بوریس جانسون نامزد Brexit منتقدان هموند و کلارک برای peerages

بوریس جانسون نامزد دو مرد او لگد از محافظه کاران در عوام برای مخالفت با او را در مبارزه با تروریسم در اروپا برای کرسی از اربابان بی بی سی یاد کرده است.

سابق روسای کن کلارک و فیلیپ هاموند به حال محافظه کار شلاق خارج در سال گذشته به تلاش برای جلوگیری از یک معامله Brexit.

آنها در حال حاضر ایستاده بود پایین به عنوان نمایندگان مجلس اما در ادامه به انتقاد از نخست وزیر سیاست.

نامزدی و پروسه بررسی برای دوستان جدید هنوز کامل نشده است.

اما آقای کلارک و آقای هموند در خیابان داونینگ لیست BBC سیاسی ویرایشگر لورا rafael melo می داند.

خیابان داونینگ نیز انتظار می رود به نامزد سابق محافظه کار اسکاتلند رهبر اموزش دیویدسون, که همچنین برخورد با نخست وزیر بیش از Brexit در گذشته برای یک صندلی در اعیان

این ساعت نیز مطرح دو سابق کار نمایندگان مجلس – Iain آستین و جان خروس جنگلی اسیایی و اروپایی – به نشستن به عنوان عدم تعهد همسالان.

این جفت ارز سخن گفت و بارها در برابر جرمی Corbyn در طول رهبری خود را و در نهایت خروج از حزب کارگر در مبارزات انتخاباتی در انتخابات عمومی به نگه داشتن او را از شماره 10.

نه شماره 10 و نه مجلس اعیان ملاقات کمیسیون که دامپزشکان نامزد خواهد نظر در مطالب از انحلال افتخارات لیست.

کنوانسیون نشان می دهد که روسای سابق اغلب تا پایان در قاقم. اما کنوانسیون سختی شده در مد وقتی که می آید به بوریس جانسون دولت است.

Phliip هموند و کن کلارک در میان کسانی که اخراج از حزب محافظه نیمکت در پاییز دو از 21 نمایندگان مجلس حذف در یک سکته مغزی مارک به عنوان بخشی از مقاومت به Brexit.

اما در حالی که این نامزد به احتمال زیاد به افزایش Brexiteer ابرو, آنها شاید سیگنال علاقه به صلح پس از سالها داخلی حزب محافظه جنگ.

تعجب نمی شود بیش از حد, اگر وجود دارد بسیاری از اتحادیه اروپا و حزب محافظه اهدا کنندگان نام در لیست زمانی که آن را در نهایت تایید و پدیدار می شود.

گنجاندن هموند و کلارک قابل توجه است اما ما نمی دانیم که شکل تصویر کامل نشده است.

آقای هاموند که صدراعظم بین 2016 و 2019 شد متهم توسط حزب محافظه Brexiteers برای تلاش برای جلوگیری از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا با وجود رای گیری برای ترزا ممکن است خروج توافقنامه سه بار.

او استعفا داد و به عنوان صدراعظم زمانی که آقای جانسون برنده این مسابقه به موفقیت خانم ممکن است به عنوان رهبر حزب محافظه پس از بارها و بارها هشدار بریتانیا خواهد بود بدتر پس از یک مبارزه با تروریسم در اروپا.

او سپس مانع از ایستاده به عنوان یک محافظه کار و نامزد حزب در انتخابات عمومی پس از شلاق خارج شود.

جانباز Europhile آقای کلارک که ایستاده بود و به عنوان یک نماینده در ماه دسامبر پس از 49 سال به عنوان نماینده شد صدراعظم بین سالهای 1993 تا 1997.

او تنها نماینده محافظه کار مجلس به مخالفت با تحریک ماده 50 فرآیند برای خروج از اتحادیه اروپا پس از سال 2016 ترک رای دادن.

او ادامه داد: به شدت انتقادی از آقای جانسون Brexit سیاست های پس از انتخابات گفتن نگهبان در دسامبر: “من هرگز نمی تواند از بوریس – و هیچ کس تا کنون می تواند از بوریس – آنچه که او در ذهن احتمالی رسیدگی کند. به می گویند که آنها در حال کلیات کتمان حقیقت است.”

آقای کلارک که ناموفق زد به حزب محافظه رهبر در سال 1997, 2001 و 2005 است که دولت او را از مقام سناتوری اگر آن ارائه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی