Brexit است ‘تغییر’ به صورت اروپا – مرکل سخنگوی

به عنوان بریتانیا در نهایت حرکت اتحادیه اروپا سخنگوی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان توصیف بریتانیا خروج به عنوان یک ‘تغییر’ به صورت بلوک در بیانیه ای که آمار همان یادداشت به عنوان یک فروپاشی نامه.

“ما پشیمان [Brexit] و ما فکر می کنم اکثر مردم آلمان احساس می کنید اما ما احترام به تصمیم” Steffen Seibert گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. Siebert اضافه شده که برلین امیدوار بریتانیا باقی خواهد ماند یک “شریک نزدیک و دوست” از آلمان است.

همچنین در rt.com مثل طوفان به سواحل بیش از همه دوباره’: Brexit حزب تداعی لفاظی های جنگ جهانی دوم به عنوان پارلمان اروپا ترک بروکسل به صدای نی انبان (ویدئوها)

بریتانیا برگ اتحادیه اروپا در 11 شب روز جمعه سه سال و نیم پس از رای گیری به انجام این کار. یک سخنگوی بوریس جانسون گفت که نخست وزیر خواهد شد “جشن Brexit” با یک حزب کوچک برای کارکنان در حالی که Brexit رهبر حزب Nigel Farage سازمان, جشن, تجمع در میدان پارلمان لندن.

در حالی که جانسون و نتانیاهو ممکن است خود را جشن فروپاشی اتحادیه اروپا است و در خلق و خوی جشن. اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon منجر خواهد شد اعتراض مارس در ادینبورو و وجود خواهد داشت یک کشته و زخمی بر جای خارج از پارلمان اسکاتلند در 11pm.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی