جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

BP به فروش می رساند پتروشیمی کسب و کار به Ineos در 5bn $معامله

BP به فروش می رسد خود را با پتروشیمی کسب و کار در یک حرکت طراحی شده برای کمک به آن را تبدیل به یک کاهش کربن شرکت است.

این 5bn $(£4.1 میلیارد دلار) معامله با Ineos را ببینید BP اما بیرون از بخش انتظار میرود تقاضا برای نفت در طول دهه های آینده.

BP رئیس برنارد Looney گفت: فروش کسب و کار که استخدام 1,700 مردم “را به عنوان یک شگفتی آمده”.

کمپین گروه صلح سبز در بریتانیا گفت: پول فروش “باید سرمایه گذاری در گذار به انرژی های تجدید پذیر.”

BP در حال نقشه برداری از یک تغییر عمده در جهت آن در ماه فوریه اعلام کرد که در آن گفت: این برنامه ریزی به شدت کاهش انتشار کربن تا سال 2050.

جزئیات بیشتر از چگونه آن را برنامه ای برای دریافت وجود دارد انتظار می رود در اواسط ماه سپتامبر.

BP نیز به دنبال دارایی های خود را به تصمیم می گیرید که آنهایی که برای فروش در پرتو این استراتژی و یک کاهش در تقاضا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“استراتژیک این [پتروشیمی] تداخل با بقیه BP محدود است و آن را سرمایه قابل توجهی را برای ما به رشد این کسب و کار” آقای Looney در بیانیه ای گفت.

“همانطور که ما کار برای ساخت بیشتر تمرکز بیشتر یکپارچه BP ما فرصت های دیگر که بیشتر تراز وسط قرار دارد با ما آینده جهت,” او اضافه شده است.

کسب و کار شامل سهام در کارخانه های تولیدی در, انگلستان, ایالات متحده, ترینیداد و توباگو, بلژیک و چین و مالزی و اندونزی است.

پتروشیمی گیاهان متصل به BP پالایشگاه های نفت در گلنکیرن و مولهایم آن در آلمان فروخته نخواهد شد.

آژانس بین المللی انرژی گفت: در سال 2018 که از آن انتظار می رود پلاستیک و سایر محصولات پتروشیمی برای کمک به افزایش تقاضای جهانی برای نفت تا سال 2050 خاموش-تنظیم کندتر مصرف سوخت موتور.

اما در ماه ژوئن BP هوا کاهش قیمت نفت در دهه های آینده به عنوان دولت ها با سرعت بالا برنامه ای برای کاهش انتشار کربن در پی coronavirus بحران است.

در اوایل این ماه آن را اعلام کرد قصد دارد برای کاهش 10000 شغل پس از یک رکود در تقاضا برای نفت با توجه به Covid-19.

فروش دارایی

BP پتروشیمی کسب و کار کوچکتر بود در مقایسه با رقبا از جمله غول نفتی آمریکایی اکسون موبیل و یا رویال داچ شل پس از آن خود را فروخته Innovene بخش در سال 2005 به Ineos.

شرکت اکثریت متعلق به میلیاردر آقا جیم Ratcliffe دارای شبکه ای از بیش از 180 سایت در 26 کشور جهان و حدود 22,000 کارکنان.

که در سمت چپ BP پتروشیمی کسب و کار متمرکز بر آروماتیک استفاده می شود که در پلیمرها برای بطری های پلاستیکی و بسته بندی و acetyles استفاده می شود که در رنگ های حلال و داروسازی.

اما مصرف کننده در حال رشد نگرانی در مورد آلودگی دریایی ساخته شده است که این بخش کمتر به احتمال زیاد در دراز مدت شرط برای BP به عنوان آن را با تمرکز بر روی بهبود آن اعتبار سبز.

فروش نیز به معنای خون است آمار $15bn دارایی با هدف فروش یک سال جلوتر از برنامه.

پیشرفت به سمت هدف کند بود بعد از BP مجبور به مذاکره مجدد از نظر فروش از دو نفت و گاز اوراق بهادار در آلاسکا و دریای شمال در ماه های اخیر.

سانتاندر تحلیلگر جیسون کنی گفت که معامله مثبت برای BP به دلیل محدود همپوشانی با آن عملیات دیگر.

آن را نیز تقویت انتظارات که فشار خون را قطع نمی کند, پرداخت سود سهام به سهامداران خود, او گفت:.

تماس با انرژیهای تجدید پذیر

محیط زیست کمپین گروه صلح سبز گفت: آن را حیاتی است که BP سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر.

مل Evans ارشد نفت مبارز صلح سبز می گوید: “فشار خون خود را فروخته است پتروشیمی کسب و کار برای آزاد کردن برخی از پول نقد اما آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه فشار خون را صرف پول است.

“BP رئیس برنارد Looney اذعان می کند ممکن است ما در اوج تقاضای نفت و آب و هوا ما نمی تواند رسیدگی بیشتر به سوزاندن نفت یا گاز است. بنابراین اگر BP در مورد مراقبت از سیاره ما را در آینده – یا حتی خود آینده – این پول باید سرمایه گذاری در گذار به انرژی های تجدید پذیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول