فرانسه هشدار داد انگلیس به انتظار کبودی نبرد با اتحادیه اروپا در پست-Brexit مذاکرات تجاری.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian روشن ساخته شده است در یک کنفرانس مونیخ که بروکسل خواهد از منافع خود دفاع کند وقتی که مذاکرات شروع ماه آینده.

او پیش بینی کرد که دو طرف خواهد بود “rip یکدیگر جدا” را به عنوان آنها کوشید برای استفاده در مذاکرات است.

دولت بریتانیا گفت که آن را می خواستم یک معامله بر اساس “همکاری دوستانه بین حاکمیت برابر”است.

  • چه اتفاقی می افتد پس از Brexit?
  • Brexit: آنچه که یک سطح میدان بازی ؟

انگلستان به طور رسمی سمت چپ اتحادیه اروپا دو هفته پیش اما هنوز هم معاملات مثل یک عضو تحت یک دوره گذار است که به پایان می رسد در 31 دسامبر.

در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ روز یکشنبه آقای Le Drian گفت: این امر می تواند دشوار برای انگلستان به هدف آن رسیدن به توافق تجارت آزاد معامله تا پایان سال با دو طرف دور از هم در طیف وسیعی از مسائل است.

او گفت: “من فکر می کنم که در مسائل تجاری و ساز برای آینده روابط است که ما در حال رفتن به شروع به در, ما در حال رفتن به پاره کردن یکدیگر از هم جدا.

“اما این بخشی از مذاکرات هر کس در دفاع از منافع خود است.”

آقای Le Drian یک متحد نزدیک رئیس جمهور امانوئل پاکسازی آخرین ارشد اتحادیه اروپا رقم به هشدار می دهند که این مذاکرات دشوار خواهد بود.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس مذاکره میشل Barnier باید هر دو تردید در بوریس جانسون را با هدف رسیدن به یک توافق جامع تا پایان سال است.

  • Brexit: آن را در کانادا یا استرالیا پایانی ؟
  • بریتانیا ‘نمی خواهد در هماهنگی با اتحادیه اروپا قوانین’ – Raab

اتحادیه اروپا بارها و بارها هشدار داده که بریتانیا نمی توانید انتظار برای لذت بردن از ادامه “با کیفیت بالا” دسترسی به بازار اگر اصرار بر فاصله گرفتن از اتحادیه اروپا استانداردهای اجتماعی و زیست محیطی.

انتظار می رود وجود دارد به خصوص در یک مبارزه دشوار بیش از حقوق ماهیگیری با اتحادیه اروپا اصرار دارد ادامه داد: دسترسی به آبهای انگلستان باید بخشی از هر گونه توافق است.

آقای جانسون به نوبه خود گفته است که بریتانیا به عنوان یک “مستقل دولت ساحلی” به دست گرفتن کنترل خود را از شیلات.

سخنگوی دولت گفت: “رویکرد ما روشن است – ما در حال درخواست برای چیز خاصی قرار دادی و یا منحصر به فرد اما به دنبال یک معامله مانند کسانی که در اتحادیه اروپا رخ داد که قبلا با دیگر کشورهای مانند کانادا ،

“ما می خواهیم یک رابطه مبتنی بر همکاری های دوستانه بین حاکمیت برابر یک محور آزاد تجاری و با الهام از تاریخ مشترک ما و ارزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de