هنگامی که شما استفاده می شود برای نشان دادن قدردانی خود را با آغوش و بوسه اما باید به ماندن در خانه با توجه به یک بیماری همه گیر وجود دارد که یکی از آخرین رفت و آمد مکرر – رفتن به پنجره خود را و تحسین شجاع پزشکان و پرستاران مبارزه با ویروس.

به نظر می رسد که منطق چه در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی در سخت ترین ضربه از Covid-19 بیماری همه گیر. هر دو در یک مستند با مردم گفت: برای ماندن در خانه به کم کردن سرعت گسترش ویروس مرگبار است.

ایتالیا وارد حالت اضطراری ملی در روز دوشنبه این هفته است. به زودی ایتالیایی در بر داشت یک راه برای قدردانی از کار انجام شده توسط خود متخصصان سلامت است که می تواند نه تنها از شیوع. آنها رفت و به بالکن و پنجره ها را به خوش آمد می گوید عبور آمبولانس با دور از کف زدن.

اسپانیا پیوست ایتالیا در روز شنبه. دقیقه پس از نخست وزیر اسپانیا اعلام کرد اضطراری در یک سخنرانی تلویزیونی اسپانیایی ها بودند تشویق خود به پزشکان با او ابراز احساسات کردند.

کل اروپا به طور فزاینده ای سنگ زنی به یک غرفه با توجه به شیوع به عنوان مقامات ممنوعیت تجمع جرم و به مردم توصیه برای محدود کردن تعامل اجتماعی است. انزوا به معنای کم کردن سرعت گسترش ویروس ها و محافظت از ملی خدمات بهداشتی و درمانی از غرق با بیماران. در همان زمان آن را گسترش وحشت به مردم طوفان مغازه ها ایجاد هرج و مرج در سراسر شهرستانها اروپا است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی