برزیل Bolsonaro می گوید او آزمایش منفی برای Covid-19 با وجود گزارش

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro می گوید او را آزمایش کرده است منفی ها برای این Covid-19 coronavirus. قبلا رسانه های برزیلی گزارش داد که رئیس جمهور این آزمون برای اولین بار نمایش داده می شود یک نتیجه مثبت است.

Bolsonaro وارد self-جداسازی و مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus روز پنج شنبه همان روز که دبیر مطبوعاتی خود, Fabio Wajngarten شد مبتلا به این بیماری مرگبار.

برزیل رهبر خود را اعلام کرد نتایج آزمون خود را در Facebook صفحه در روز جمعه بیش از یک ساعت پس از برزیل روزنامه O Dia گزارش داد که او تا به حال آزمایش مثبت است. Bolsonaro به دنبال خود را اعلام تا پس از خواندن “باور نمی جعلی رسانه های خبری!”

قبلا Bolsonaro پسر ادواردو حال با انتقاد از رسانه ها برای گسترش “خبر جعلی” در مورد پدر خود را تشخیص. او گفت که نتایج کامل ناشناخته بودند در زمان O Dia گزارش.

همچنین در rt.com “دروغ در رسانه ها’: Bolsonaro پسر مژه ها در, گزارش می گوید رئیس جمهوری برزیل را coronavirus آزمون هنوز کامل نشده

Bolsonaro را جداسازی و تست به ظاهر باعث وحشت در واشنگتن با فاکس گزارش که ارشد مقامات کاخ سفید احضار شدند به دیدار با اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney در صبح روز جمعه. Bolsonaro و Wajngarten تا به حال ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا شنبه گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار داشت که او “نه نگران” توسط ویروس و تست شده است.

Bolsonaro است و نه رهبر جهان برای منزوی کردن خود به خاطر ترس از گسترش coronavirus. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خارج از وظایف عمومی در روز پنج شنبه بعد از شروع برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم در روز چهارشنبه. سوفی Gregoire ترودو آزمایش مثبت برای این بیماری بعد از آن پنج شنبه شب.

همچنین در rt.com ترودو را آزمایش مثبت برای coronavirus, کانادا در ساعت است ‘هیچ نشانه ای اما همچنان در انزوا

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im