ادعای غرامت برای فروش به افرادی که نمی تواند بازپرداخت.

آن مغازه شد و سپس بسته با توجه به کروناویروس محدودیت در خرده فروشان.

جولی پالمر از شرکت های بزرگ کسب و کار بازیابی Begbies Traynor گفت: “Coronavirus نهایی میخ را در تابوت برای BrightHouse.”

  • “من پرداخت £2,000 برای £450 تلویزیون’ می گوید اجاره-به-خود را قربانی
  • قیمت کلاه طرح به صورت اجاره به بخش خود

BrightHouse تجاری نام Caversham مالی محدود است 240 مغازه ها و 2,400 کارکنان مشاغل در حال حاضر در خطر جدی است.

شرکت فروپاشی آمد دقیقه قبل, ایتالیایی, رستوران های زنجیره ای Carluccio را نیز کاهش یافت و به دولت. در مجموع این دو شرکت استخدام 4,500 مردم است.

چه اتفاقی می افتد با دستگاه ؟

BrightHouse را 200,000 اجاره به مشتریان خود را به پرداخت های ماهانه برای لوازم خانگی در اثر اجاره کالا (و پرداخت بهره) تا زمانی که آنها را کامل پرداخت می شود.

بسیاری از آنها بر روی کم درآمد و پیدا کردن آن دشوار است برای دسترسی به اعتبار از جریان اصلی وام دهندگان به پرداخت برای یخچال, تلویزیون, ماشین لباسشویی و دیگر آیتم های الکتریکی. تنها در حدود یک سوم در کار است.

مشتریان باید همچنان به پرداخت را در راه معمول مدیران تایید کرد اگر چه برای برخی از بسته شدن مغازه ها و بدون آستان مجموعه با توجه به کروناویروس بدان معنی است که باید انجام شود در راه های مختلف.

عدم بازپرداخت را حتی در حال حاضر این شرکت در دولت می تواند منجر به هزینه های اضافی و آسیب نمره های اعتباری است. اما کسانی که قادر به پرداخت به دلایل عملی با توجه به کروناویروس نخواهد شد اضافی و یا نمره های اعتباری خود را تحت تاثیر قرار.

همه جدید اجاره-به-خود و موافقت نامه وام نقدی که این شرکت نیز ارائه خواهد شد در حال حاضر متوقف شده است.

خدمات ضمانت نامه و بیمه ادعا می کند ادامه خواهد داد در حال حاضر به عنوان تحویل اقلام ضروری در حال حاضر دستور داد اما در خط با کروناویروس محدودیت. این خدمات عمل در کنار اجاره-را-را خدمات.

چه اتفاقی می افتد ؟

فروپاشی بود که سوار روز جمعه بدان معنی است که مدیران – Grant Thornton – در حال حاضر سعی کنید برای پیدا کردن خریداران برای تمام یا برخی از کسب و کار.

وب سایت این شرکت هنوز عامل در صبح روز دوشنبه.

در کنار بسیاری از وام دهندگان دیگر از هزینه و اعتبار این شرکت در حال به چالش کشیده شد و توسط افرادی که گفت: آنها اعتبار داده زمانی که آنها باید نه شده اند.

در اکتبر سال 2017, شرکت جریمه شد حدود £15m توسط شهر رگولاتور سازمان رفتار مالی (FCA) به بازیگری به عنوان یک “مسئول وام دهنده”.

برخی از کسانی که به مشتریان داده شد اجاره موافقت نامه با وجود اینکه قادر به در واقع می تواند استطاعت به بازپرداخت.

در ژانویه کسب و کار گفت: در آن زمان تحت فشار از برخورد با اضافی mis-فروش ادعا

بدهی مشاور سارا ویلیامز می نویسد که بدهی شتر وبلاگ گفت: “مشتریان نیاز به فکر می کنم اگر آنها می توانید مدیریت را بازپرداخت.

“اگر درآمد خود را کاهش یافته است به دلیل coronavirus آنها باید درخواست برای پرداخت ، و اگر موردی است که فقط بیش از حد گران آنها باید بپرسید برای پایین ترتیب پرداخت. آنها ممکن است قادر به ایجاد یک قیمت شکایت و دریافت هزینه از منافع آنها پرداخت می شود و در موارد قبلی.”

اما هر کسی که واجد شرایط برای جبران خسارت ممکن است در حال حاضر پیدا کردن آنها را مجبور به صبر طولانی و دریافت کسری از آنچه که آنها ممکن است انتظار می رود.

قوانین معرفی شده در سال گذشته محدود هزینه اجاره-به-خود را زیر ادعاهای فزاینده بدهی.

FCA حکم داد که بهره خواهد بود دربسته در محیط به آنجا که هزینه محصول را.

قیمت ها نیز کنترل می شود, با مغازه ها تنها قادر به شارژ بیش از ميانه – میانه قیمت – از سه جریان اصلی خرده فروشان از جمله تحویل و نصب و راه اندازی هزینه.

مغازه ها نیز مانع از افزایش قیمت های خود را برای بیمه تمدید ضمانت نامه و یا عقب افتادگی اتهامات به جبران درآمد از دست رفته از قیمت کلاه.

قبل از این قوانین آورده بودند در فزاینده هزینه بهره به معنای برخی از اجاره به مصرف کنندگان خود به پایان رسید تا پرداخت بیش از چهار برابر قیمت خرده فروشی آنها را پرداخت کرده اند در حالت عادی مغازه ها.

در میان کسانی که ناراضی بودند با چگونه کسب و کار اداره می شد Terri کارتر حقوقی از گریت یارموث.

او دستور داده بود یک تلویزیون از طریق BrightHouse پس از در حال اجرا از پول زمانی که تجهیز خانه جدید خود را. او به فروشگاه رفت به توضیح است که او نیاز به از دست بازپرداخت تنها بعد برای پیدا کردن یک زن در یک دست کت و شلوار همراه با دو “بزرگ blokes” کوبیدن بر درب خود را.

در خانه با پسر آنها را تهدید به دور او و او احساس مجبور به موافقت با ساخت پرداخت های اضافی.

“من در کار قانون, بنابراین من می دانستم که حقوق من اما چه می شود اگر که اتفاق می افتد به کسی یا کسی که فقط به حال یک کودک?” او گفت:.

آنجلا Clements, بنیانگذار نه برای سود خرید-شرکت-پرداخت-بعد اپراتور نمایشگاه برای شما گفت: “در حالی که قلب من می رود به BrightHouse کارکنان خواهد شد که از دست دادن شغل خود من امیدوارم که فروپاشی آن را به وام دهندگان دیگر فکر می کنم دو بار قبل از تلاش برای ایجاد پول آسان از سخت کوش و خانواده ها در این راه است.

“روشن است که نیاز به حمایت و به سرعت در مقیاس مقرون به صرفه وام بخش به طوری که دیگر هزینه اعتباری نیست نگه داشتن جهش در این فاصله.”


آیا شما یک مشتری از BrightHouse? آیا شما شده است متاثر از آن فروپاشی ؟ ایمیل [email protected] با تجربه خود را.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

  • WhatsApp: +44 7555 173285
  • صدای جیر جیر: @BBC_HaveYourSay
  • متن SMS و یا MMS به 61124 یا +44 7624 800 100
  • ارسال عکس/تصویری به [email protected]
  • آپلود تصاویر خود را / فیلم در اینجا
  • لطفا ما شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im