شکستن یخ: هاکی-دوست جدید ما بازدید سفیر مسکو بازی و… خود را نشان می دهد مورد علاقه بازیکن روسی است

آمریکا سفیر جدید روسیه, جان سالیوان گفت: هاکی روی یخ می تواند کمک به این دو کشور نزدیک به هم به عنوان او در بازدید از یک بازی در مسکو نیز آواز ستایش خود را بازیکن مورد علاقه روسیه الکساندر Ovechkin.

سالیوان از استعفا از پست خود در اوایل این سال و به عنوان یک مشتاق هاکی فن تلف زمان کمی برای برگزاری یک دیدار به بازی در پایتخت روسیه است.

آمریکا دیپلمات بود در محلی دربی بین مسکو باشگاه اسپارتاک و دینامو روز شنبه در جایی که مناسب لباس پوشیدن در واشنگتن پایتخت نیوجرسی NHL او کاهش یافته است مراسم اولین جن در کنار روسیه, هاکی افسانه ویاچسلاو Fetisov و الکساندر Yakushev.

بعد از آن در است در مسکو زسکا عرصه سالیوان صحبت کردن چگونه “هاکی دیپلماسی” و یک عشق مشترک از ورزش می تواند روسیه و آمریکا به هم نزدیک است.

“هاکی دیپلماسی برای تلفن های موبایل تقریبا بیهوده و بیمعنی اما آن چیزی که آمریکایی ها و روس ها و کانادایی و آلمانی و فنلاندی ها ما مشترک ما عاشق این بازی…,” سالیوان گفت: RT و RIA Novosti.

“من با استفاده از این به عنوان یک فرصت به محض ورود من به می گویند ” نگاه آمریکایی ها و روس ها مشترک زیادی دارند از جمله عشق ما از این بازی’…

آن را سرگرم کننده بزرگ برای من است اما آن را نیز یک راه مفید – اگر شما عفو جناس – برای شکستن یخ و شروع به گفتگو در مورد تمام منافع و ارزش های مشترک ما است.

یک فن بزرگ از Washington Capitals, Sullivan نشان داد که او بازیکن مورد علاقه شد این تیم را کاپیتان “اسکندر بزرگ 8′ Ovechkin.

“من بازیکن مورد علاقه نمایشنامه برای من hometeam باشگاه واشنگتن پایتخت ساشا Ovechkin, به زودی رفتن به نمره خود را 700th [NHL] هدف او به ثمر رساند دو شب گذشته” سالیوان گفت که روسیه شد “ویژه بازیکن و یک فرد خاص و یک سفیر از این بازی است.”

سالیوان سهام در عشق خود را در هاکی با تعداد بالا-سطح مقامات روسیه نه ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

پوتین است که اغلب دیده می شود بر روی یخ به عنوان بخشی از شب لیگ هاکی که در آن او نقش با دیگر مقامات سابق و حرفه ای.

همانطور که برای همه مهم سوال که آیا او را دعوت به بازی در کنار پوتین – یا احتمالا در صورت خاموش در برابر او – سالیوان ارائه یک پاسخ دیپلماتیک.

من خواهد بود در یک بازی به عنوان یک مهمان و به عنوان یک دیپلمات من نشسته بود که من میزبان من خواسته و اگر من خیلی افتخار می بازی که در آن آنها از من خواست به.

“من می گویند که من دنده هاکی نشده وارد و در عین حال از واشنگتن آن را با مبلمان.

“پس Slava [Fetisov] بود درخواست من اگر می خواستم به بیرون رفتن و اسکیت, اما من اصلا دنده من هنوز… اما من شروع به بازی هنگامی که در اینجا می شود,” او گفت:.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی