بوریس جانسون است که به مجموعه ای از چشم انداز خود را برای یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا گفته است که “عدم نیاز” برای بریتانیا به دنبال بروکسل قوانین.

نخست وزیر خواهد شد با استفاده از یک سخنرانی در لندن بعد به تماس با کانادا-سبک توافقنامه تجارت آزاد – و تهدید به راه رفتن دور اگر کسی نمی تواند زده شود.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای یک توافقنامه تجارت آزاد شامل پذیرش قواعد اتحادیه اروپا” او خواهد گفت.

اما ایرلندی ب. ظ گفت: انگلیس نیاز به توافق برسند به یک سطح میدان بازی.

لئو Varadkar به بی بی سی گفت در یکشنبه کانادا-سبک مقابله با انگلستان ممکن است – اما که “کانادا نیست انگلستان” است و نیاز به قوانین مشترک و استاندارد.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفته است مذاکرات را “سخت و عادلانه و سریع” اما که نزدیک انگلستان می خواهد به بلوک بیشتر از آن مشترک و قوانین آن را باید رعایت کنند.

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier نیز مجموعه ای از رویکرد خود را به مذاکرات در روز دوشنبه ،

‘بریتانیا را رستگار’

آقای جانسون را با استفاده از یک سخنرانی در “رها کردن بریتانیا بالقوه” به منظور بالا بردن چشم انداز, انگلستان, بازگشت به سازمان تجارت جهانی (WTO) شرایط اگر ستاد اتحادیه اروپا حاضر به ثبت نام کردن در کانادا-سبک توافقنامه تجارت آزاد.

کانادا در مقابله با اتحادیه اروپا به معنی حدود 98 ٪ از تمام تعرفه های کالاهای آن معاملات با بلوک در حال انجام وظیفه رایگان.

اما کانادا-سبک مقابله نیست که عبارتند از: انگلستان غالب بخش خدمات – که حساب برای بیش از 80 درصد از انگلستان شغل.

در سخنرانی خود این ساعت را می گویند: “ما اغلب گفته شده است که ما باید بین را انتخاب کنید برای دسترسی کامل به بازار اتحادیه اروپا همراه با پذیرش آن قوانین و دادگاه ها در نروژ و یا بلند پروازانه توافقنامه تجارت آزاد که باز می شود تا بازار و جلوگیری کامل vulture از اتحادیه اروپا مقررات به عنوان مثال در کانادا است.

“ما را ساخته اند انتخاب ما – ما می خواهیم یک توافقنامه تجارت آزاد شبیه به کانادا اما بسیار بعید است که ما موفق نیست و سپس تجارت ما باید بر اساس شرایط موجود ما خروج توافقنامه با اتحادیه اروپا.

“انتخاب یقین است نه معامله و یا هیچ معامله. سوال این است که آیا ما موافق یک رابطه تجاری با اتحادیه اروپا مقایسه با کانادا – یا بیشتر مانند استرالیا.

“در هر صورت من هیچ شکی نیست که بریتانیا رستگار خواهد شد.”

و او را رد نیاز برای انگلستان به بروکسل اتخاذ شده قوانین “در رقابت, سیاست, یارانه ها, اجتماعی, حفاظت محیط زیست, و یا هر چیز مشابه بیش از هر اتحادیه اروپا باید موظف به قبول قوانین انگلستان”.

PM اضافه خواهد شد که او به دنبال خواهد داشت “عملی توافقنامه امنیتی حفاظت از شهروندان ما بدون خاطی در استقلال از ما مربوطه و سیستم های حقوقی”.

‘سیاست زمین سوخته’

منتقدان آمار در آقای جانسون را پیشنهاد از توافق با اتحادیه اروپا “مانند استرالیا” با بازیگری لیبرال دموکرات رهبر آقا اد دیوی خواستار آن “هیچ معامله در تمام اما نام”.

آقا Ed افزود: “به عمد شناسایی کردن تجارت ما چیزی کمتر از یک سیاست زمین سوخته برای اقتصاد ما.”

در علاوه بر این به یک توافق با اتحادیه اروپا دولت همچنین می خواهد به پیشرفت قابل توجه در موافقت نامه های تجارت آزاد با کشورهایی مانند ایالات متحده و ژاپن و استرالیا و نیوزیلند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تجارت مذاکرات بین بریتانیا و اتحادیه اروپا به دلیل آغاز ماه مارس و بلوک رویکرد خود را به این مذاکرات نیاز به توافق همه 27 عضو.

در حالی که بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا در 23:00 GMT روز جمعه آن را به باقی می ماند وفادار ماندهاند به قوانین اتحادیه اروپا در طول یک دوره گذار است که به پایان می رسد در ماه دسامبر این سال — ب. ظ گفته است که تمدید نمی شود.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im