Brexit: پاکسازی ‘عمیقا غم انگیز” به عنوان ” بریتانیا اتحادیه اروپا


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رهبران اروپایی باید در ابراز غم و اندوه در بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا با فرانسه امانوئل پاکسازی تاکید بریتانیا “بی نظیر روابط” با فرانسه.

آقای پاکسازی گفت که او “عمیقا غمگین” در حالی که اتحادیه اروپا وی استدلال متعهد به سعی و “اطمینان از اتحادیه اروپا پروژه ای است که شما می خواهید به بخشی از دوباره”.

جشن ها و ضد Brexit تظاهرات برگزار شد در شب جمعه به علامت بریتانیا برای خروج.

Ex-Brexit وزیر دیوید دیویس گفت: هر کس می تواند یک برنده در پایان.

انگلستان رسما چپ اتحادیه اروپا روز جمعه در 23:00 GMT پس از 47 سال از عضویت و بیش از سه سال پس از آن رای به انجام این کار در یک رفراندوم.

Brexit احزاب برگزار شد در برخی از بارها و باشگاه های اجتماعی و همچنین در لندن میدان پارلمان به عنوان کشور شمارش پایین به رسمی آن خروج.

در اسکاتلند که رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا شمع روشن vigils و ضد Brexit تظاهرات برگزار شد.

در پیام منتشر شده در رسانه های اجتماعی یک ساعت قبل از بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون قول داد به همراه این کشور با هم و “ما را به جلو”.

“برای بسیاری از مردم این است که شگفت آور لحظه ای امید لحظه ای که فکر می کردم هرگز نمی خواهد آمد,” او گفت:. “و بسیاری وجود دارد البته که احساس اضطراب و از دست دادن است.”

“نه خروج از اروپا’

در نامه سرگشاده ای به انگلیسی, مکان عمومی, رئیس جمهور, آقای پاکسازی گفت که او فکر میلیون ها نفر از انگلیسی ها “که هنوز هم احساس عمیقا متصل به اتحادیه اروپا”.

“شما در حال خروج از اتحادیه اروپا اما شما نه ترک و اروپا” او گفت:. “و نه شما تبدیل شدن جدا از فرانسه و یا دوستی از آن مردم است.

“کانال هرگز موفق به جدا کردن ما نیازمندند; مبارزه با تروریسم در اروپا را نمی خواهد انجام این کار یا نه.”

آقای پاکسازی همچنین گفت: اتحادیه اروپا باید از این “شوک” از مبارزه با تروریسم در اروپا اضافه کرد: “من معتقدم به همین دلیل است که اروپا باید حرکت جدید.”

و او در دفاع از راه و فرانسه و عمل در مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات گفت: نه فرانسه و نه هر کس دیگری در اتحادیه اروپا بود “رانده شده توسط میل به انتقام و یا مجازات”.

در همین حال اتحادیه اروپا در پارلمان مبارزه با تروریسم در اروپا هماهنگ Mr استدلال در پاسخ به یک پیام که پیش بینی شده بر روی صخره های سفید دوور توسط یک حرفه ای-اتحادیه اروپا ،

“ما پس از خود را ستاره و کار برای اطمینان از اتحادیه اروپا پروژه ای است که شما می خواهید به بخشی از دوباره به زودی,” او گفت:.

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه آقای دیویس – که ترک به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا در اعتراض نخست وزیر سابق ترزا می Brexit طرح گفت: این امر می تواند یک “نمایشگاه نژاد” برای رسیدن به یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا تا پایان سال 2020 اما “این می تواند انجام شود”.

انگلستان است که با هدف به ثبت دائم توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا در امتداد خطوط از یکی از کشورهای اتحادیه اروپا با کانادا تا پایان دوره انتقال در ماه دسامبر.

آقای دیویس گفت: رسیدن به یک توافق بود “نمی خیریه ورزش این است که ورزش از هر دو طرف به رسمیت شناختن خود را در بهترین منافع”.

رهبران اروپایی هشدار داده اند که بریتانیا چهره یک نبرد سخت به دریافت یک معامله که مهلت.

مرید McGuinness, معاون رئيس جمهور از پارلمان اروپا گفت: پیشرفت به توافق یک معامله تجاری “ممکن است از چپ به آخرین دقیقه”.

“به طور معمول در مذاکرات تجاری ما در حال تلاش برای گرد هم می آیند,” او گفت: همسرم صبحانه. “برای اولین بار ما در حال رفتن تلاش و مذاکره موافقتنامه تجارت آزاد که در آن کسی می خواهد به جلو و دور از ما. من نمی تونم سر من در اطراف آن و من فکر می کنم آن را می شود کاملا پیچیده است.”

جشن ها و تظاهرات

هزاران نفر با تجمع در میدان پارلمان به جشن Brexit در شب جمعه, آواز میهنی آهنگ ها و تشویق سخنرانی از پیشرو Brexiteers از جمله Nigel Farage.

Brexit رهبر حزب گفت: “این بزرگترین لحظه در تاریخ مدرن ملت بزرگ ما است.”

Pro-اتحادیه اروپا تظاهرکنندگان زودتر صحنه مارس در کلمبوس به پیشنهاد “علاقه وداع” به اتحادیه.

پلیس در کلمبوس بازداشت چهار مرد و همچنین شارژ یک مرد با صدمه جنایی و مست بودن و نظم در حالی که در گلاسکو یک مرد دستگیر شد.

در ضمن دیگر نمادین لحظه در یک روز از احساسات مخلوط شامل:

  • این پرچم اتحادیه حذف شدن از اروپا اتحادیه موسسات در بروکسل
  • جلسه هیئت دولت در ساندرلند اولین شهر اعلام کرد در حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا که سال 2016 نتایج اعلام شد
  • یک نشان می دهد نور روشنایی 10 خیابان داونینگ و اتحادیه پرچم پوشش بازار
  • یک 50p سکه به مناسبت ورود به گردش خون
  • ساختمان دولت انگلستان هیئت به اتحادیه اروپا تغییر نام و نشانه

در شمال ایرلند مبارزات انتخاباتی گروه مرز جوامع در برابر Brexit صحنه یک سری از تظاهرات آرما در نزدیکی مرز با جمهوری ایرلند.

ایرلندی border – در حال حاضر در انگلستان در مرز مشترک با اتحادیه اروپا – یک نقطه sticking در Brexit طلاق شد.

در 23:00 GMT اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon توییتی یک عکس از پرچم اتحادیه اروپا اضافه کرد: “اسکاتلند را به قلب اروپا به عنوان یک کشور مستقل – #LeaveALightOnForScotland”.

Ms ماهیان خاویاری است تماس, برای همه پرسی استقلال اسکاتلند با این استدلال که مبارزه با تروریسم در اروپا است “تغییر مواد در شرایط”.

زبان در کاردیف ویلز اولین وزیر علامت Drakeford گفت ولز که رای به ترک اتحادیه اروپا باقی مانده یک “کشور اروپایی”.

ما جداگانه پس از بیش از 40 سال اما به یاد داشته باشید خیلی از وضع موجود را نگه دارید در حال حاضر – انگلستان و اتحادیه اروپا به بی دست و پا زن و شوهر در نهایت طلاق – اما هنوز هم در یک خانه و صورتحساب.

اما آنچه نخست وزیر اقلیم به عنوان یک جدید, دوران, روشن, جدید, سحر, ماه شروع می شود سخت چانه زنی با همسایه های ما در سراسر کانال.

بیشتر بخوانید از لورا در اینجا.

شهروندان بریتانیا را متوجه چند تغییرات فوری در حال حاضر که این کشور دیگر در اتحادیه اروپا است.

بسیاری از قوانین اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد تا در نیروی – از جمله حرکت آزاد مردم – تا 31 دسامبر زمانی که دوره گذار به پایان می آید.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پرداخت ادای احترام به شهروندان بریتانیا که به “کمک به اتحادیه اروپا ساخته شده و آن را قوی تر” و گفت: بریتانیا در روز نهایی در اتحادیه اروپا بود “عاطفی”.

در حالی که هرگز مشتاق ترین عضو انگلستان بخشی از پروژه اروپایی برای تقریبا نیم قرن.

در سطح شخصی رهبران اتحادیه اروپا به من بگویید که آنها را از دست داشتن بریتانیا از حس شوخ طبعی و بدون مزخرف نگرش در جدول خود را.

اگر آنها به وحشیانه صادق باشید آنها را پذیرفته و آنها را سوگواری از دست دادن ما نیست-سهم ناچیز به بودجه اتحادیه اروپا بیش از حد.

اما در حال حاضر ما چپ اروپا “خانواده” (به عنوان بروکسل خودی گاهی اوقات می خواهم به تماس اتحادیه اروپا) و به عنوان تجارت ایران شروع چه مدت طول خواهد آن را برای گرم کلمات به نوبه خود به gritted دندان ؟

بیشتر بخوانید از Katya اینجا.

در همین حال وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت که او “خوشحال” بریتانیا و اتحادیه اروپا موافقت کرده بود مبارزه با تروریسم در اروپا مقابله و ما ادامه خواهد داد به ساخت آن “قوی تولیدی و مرفه رابطه با انگلستان”.

واشنگتن سفیر انگلستان وودی جانسون گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا شده بود “با پشتیبانی” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی