Brexit: بوریس جانسون به تگرگ ‘طلوع یک عصر جدید’


نخست وزیر بوریس جانسون را حائل “طلوع یک عصر جدید” در روز جمعه به انگلستان آماده به ترک اتحادیه اروپا پس از 47 سال.

در گفتار نشان داده می شود در 22:00 به وقت تهران – یک ساعت قبل از رسمی زمان خروج – او خواهد گفت Brexit است “نه یک پایان بلکه یک آغاز”.

او را توصیف قطع روابط با دیگر اتحادیه اروپا 27 سازمان ملل به عنوان “یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر”.

کمی تغییر خواهد کرد به عنوان انگلستان آغاز یک “دوره گذار”.

بسیاری از قوانین اتحادیه اروپا ادامه خواهد داد تا در نیروی – از جمله حرکت آزاد مردم – تا پایان ماه دسامبر که در آن زمان انگلستان با هدف رسیده اند دائم توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا.

در بیانیه حزب کارگر رهبر جرمی Corbyn کشور به “تبدیل به داخل” و به جای “ساخت واقعا انترناسیونالیستی و متنوع و به دنبال بیرون بریتانیا'”.

Brexit در اصل برنامه ریزی شده برای 31 مارس سال گذشته بود اما بارها و بارها به تاخیر افتاد زمانی که نمایندگان مجلس را رد کرد و قبلی خروج توافق با اتحادیه اروپا و نخست وزیر سابق ترزا ممکن است.

آقای جانسون قادر به خود را برای مقابله از طریق مجلس پس از برنده شدن در ماه دسامبر انتخابات پارلمانی با مجلس عوام اکثریت 78 در تعهد به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود”.

این به پایان آورده بیش از سه سال کشمکش سیاسی پس از همه پرسی سال 2016 است که در آن 52 درصد از رای دهندگان حمایت خروج از اتحادیه اروپا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

به علامت Brexit آقای جانسون برگزار خواهد شد جلسه هیئت دولت در ساندرلند – شهرستان بود که برای اولین بار به عقب Brexit زمانی که نتایج اعلام شد و پس از سال 2016 رفراندوم – در صبح روز جمعه.

نخست وزیر – که رهبری کمپین 2016 به انگلستان از اتحادیه اروپا تلاش خواهد کرد به اعتصاب یک, خوش بینانه, غیر triumphalist توجه داشته باشید در سخنرانی خود تأکید کرد که باید به همه طرف با هم.

“مهم ترین چیز برای گفتن امشب است که این نه یک پایان بلکه یک آغاز” او خواهد گفت.

“این لحظه ای که سحر می شکند و پرده بالا می رود در قانون جدید. آن است که یک لحظه واقعی ملی نوسازی و تغییر است.”

در سخنرانی خود فیلم برداری در خیابان داونینگ آقای جانسون نیز می گویند: “این آغاز یک دوره جدید است که در آن ما دیگر قبول که شما شانس زندگی – زندگی خانواده خود را شانس – باید به این بستگی دارد که بخشی از کشور شما رشد می کنند تا در.

“این لحظه ای که ما شروع به متحد کردن و سطح بالا.”

حامیان اتحادیه اروپا انتظار می رود برای شرکت در صفوف طریق کلمبوس در ساعت 15:00 به “پیشنهاد خداحافظی علاقه” به اتحادیه.

بعد Brexiteers را جمع آوری در میدان پارلمان برای یک جشن و یک ساعت شمارش پایین به لحظه انگلستان برگ اتحادیه اروپا خواهد بود و پیش بینی شده در خیابان داونینگ.

ساختمان های همراه کلمبوس روشن خواهد شد و پرچم اتحادیه پرواز خواهد شد از تمام قطب در مجلس مربع است.

اما بزرگ بن نمی خواهد حلقه در 23:00 GMT با توجه به نوسازی مداوم کار می کند – با وجود تلاش برای جمع آوری اعانه به رهبری محافظه کار MP علامت فرانسوا.

در بروکسل انگلستان پرچم حذف خواهد شد از نهادهای اتحادیه اروپا با یک پرچم اتحادیه انتظار می رود پروری به یک موزه شده است.

پایتخت بلژیک در حال حاضر لباس معروف خود را Mannekin Pis مجسمه ادرار پسر در یک John Bull صحنه و لباس با پرچم اتحادیه جلیقه.

این شهر گراند محل روشن شد در قرمز و سفید و آبی در چه برگزارکنندگان به نام ادای احترام به ادامه دوستی بین انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا.

در اسکاتلند که رای به باقی ماندن در اتحادیه اروپا در سال 2016 رفراندوم شمع روشن vigils برنامه ریزی شده است.

این یک نور در اجتماعات در حال وقوع در آبردین, Dundee, گلاسکو و استرلینگ در میان مکان های دیگر و شرکت کنندگان قصد ارسال پیام به اتحادیه اروپا به خاطر باز کردن یک محل برای اسکاتلند است.

پیش از این لحظه تاریخی آقای Corbyn است که با توجه به ایستادگی کردن به عنوان کارگر رهبر در پارلمان بریتانیا شد “در تقاطع”.

“بریتانیا در جهان تغییر خواهد کرد – این سوال است که چه جهت ما در حال حاضر,” او گفت:.

“ما می توانیم ساخت واقعا انترناسیونالیستی و متنوع و به دنبال بیرون رفت. و یا ما می تواند به نوبه خود به داخل و تجارت ما اصول حقوق و استانداردهای امن عجله مرتب یک طرفه نژاد-به-پایین معاملات تجاری با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران است.”

او وعده داده شده کار خواهد “دولت را به حساب هر مرحله از راه: برای اطمینان از مشاغل و استانداردهای زندگی, حقوق در محل کار و مصرف کننده و استانداردهای زیست محیطی حفاظت شده به عنوان بخشی از هر مذاکره با اتحادیه اروپا آمریکا و یا هر کشور دیگر.

لیبرال دموکرات اقدام رهبر آقا اد دیوی عهد خود را طرفدار اتحادیه اروپا می خواهد “هرگز توقف جنگ” به “نزدیک ترین رابطه ممکن است” با اروپا است.

او گفت: آن را در یک “آسیب-محدودیت ورزش برای جلوگیری از سخت Brexit صدمه زدن به مردم”.

یکی از دیرینه pro-Brexit مبارز محافظه کار MP استیو بیکر گفت که “جشن احتیاط… در راه است که احترام واقعی غم و اندوه است که دیگران احساس در همان زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی