Brexit: وداع با حوادث به انگلستان شمارش پایین به 23:00 GMT


انگلیس در حال آماده شدن برای ترک اتحادیه اروپا در 23:00 GMT با مخلوطی از جشن و پشیمانی.

طرفدار و ضد Brexit معترضان شده اند صدای خود را شنیده ام در حوادث در سراسر کشور است.

نخست وزیر بوریس جانسون – که منجر 2016 ترک کمپین – تماس خواهد برای ملت ایران به گرد هم می آیند در یک پیام ویدئویی در 22:00 به وقت تهران.

او را تگرگ “طلوع جدید” برای بریتانیا به رهبران اروپایی هشدار می دهند از یک نبرد سخت پیش رو در ایران.

ضد Brexit فعالان زودتر صحنه مارس گذشته خیابان داونینگ به “پیشنهاد خداحافظی علاقه” به اتحادیه.

صدها طرفدار Brexit فعالان در حال برگزاری یک جشن تجمع در نزدیکی پارلمان مربع است که به انتظارنشسته بودند با اتحادیه پرچم.

یک سیستم موسیقی راه اندازی شد تا در پشت یک کامیون با مردم در یک بسته کردن بخش از جاده در حالی که دیگران جمع آوری در اطراف مجسمه از سر وینستون چرچیل.

این رویداد را ببینید سخنرانی Brexit رهبر حزب Nigel Farage که با موفقیت در مبارزه برای 2016 همه پرسی در میان دیگران.

یک ساعت شمارش پایین به لحظه انگلستان برگ اتحادیه اروپا خواهد بود و پیش بینی شده در خیابان داونینگ.

اما بزرگ بن نمی خواهد صدای سنج ایجاد کردن در 23:00 به وقت تهران به علت فقر و نوسازی آثار با وجود یک کمپین توسط Brexiteers برای معروف “bongs” به صدا درآورده است.

در اسکاتلند که رای به باقی می ماند در انگلستان تجمع و شمع روشن vigils در حال وقوع با معترضان در خارج از پارلمان اسکاتلند در ادینبورگ شعار: “ما نمی خواهیم خود را مبارزه با تروریسم در اروپا”.

شهروندان بریتانیا را متوجه چند تغییرات فوری در این کشور رسما برگ اتحادیه اروپا پس از 47 سال از عضویت.

بسیاری از قوانین اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد تا در نیروی – از جمله حرکت آزاد مردم – تا 31 دسامبر زمانی که دوره گذار به پایان می آید.

انگلستان است که با هدف به ثبت دائم توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا – در امتداد خطوط از یکی از کشورهای اتحادیه اروپا با کانادا – که مهلت.

آقای جانسون زودتر برگزار می شود جلسه هیئت دولت در ساندرلند در شمال شرق انگلستان – شهرستان است که برای اولین بار به عقب Brexit زمانی که نتایج اعلام شد و پس از همه پرسی.

در بروکسل بریتانیا پرچم حذف شده است از آن قطب در خارج از پارلمان اروپا و با جایگزین پرچم اتحادیه اروپا است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بریتانیا رای دادند با 52 درصد به 48 درصد به ترک اتحادیه اروپا در سال 2016 همه پرسی اما کشمکش بر سر نحوه اجرای این نتیجه و یا اینکه آیا باید وجود داشته باشد یکی دیگر از رفراندوم آورده مجلس متوقف شد.

آقای جانسون موفق به امن اولیه انتخابات عمومی در ماه دسامبر سال گذشته که او برنده با 80 صندلی اکثریت در یک وعده به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود”.

اما نظر سنجی ها نشان می دهد که بریتانیا عمیقا تقسیم بر سر این موضوع.

در پیام ویدئویی خود, یک ساعت قبل از بریتانیا رسمی خروج آقای جانسون میگوید: “مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز است.

“این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در قانون جدید. آن است که یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

امانوئل پاکسازی تحویل آدرس خود به ملت فرانسه توصیف Brexit به عنوان یک “زنگ” است که باید شنیده سراسر اتحادیه اروپا.

رئيس جمهور فرانسه گفت: “در نیمه شب برای اولین بار در سال 70 یک کشور را ترک خواهد کرد اتحادیه اروپا است.

“این یک تاریخی سیگنال زنگ است که باید شنیده شود در هر یک از کشورهای ما.”

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پرداخت ادای احترام به شهروندان بریتانیا که به “کمک به اتحادیه اروپا ساخته شده و آن را قوی تر”.

آینده مذاکرات تجاری خواهد بود “عادلانه” اما هر طرف را مبارزه برای منافع خود, او اضافه شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما رئیس شورای اروپا چارلز میشل هشدار داد: “بیشتر انگلستان خواهد انشعاب از استانداردهای اتحادیه اروپا کمتر دسترسی به بازار آن خواهد شد.”

واشنگتن سفیر انگلستان وودی جانسون گفت: مبارزه با تروریسم در اروپا شده بود “با پشتیبانی” توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

امریکا را “رابطه ویژه” با بریتانیا “را تحمل شکوفایی و رشد و حتی قوی تر در این بازی هیجان انگیز عصر جدید که بریتانیا در حال حاضر آغاز گفت:” آقای جانسون در بیانیه ای.

او اذعان کرد وجود خواهد داشت و گاه به گاه “اختلافات” اما افزود: “در حال حاضر که انگلستان را در کنترل خود تجارت سیاست ما نگاه رو به جلو برای دستیابی به گسترده توافقنامه تجارت آزاد است که افزایش رفاه و ایجاد شغل در کشورهای ما.”

ضد Brexit فعالان اند و در عین حال خواستار ایرلند شمالی – که در آن اکثریت رای به ماندن در اتحادیه اروپا همچنان به صدا در اتحادیه اروپا پس از انگلستان ، در یک سری از تظاهرات در مرز.

در یک سخنرانی در ادینبورگ برای اولین بار وزیر Nicola Sturgeon گفت: اسکاتلند بود که “خارج از اتحادیه اروپا در برابر خواسته اکثریت قریب به اتفاق” از آن مردم است.

زبان در کاردیف ویلز اولین وزیر علامت Drakeford گفت ولز که رای به ترک اتحادیه اروپا باقی مانده یک “کشور اروپایی”.

لیبرال دموکرات اقدام رهبر آقا اد دیوی عهد خود را طرفدار اتحادیه اروپا می خواهد “هرگز توقف جنگ” به “نزدیک ترین رابطه ممکن است” با اروپا و سعی کنید برای جلوگیری از یک “سخت Brexit صدمه زدن به مردم”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی