تقویت شده توسط دو بازی داغترین نوجوان خواص در Jadon سانچو و Erling Haaland می بوروسیا Dortumund را youngster بیانیه ای را در برابر نیمار و شرکت. زمانی که پاریس سنت ژرمن به شهر آمده را در سه شنبه شب ؟

در مقایسه با داخلی موفقیت است که آنها لذت بردن از پاری سن ژرمن نداشته ام این همه راه خود را در لیگ قهرمانان پس از ماموت سرمایه گذاری در این باشگاه توسط خود را در قطر از حامیان که منجر به آنها را مونتاژ برخی از جهان با استعداد ترین بازیکنان فوتبال.

سال پس از سال, پاریس, باشگاه, به نظر می رسد به underwhelm در فوتبال اروپا را بالای جدول با وجود مجموعه ای از ثروت را در اختیار خود. گذشته از فوق نیمار, بارسلونا, رئیس, Thomas Tuchel یک کهکشان ستاره ها از جمله آنخل دی ماریا Edinson دیالیزی و فوق العاده با استعداد Kylian Mbappe.

همچنین در rt.com ‘بیانیه امضای’: رومن آبراموویچ ‘به رفتن پیش رو’ به صورت $150 میلیون حرکت برای بوروسیا دورتموند wonderkid Jadon سانچو

همه از این بازیکن شد و مونتاژ فوق العاده هزینه اما یکی از شگفتی به چه طول پاری سن ژرمن را به تعداد دورتموند دو ستاره جوان سانچو و Haaland, در میان صفوف خود را.

این جفت ارز هنوز هم هر دو 19 شده به صورت برجسته در این فصل است. انگلیسی سانچو مسلما داغترین جوان ملک در فوتبال جهان در حال حاضر و گفته شده است که یک میزبان از تیم های لیگ برتر squabbling بیش از آینده خود خدمات.

Haaland, پسر نروژی سابق لیگ برتر بازیکن Alf اینگه Haaland, یک اخیر تبدیل به فوتبال آلمان است اما در حال حاضر صعود خود را نه گل در شش حضور پس از یک ژانویه حرکت از ردبول سالزبورگ که در آن او کمک 22 در 28 در نیم فصل است.

او صاحب lacerating سرعت است که همراه با خود 6ft 4in قاب یک تعداد انگشت شماری برای هر مدافع در حالی که سانچو است که با داشتن بهترین فصل و در عین حال با 16 گل در 30 حضور همراه با تقریبا به عنوان بسیاری از کمک.

پاریس سنت ژرمن به رخ کشیدن خود و حمله به دارایی های که بدون شک وجود دارد اما این روش ها از مجمع نمی تواند هر گونه کم و بیش متفاوت است. فلسفه خود را حداقل از قطر سرمایه گذاری در این باشگاه شده است و برای خرید آماده دارایی برای تیم خود را با مونتاژ مورد نیاز است.

دورتموند رفت و مسیر دیگر. Haaland به نظر می رسد شده اند فوق العاده مقرون به صرفه در هزینه فقط $21.6 میلیون در حالی که سانچو شد کنده از منچستر سیتی در آکادمی جوانان در هزینه یک دور $10.5 میلیون – یک قطره در اقیانوس نسبت به eyewatering قیمت به طور منظم doled در پایتخت فرانسه.

همچنین در rt.com پنج گل در 59 دقیقه برای دورتموند… نوجوان احساس Haaland است ایجاد خود را به عنوان جهان فوتبال, بزرگترین ستاره جوان

سمت آلمان ثابت کرد قادر به stymying استعدادهای خلاق بارسلونا در مرحله گروهی است که نشانه خوبی برای برخورد با نیمار, دیالیزی و دی ماریا اما می تواند فرانسه, غول های انجام همان زمانی که در مواجهه با ذوق و سرسختی از دورتموند آن نوجوان حمله کرد ؟

یک محل در لیگ قهرمانان یک چهارم نهایی و به احتمال زیاد توماس Tuchel کار بر روی آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی