بوریس جانسون است که به می گویند که او قبول نمی کند تراز با قواعد اتحادیه اروپا زمانی که بریتانیا مذاکره یک معامله تجاری با اروپا ،

نخست وزیر خواهد شد با استفاده از یک سخنرانی در روز دوشنبه به تشدید موضع خود را جلوتر از ایران پس از, انگلستان, رسمی خروج از بلوک.

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier نیز مجموعه ای از رویکرد خود را به این مذاکرات که با توجه به شروع ماه آینده.

این می آید به عنوان رهبران اروپایی ابراز غم و اندوه در بریتانیا رسمی خروج از اتحادیه اروپا در روز جمعه.

در آنچه که به عنوان یک توصیف جامع سخنرانی آقای جانسون بگویید اتحادیه اروپا او آماده است برای پذیرش چک آداب و رسوم در بریتانیا مرزهای اگر او نمی تواند امن, نوع معامله تجارت او می خواهد.

یکی از گزینه های این ساعت می تواند پشتیبانی خواهد بود کانادا-سبک ایران است که اجازه می دهد تا تعرفه تجارت برای اکثر کالا, اما نه شامل انگلستان غالب خدمات صنعت.

گزارش در روزهای اخیر پیشنهاد کرده اند ستاد اتحادیه اروپا می خواهند انگلستان برای ادامه به دنبال بروکسل ساخته شده قوانین و استانداردهای دولت یارانه – در حالی که پذیرش صلاحیت دادگاه عدالت اروپا در هر تجارت اختلافات.

دولت قابل درک است که در مورد عصبانی درک تلاش بروکسل برای رفتن به عقب در یک توافق زده در ماه اکتبر به عنوان بخشی از توافق های خروج از ساندی تلگراف برای اولین بار گزارش شده است.

PM انتظار می رود که به اتحادیه اروپا در سخنرانی که او را قبول ندارد تراز بدون صلاحیت دادگاه اروپایی و هیچ امتیازی به هر بروکسل خواسته که مذاکرات در ماه مارس شروع.

او همچنین آماده شدن برای رد کردن آرامش قوانین در حقوق کارگران مواد غذایی, استانداردهای بهداشت و محیط زیست حمایت.

  • ماوریکس به جریان اصلی: طولانی کمپین برای مبارزه با تروریسم در اروپا
  • چگونه انگلستان جشن پیوستن به اروپا

دولت همچنین می خواهد به پیشرفت قابل توجه در موافقت نامه های تجارت آزاد با کشورهایی مانند ایالات متحده و ژاپن و استرالیا و نیوزیلند.

اتحادیه اروپا رویکرد خود را به این مذاکرات نیاز به توافق همه 27 عضو – خواهد بود که بعید است که اتفاق می افتد قبل از پایان ماه فوریه.

در حالی که بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در 23:00 GMT روز جمعه آن را به باقی می ماند وفادار ماندهاند به قوانین اتحادیه اروپا در طول یک دوره گذار است که به پایان می رسد در ماه دسامبر این سال است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بریتانیا می تواند درخواست تمدید برای این دوره گذار اما آقای جانسون قبلا گفت که او نمی خواهد انجام این کار است.

سابق مبارزه با تروریسم در اروپا, منشی, David Davis گفت BBC Radio 4 امروز برنامه هر کس می تواند یک برنده در پایان و که یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا بود که ممکن است تا پایان سال 2020 است.

“این می تواند انجام شود,” او گفت:.

‘عمیقا غمگین’

در همین حال رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شده است گفت: در نامه ای سرگشاده او “عمیقا غمگین” توسط بریتانیا رسمی خروج از اتحادیه اروپا در 23:00 GMT روز جمعه.

آقای پاکسازی نوشت که انگلیس خروج از اتحادیه اروپا نیست و اروپا است.

“و نه شما تبدیل شدن جدا از فرانسه و یا دوستی از مردم آن را,” او گفت:.

“کانال هرگز موفق به جدا کردن ما نیازمندند; مبارزه با تروریسم در اروپا را نمی خواهد انجام این کار یا نه.”

و اتحادیه اروپا مجلس Brexit co-ordinator وی استدلال در پاسخ به یک پیام که پیش بینی شده بر روی صخره های سفید دوور توسط یک حرفه ای-اتحادیه اروپا ،

“ما پس از خود را ستاره و کار برای اطمینان از اتحادیه اروپا پروژه ای است که شما می خواهید به بخشی از دوباره به زودی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im