وزرای اتحادیه اروپا دیدار خواهد کرد بعد از آن به تصویب ماموریت خود را برای پست-Brexit تجارت ایران با انگلستان است.

سند تصویب شده توسط اتحادیه اروپا به طور کلی امور شورای اسلامی صبح روز سه شنبه خواهد بود که پایه و اساس برای آینده مذاکرات انجام شده توسط Michel Barnier.

آن را می گویند که ایران باید بر اساس قوانین اتحادیه اروپا در برخی از مناطق به عنوان “یک نقطه مرجع”.

در همین حال وزیران انگلستان نیز دیدار در 10 هیچ به بحث دولت در باز کردن موضع برای مذاکرات است.

این توافق نهایی است که با توجه به آنلاین منتشر شده و ارائه شده در مجلس در روز پنج شنبه.

BBC بروکسل خبرنگار آدم فلمینگ گفت: اتحادیه اروپا سند مهم است که “از آنجا که تجربه نشان می دهد که اتحادیه اروپا تنها به قبول یک توافق نهایی با انگلستان در تجارت و امنیت و مسائل دیگر که می آید نزدیک به شرایط تعیین شده در آن را”.

برای یک توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا خواهد شد و تقاضا اقدامات برای اطمینان از عادلانه رقابت اقتصادی است.

در بین المللی مالیات, محیط زیست و قانون اشتغال این امر شامل به اشتراک گذاشته استاندارد است که در طول زمان تکامل با قواعد اتحادیه اروپا به عنوان “یک نقطه مرجع”.

این همچنین بدان معنی است که اتحادیه اروپا هنوز هم می خواهد قوانین خود را بر حمایت دولت از شرکت های به اصطلاح کمک های دولت به درخواست در بریتانیا هر آنچه که اتفاق می افتد که در حال حاضر رد شده توسط بوریس جانسون.

انتظار می رود که وزیران در انگلستان متعهد خواهد شد به دنبال یک کانادا-سبک توافق با تعرفه صفر, یک پیشنهاد آقای جانسون و اروپا مشاور دیوید فراست را در مجموعه ای از سخنرانی ها در هفته های اخیر.

اما این فشار برای کانادا-سبک مقابله می توانند در برخورد با اتحادیه اروپا پس از آن رئیس مذاکره آقای Barnier رد چنین توافق نامه.

آقای Barnier قبلا گفت بریتانیا است که بیش از حد در نزدیکی به مجاز به رقابت با دیگر 27 عضو در چنین شرایط است.

نخست وزیر رسمی سخنگوی خواسته در مورد تجارت مذاکرات در روز دوشنبه گفت: “انگلستان هدف اصلی در مذاکرات است به اطمینان حاصل شود که ما بازگرداندن اقتصادی و استقلال سیاسی در 1 ژانویه 2021.”

آقای فراست و تیم خود را سر به بروکسل برای اولین دور از مذاکرات در 2 مارس.

یکی clash انتظار می رود با آینده انتشار اتحادیه اروپا مذاکره قیمومیت در ماهیگیری با پیشرو کشورهای عضو صحبت کردن به طور منظم در مورد تمایل ادامه داد: دسترسی به آبهای انگلستان است.

در یک سخنرانی در گرینویچ در جنوب شرق لندن در اوایل این ماه آقای جانسون اعلام کرد که پس رایگان از اتحادیه اروپا مشترک شیلات سیاست “بریتیش دلایل ماهیگیری هستند در درجه اول برای قایق”.

اما فرانسه و اروپا و وزیر آملی ده Montchalin حاکی از ماهیگیری خواهد بود یک نقطه اشتعال زمانی که دو تیم مذاکره گرد هم می آیند در لندن و بروکسل در ماه های آینده.

“ماهیگیران حق دارند به محافظت آنها به خوبی می دانیم که اگر ما امضای یک توافق بد آنها را از دست فوق العاده,” او گفت: ایستگاه تلویزیون فرانسه 2.

یک پیش نویس درز اتحادیه اروپا مذاکره قطعنامه هفته گذشته همچنین شامل یک شرط که بریتانیا باید “بازگشت غیرقانونی برداشته فرهنگی اشیاء به کشور خود”.

عبور است که به فکر مراجعه به Elgin Marbles, یونان باستان مجسمه گرفته شده برای بریتانیا بیش از 200 سال پیش و در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در موزه بریتانیا.

خیابان داونینگ اصرار آینده تیله است “نه برای بحث و گفتگو به عنوان بخشی از تجارت ما مذاکرات”.

  • Brexit: آن را در کانادا یا استرالیا پایانی ؟
  • بریتانیا ‘نمی خواهد در هماهنگی با اتحادیه اروپا قوانین’ – Raab

این ساعت است که انتظار می رود برای دیدار با صدراعظم اتریش Sebastian Kurz در 10 روز سه شنبه به عنوان بخشی از تلاش های دیپلماتیک با رهبران اتحادیه اروپا قبل از آغاز مذاکرات.

روز دوشنبه آقای جانسون در مورد مذاکرات با او کرواتی همتای Andrej Plenkovic که کشور دارای چرخش ریاست شورای اتحادیه اروپا است.

خیابان داونینگ گفت PM برجسته انگلستان بود “نه به دنبال خاص و یا قرار دادی توافق بلکه یکی مثل کسانی که اتحادیه اروپا در حال حاضر زده با دیگر کشورهای مانند کانادا”.

بدون سخنگوی 10 اضافه شده: “او تاکید کرد که بریتانیا نمی خواهد تمدید دوره گذار یا قبول هر گونه ترتیبات که تابع ما به اتحادیه اروپا قوانین است.”

دوره گذار اجرا می شود و تا 31 دسامبر 2020 که در طی آن زمان انگلستان همچنان به دنبال قواعد اتحادیه اروپا – از جمله آزادی حرکت.

آن در نظر گرفته شده است اجازه می دهد زمان برای بریتانیا و اتحادیه اروپا به توافق برسند و پس از مبارزه با تروریسم در اروپا توافقنامه تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de