شکستن سکوت خود را: چرا ما شده است را برای یک سری از کودک آزاری رسوایی ؟

دنیای ما شده است در سمت چپ حیرت زده توسط یک رشته از رسوایی پس از صدها نفر از ورزشکاران نخبه جلو آمد به فاش کردن آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط مربیان ارشد و اعضای تیم پزشکان و یا زمانی که آنها کودکان بودند.

اخیر کودک آزاری در ردیف ما هاکی تبدیل شده است آخرین زشت پیچ و تاب و در طولانی حماسه است که تضعیف اعتبار ورزش جوانان در کشور است.

ادامه مطلب: ‘او مرتب ما’: Bellator قهرمان و خواهر ادعا می کنند ‘نفرت انگیز’ مربی ارائه ای, نقدی برای رابطه جنسی عمل می کند در مبارزات انتخاباتی سوء استفاده

ایالات متحده آمریکا هاکی رئیس جمهور جیم اسمیت گزارش شده است تحت بررسی در میان ادعا می کند که او و سنن و سوء استفاده جنسی اتهامات در تازه هاکی انجمن ایلینوی (AHAI).

دیرین AHAI مربی تام Adrahtas شده است متهم به سوء استفاده چندین کاربر بازیکن در سال 1980 زمانی که اسمیت در خدمت به عنوان AHAI جمهور.

اسمیت رد تمام اتهامات اصرار دارد که “هیچ تحلیلی سوء رفتار توسط تام Adrahtas.”

آنچه در جریان است با ما ورزش است و سرند با رسوایی جنسی?

جهان ورزشی نیروگاه متزلزل شده است جزئیات جدید و اتهامات رویه منظم با خانواده های ورزشکاران آشکار طرف تیره تر خود را به ظاهر موفق ورزشی حرفه.

گلوله برفی آغاز شده و با زنان ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک هنری تیم ملی پس از المپیک و قهرمان جهان با الهام از #MeToo کمپین جلو آمد یکی یکی به صحبت در مورد سوء استفاده جنسی آنها رنج می برد در دست تیم دکتر لری Nassar.

همچنین در rt.com ‘آن اتفاق افتاد صدها بار’: مدال طلای المپیک ژیمناست Maroney در Nassar سوء استفاده جنسی

المپیک مدال طلا McKayla Maroney گفت که او به طور سیستماتیک مورد تعرض توسط Nassar در حالی که انجام برای تیم ملی و تاکید کرد که ما ورزش مقامات آگاه بودند از جنایات جنسی و پرداخت می شود “صدا در نیاوردن پول” برای سرپوش گذاشتن بر رسوایی.

پس از Maroney صحبت کردن اکثر ما زنان تیم از جمله رهبر جهان سیمون Biles آمد جلو به فاش کردن آنها نیز قربانیان خوار ،

همچنین در rt.com “من در اضطراب پزشکی’: سیمون Biles می شود درمان پس از صحبت کردن در تجاوز جنسی

رسوایی کاهش یافته است یک بمب در آمریکا با Nassar بودن محکوم به 175 سال در زندان است.

بعد از ورزش تحت تاثیر رسوایی جنسی شد پاتیناژ پس از سناتور ریچارد بلومنتال به نام همکاران خود را به ایجاد تغییرات فوری در این ورزش است که او گفته است رنج می برد از یک مدت طولانی “فرهنگ سوء استفاده جنسی.”

ردیف افزایش یافت پس از چند اسکیت باز متهم به جان کولین آمریکایی جفت اسکیت باز قهرمان, سوء استفاده جنسی. یک روز پس از تعلیق موقت و یک هفته قبل از ما قهرمانی کولین درگذشت خودکشی در سن 33.

همچنین در rt.com ‘فرهنگ سوء استفاده جنسی’: سناتور می گوید ما پاتیناژ نیاز به تغییر فوری

سال گذشته ایالات متحده آمریکا شنا مورد بررسی قرار گرفت به گفته خفقان ورزشکاران سوء استفاده جنسی می کند.

پس از جعبه پاندورا باز شد اتهامات و پرونده های حقوقی علیه سران ریخت و در بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا آن را امن برای فرستادن بچه ها به باشگاه های ورزشی.

وقتی پرسیده شد که چرا آنها سکوت نگه داشته بود برای سال های بسیاری از ورزشکاران سابق گفت: آنها از ترس نه شنیده بودن یا اعتقاد بر این دانستن است که مربیان خود تا به حال قدرت بیشتر و روابط.

همچنین در rt.com المپیک شناگر فایل های سوء استفاده جنسی از طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند ایالات متحده آمریکا شنا نادیده گرفت موضوع

برخی از آنها از جمله Maroney نشان داد که شکایت خود را به سادگی نادیده گرفته توسط بزرگسالان که اجازه Nassar به مجازات برای بیش از 30 سال است.

آن ناشناخته باقی می ماند که چگونه بسیاری از رسوایی آشکار خواهد شد اما ما در بسیاری از مناطق نیاز به بازگرداندن شهرت خود را از طریق تضمین به پدر و مادر است که فرزندان را نمی توان صید توسط مربیان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de