انگلستان “باید توانایی به مجموعه ای از قوانین است که با توجه به ما” PM ارشد مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره می گویند در یک سخنرانی در بروکسل.

دیوید فراست است که انتظار می رود مجموعه ای از بریتانیا موضع جلوتر از پست-Brexit مذاکرات تجاری با توجه به شروع ماه آینده.

او را اخراج ایده یک دادگاه اتحادیه اروپا می توانست نقش مهمی در آینده اختلافات تجاری و گفت: “ما فقط می خواهم آنچه در دیگر کشورهای مستقل داشته باشد.”

آن را می آید به فرانسه هشدار بریتانیا به انتظار کبودی نبرد در طول مذاکرات.

اقدام لیبرال دموکرات رهبر اد دیوی گفت: “بوریس جانسون باید گوش دادن به دیدگاه های انگلیسی, کسب و کار که می خواهند برای حفظ نزدیکترین ممکن است تراز با اتحادیه اروپا است.”

خطاب به دانشجویان و دانشگاهیان در دانشگاه libre de Bruxelles آقای فراست می رود که می گویند: “این است که مرکزی به چشم انداز ما است که ما باید توانایی به مجموعه ای از قوانین است که با توجه آمریکا به ادعای درست است که هر کشور غیر اروپایی در جهان است.

“پس به فکر می کنم که ما ممکن است قبول اتحادیه اروپا نظارت در اصطلاح سطح میدان بازی مسائل به سادگی نتواند به دیدن نقطه ای از آنچه که ما انجام می دهند.”

او خواهد گفت این است که “یک مذاکره ساده موقعیت که ممکن است حرکت تحت فشار – آن است که این نقطه از کل پروژه”.

او همچنین تصریح کرد که دولت اصرار که آن را نمی خواهد تمدید دوره گذار فراتر از پایان این سال است.

دوره گذار اجرا می شود و تا 31 دسامبر 2020 که در طی آن زمان انگلستان همچنان به دنبال قواعد اتحادیه اروپا – از جمله آزادی حرکت.

آن در نظر گرفته شده است اجازه می دهد زمان برای بریتانیا و اتحادیه اروپا به توافق برسند و پس از مبارزه با تروریسم در اروپا توافقنامه تجارت.

یکی از کلیدی چسبیده نقاط می تواند ایده برای حصول اطمینان از یک سطح میدان بازی – که اشاره خواهد شد به توسط آقای فراست در سخنرانی خود.

اتحادیه اروپا می خواهد در انگلستان به ثبت نام به قوانین سختگیرانه در نمایشگاه و رقابت باز شناخته شده به عنوان سطح-بازی-زمینه تضمین می کند – بنابراین اگر شرکت انگلیسی داده می شود تعرفه-دسترسی رایگان به بازار اتحادیه اروپا آنها را تضعیف رقبای خود.

اتحادیه اروپا بارها و بارها هشدار داده که بریتانیا نمی توانید انتظار برای لذت بردن از ادامه “با کیفیت بالا” دسترسی به بازار اگر اصرار بر فاصله گرفتن از اتحادیه اروپا استانداردهای اجتماعی و زیست محیطی.

آن را نیز می خواهد دادگاه عدالت اروپا به یک حقوقی در نقش پلیس هر تجارت آزاد به توافق رسیده است.

اما او در سخنرانی خود آقای فراست را بپرسید: “چگونه احساس می کنید اگر بریتانیا خواستار آن شدند که برای محافظت از خودمان اتحادیه اروپا به صورت پویا و هماهنگ با ما قوانین ملی مجموعه در وستمینستر و تصمیمات خود ما تنظیم کننده و دادگاه ؟

“متفکر تر می گویند که چنین رویکردی مصالحه اتحادیه اروپا مستقل در نظم حقوقی.”

صحبت های روز یکشنبه وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian پیش بینی دو طرف خواهد بود “rip یکدیگر جدا” را به عنوان آنها کوشید برای استفاده در مذاکرات است.

“اما این بخشی از مذاکرات هر کس در دفاع از منافع خود,” او اضافه شده است.

او همچنین گفت: این امر می تواند دشوار برای انگلستان به هدف آن رسیدن به توافق تجارت آزاد معامله تا پایان سال است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس امنیتی در مونیخ, Mr Le Drian گفت: دو طرف شد و دور از هم در طیف وسیعی از مسائل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de